Yaşam Koçluğu ve Eğitim Koçluğu - Uzmanına Sorun

Sitedemizde Yaşam ve Eğitim koçluğu bölümü olmasını ister misiniz?

• Yaşam Koçluğu bölümü olsun.

Oy: 9 33.3%
  • Eğitim Koçluğu bölümü olsun.

Oy: 5 18.5%
  • Her iki seçeneği de kapsayan bir bölüm olsun.

Oy: 15 55.6%
  • İlgi görmez, açılmaması uygundur.

Oy: 0 0.0%
  • Olmasını isterim ama ilgim dışında.

Oy: 2 7.4%
  • Olmasını isterim ve soracak sorularım var.

Oy: 6 22.2%

• Toplam katılan
    27

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir arkadaşımın..ç diye başlayan cümleler kurarız bizde :)))

İşin şakası bir yana daha çok konuda uzaman biri ile karşılık gündelik sohbet gibi geçecektir. Özele çok ihtiyaç duyulacağını sanmam. Sonuçta karşımızdakiler psikolog ya da psikiyatrist olmayacak. Çok özeli zaten randevu alıp görüşme şeklinde olmalı. Buradaki durum daha çok konuda eğitimli hoş sohbet birinin bize verdiği rahatlık şeklinde düşünülmeli.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bir arkadaşımın..ç diye başlayan cümleler kurarız bizde :)))

İşin şakası bir yana daha çok konuda uzaman biri ile karşılık gündelik sohbet gibi geçecektir. Özele çok ihtiyaç duyulacağını sanmam. Sonuçta karşımızdakiler psikolog ya da psikiyatrist olmayacak. Çok özeli zaten randevu alıp görüşme şeklinde olmalı. Buradaki durum daha çok konuda eğitimli hoş sohbet birinin bize verdiği rahatlık şeklinde düşünülmeli.

Bir yerde haklısın ama üstün körü geçecek bir sohbete de pek ilgi duyulacağını sanmıyorum şahsen. Az çok bir nebze de olsa özele dokunması lazım. Psikolog gibi düşünmemek lazım bunu.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bir yerde haklısın ama üstün körü geçecek bir sohbete de pek ilgi duyulacağını sanmıyorum şahsen. Az çok bir nebze de olsa özele dokunması lazım. Psikolog gibi düşünmemek lazım bunu.
Özele dokunsa ne değişir ki. Sonuçta kimse gerçek kimliğini burada vermeyecek ki :)
Yani herkes zaten gerçek ismiyle bile üye olmuyor. İsmi geçtim kişinin soy isminden tutta birçok bilgisini burada vermesi lazım ki, birileri beni görecek korkusu olsun.
Alt tarafı bilgi alacak yani ben çekinme olacağını sanmam :)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Özele dokunsa ne değişir ki. Sonuçta kimse gerçek kimliğini burada vermeyecek ki :)
Yani herkes zaten gerçek ismiyle bile üye olmuyor. İsmi geçtim kişinin soy isminden tutta birçok bilgisini burada vermesi lazım ki, birileri beni görecek korkusu olsun.
Alt tarafı bilgi alacak yani ben çekinme olacağını sanmam :)

İnşallah dediğin gibi olur.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olumsuz bakmaya gerek yok arkadaşlar. Özeller için giriş yapmadan da soru sorabilecek şekilde yapabiliriz bölümü.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Ankete katılım için konuyu güncel tutayım. Bu konuda neler düşünüyorsunuz,oyunuzu kullanıp yorumunuzu yapmanız önemli arkadaşlar.

cemree

=)=)
V.I.P
Her iki bölümünde olmasından yanayım. Eğitim koçluğu; okula giden bir çok üyemiz var çalışma programları gibi konularda yardım alabilirler. Yaşam koçluğuysa; günümüzde herkesin konuşmaya muhabbet etmeye dertleşmeye aç olduğunu düşünüyorum. Talep olacaktır fakat konu herkesin görebileceği şekilde olduğu için soru sormaya çekinilebilir mi diye düşündüm bir an... Sorular çok özel olmaz elbette ama soran kişi üyelerin görmesini istemeyebilir. Sadece burada takıldım . Onun dışında destekliyorum...

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Herkesin zaman zaman hayatında sıkıntıları olur ve tanımadığı insanlara açılması daha kolaydır, bildiğiniz güvenilir biriyse güzel olabilir bence de. Mutlaka birilerinin işine yarar :)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Guzel olabilir ama bende cemre nin takildigi seye takildim her soru halka acik sorulamayabilir ama onun disinda faydali olur ..