Shenin gunlugu

She

Özel Üye
Özel üye
Icimizi dokelim diye geldimde anda duygularimm nasil tarif edeyim =/

Bir cumartesiden mrb

Ah be yine yaktin ... bir gun bekliyorduk ... boyle olacaginii :/ soktayiz.. icim bi degisik oldu .. alismak istemiyorum ama malesef Artik alistim diye biliyorum .. allah verdigi cani tek allah alir.. allah sabir versin ailesine cok zor .. ve demekki zaman geldiginde icine doguyormus insanin oleceginii. Herkesden helallik istemisti rahmetli . ..
Bir yaprak daha eksikldi genis aileden.. .. buda gelir gecer unutulutr hatiralari kalir neler gecmediki bu dunyadaa ... =/

Son düzenleme:

She

Özel Üye
Özel üye
Mrb ben geldimmdee

Canim istemiyor yazmayii ne yaptigimi bugunnnn

Tek kelimeyleee bu kiz cooook yorulduu diyesim varrrr.hem vucut hem beyin olaraaak??

Yine bir gun gelip karelerim ❤

She

Özel Üye
Özel üye
Mrb gunluukkk

Sonundaaa dortgozle bekledigimmm izin tatilimmm geldi :D soyle 2 haftaa stressimi atiyimmm 30 eylule kadar.. 1 senediir surekli calismaktan yorulmustum..
Ve anladimki ... kimseyii guvenmiceksin laflariyla =( ne kadar yalan dolan dolaniyoo
En iyisi yeni ise bakiyimm .. boyle olmucak

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Mrb gunluukkk

Sonundaaa dortgozle bekledigimmm izin tatilimmm geldi :D soyle 2 haftaa stressimi atiyimmm 30 eylule kadar.. 1 senediir surekli calismaktan yorulmustum..
Ve anladimki ... kimseyii guvenmiceksin laflariyla =( ne kadar yalan dolan dolaniyoo
En iyisi yeni ise bakiyimm .. boyle olmucak

Ohh keyifli tatiller :) Türkiye'ye gelecek misin :D

She

Özel Üye
Özel üye
Ahh be gunluuuuk bir persembe gununden mrb

Ne zaman tatil oldugunda nedeeen hastalik beni buluyorrr
Kulaak burun bogazz .. pff hepsi bendee
Sikayetci olmayim olmayin diyorum amaa yine olan oluyoorrr ??????.
Soyle 2 hafta tatilimde doya doyaa eglenmek hakkimmm degilmi hakkim .... gerci bu vucut direncimmm baya dusuk anlasilaan

Bu aralarrrr dert beni buluyorrrr .. doktor bir care bul diyesim varrr???????

Turkceme hayran kaldim??

Yine gorusuruz???

She

Özel Üye
Özel üye
Buguun coook Keyiflidim. Birdeeen moralim bozuldu =// hangi gunleri hangi saatleri calisacagimi gordugumde
En pis saatleri vermis
Kendime yediremiyorummm . Sagol basladigim zaman yineee agizimi acarimmm yumarim gozumu !!!!!! Haksizlik bu
Biz esek gibi calisalim onlarr sonraa ayeni gelenlerrr ...

En pis/ikiyuzlu insanlar zinciler ve faslilarrrre
Sevemiyorummmm arkadasimmm .. hep fesat pesindeler . Biktim en kksa zamanda yeni is aramak lazkm

She

Özel Üye
Özel üye
Ahhhhh yandimki ne yandim :P
2 haftanin ardindan yarin is basliyorrrr :D be gunluuuk.. bi yanim diyo ozledinn iste ne nazlaniyon :M: calismayii bi yanimda tersii daha 1haftaaa tatilim olaydi:D:sumuklu ne cook dert yaniyorumm amaa artik no stress no dirdir hicbisey kalmadi :?kafam dinc gideceem bakalim hayrilisi...?
Ahhh havalarda soguduuu usuyorum resmen bataniye alip sarildim brrrrr sanirim bu kis holllandaa soguk gececeek brrr aman diyim kar mar gelmesin?

Hayirli gecelerr yine grz?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Ahhhhh yandimki ne yandim :P
2 haftanin ardindan yarin is basliyorrrr :D be gunluuuk.. bi yanim diyo ozledinn iste ne nazlaniyon :M: calismayii bi yanimda tersii daha 1haftaaa tatilim olaydi:D:sumuklu ne cook dert yaniyorumm amaa artik no stress no dirdir hicbisey kalmadi :?kafam dinc gideceem bakalim hayrilisi...?
Ahhh havalarda soguduuu usuyorum resmen bataniye alip sarildim brrrrr sanirim bu kis holllandaa soguk gececeek brrr aman diyim kar mar gelmesin?

Hayirli gecelerr yine grz?
O kadar mi soguk brrr cok guldum :D