Yaşam Koçluğu ve Eğitim Koçluğu - Uzmanına Sorun

Sitedemizde Yaşam ve Eğitim koçluğu bölümü olmasını ister misiniz?

• Yaşam Koçluğu bölümü olsun.

Oy: 9 33.3%
  • Eğitim Koçluğu bölümü olsun.

Oy: 5 18.5%
  • Her iki seçeneği de kapsayan bir bölüm olsun.

Oy: 15 55.6%
  • İlgi görmez, açılmaması uygundur.

Oy: 0 0.0%
  • Olmasını isterim ama ilgim dışında.

Oy: 2 7.4%
  • Olmasını isterim ve soracak sorularım var.

Oy: 6 22.2%

• Toplam katılan
    27

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Neden olmasın bunu sadece bizim için değerlendirmeyelim bugün insanlar bir çok problem karşısında neler yapabileceğini nasıl bir davranış sergileyeceğini ilk önce internetten araştırıyor .Genel anlamda çok faydalı bir başlık olabilir .

Özellikle sitede bulunun bir çok öğrenci kardeşimiz var eğitim koçluğu onlar için daha çok faydalı olacaktır.Onların yerinde olsam eğitim koçluğu bölümü için yakana yapışır illa olsun derdim abi ve bu imkandan da sonuna kadar faydalanırdım çünkü farkındalar mı bilmiyorum ama onlar için çok güzel katkı çok güzel bir imkan sağlamış oluyorsun sen burada .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
ikisinin de olmasını isterim şahsen.
ve, özellikle şu dönemlerde üniversite tercihlerim veya meslek yaşamı hakkında birtakım faydalar sağlayabileceğini düşünmekteyim.

yaşam koçluğu, gerçekten de her insanın ihtiyaç duyacağı kapsamlı bir alan olduğundan, son derece yararlı olacağından eminim ben.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Muhtelemen bu hafta sonu uygulama aktif olur arkadaşlar. Sorularınızı şimdiden ayarlayın ki aktif bir bölüm olması devamlılık açısından son derece önemli. Yoksa Doktorunuz sizlerle bölümü gibi kaybolup gider arada...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
her iki bölümde olmalı diyorum bende.. özellikle yaşam koçluğu dikkatimi çekti.. zaman zamn soracaklarımız olacaktır elimizin altında olduktan sonra.. :)