Shenin gunlugu

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaaam gunluuuk

Cokyorgunumm coook bugun . 9 saat ayaktaa ?? oturdugun yerden para kazanilmiyorrr? .. bacaklarimi hissetmiyorum . :D millet kendi isinii nasilda dusunuyo . Isarkadaslarla anlamiyorum teamwork dedigim halde yook burda. Gitselerr bakalim olsun yinee giden gideneee ? insallah bir once yeni kisilerr gelir yoksaa isimiz zor?
Ve emegin karsiligini alamadigin zaman dahadaaa hircinlasiyorsun .. ?

Dahaaa cok seyy yasamamisim anlasilan cok goreceklerim var anlasilaaan?

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gunluuuk fazla anlatacaklarimmm yokkk . Havaaa cok sicaktiii resmen 30 dereceden ustun resmeen pistik o yuzden once alisveris derkeen kendimizi nesselande beach bulduuuk .. ne kalabalik? millet sicagi gordugu zamaannn hemen damlamis buraya. bugunnnde guzeldiii yarin is varrr:P onu dusunmeyerek tadini cikarim bugunun

MDpgRk.jpg

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gunluuuuk

Cok calisiyorum coook :)) yorgunuuum hastayimmm sesim solugum gittii . Bogazim agriyoorr... hani soyleee biri basimda olsa ona naz yapsaaam :D cok kotuyummm allatan paracetamol var yoksaa yataktaaan cikamazdim ?? yarinnn yine is vqrr boyle bu durumde iyi hissetmezsem gitmem iseee.

Beeeen yoruldum hayattt gelmeeee ustumeee diyesim varr.?

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaaam guuuunluuuk

3 gun evdeyim diye sevinirkeeenn hasta olmaaak ne kadar kotuuuu kulaaak burun bogazzz.... yarin doktoraa gidiyim derken doktordaaa tatildeymiss simdi gelde nobetci doktoraa git... ne icin neden diye sorarlarrr

Pf bugunde geceler uzuuun anlasilan

She

Özel Üye
Özel üye
Uzun aradan sonraa mrb gunluuuuk:)))
2 haftadir hastaydimm oyle boyleeee degil ses gitmisti .. bogazagrisi ne ararsa varirdi
Bu sicaaaakti :D ben usuyordumm anormaalik vardi beeendeee cookk sukur iyilestimmmmm ☀️????

Veeee gecikmis bir modaaa girmeye karar verdim bakalim :D diyet timeeee :P yarinden itibareeeen :)) ne sekee nee cikolataaasiz olacaaak bir kac ayyy :D allah sabir veirir bakalimmm

Neden bazilarin metabolizmesi hizli ama benimkisi su bile icseeem yariyorrrr o dereceee neyseee positif olalim postif dusunelimmmm ve baslayalim yarinden itibarennnn olacaaaak basaracaaam? eyluleee kadar vermem lazim su 5kiloyu

She

Özel Üye
Özel üye
Heyyyy gunluuukk

Bugun slow sarkilara taktimmm?

Ne oluyorr banaaa anlamadim :D.dortgozle.eylulll u bekliyorimmmm istanbula gitmek icinnnn cunkuuuuu tatileee ihtiyacim varrr

Yorgunimmmm dostlar yorgunum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Antalya'ya dönmüş oralar ne kalabalık öyle ya. :D

Tatil dinlendirir hiç merak etme. Ben de artık haftasonundan itibaren memleketimde olacağım. :D

She

Özel Üye
Özel üye
Antalya'ya dönmüş oralar ne kalabalık öyle ya. :D

Tatil dinlendirir hiç merak etme. Ben de artık haftasonundan itibaren memleketimde olacağım. :D
Nereler hollanda mi istanbul mu
Tatil mi ? ay insallah 2 hafta yetmez diye dusunuyorumm ???? oooo sizede izin dimi amaa 3 ayyy ???? haksizlik

Mrb gunluuuuk

Bugun calistim vee orda calistigima pismanim ... biraz yarim senee daha duruyim sonra baska is bulaacam? bakalim kafaya koydummmm.. ? veee anladimki turklerden uzak duracaksinn .. nerde ne varrr hep turklerde kazik ....

Veeee en sinir oldugumdaaa turkiyeye gidincr neden turkler paragozlulerrr .. biz parayi havadan mi topluyoruz ... :D

Bugun sinir gunimdeyim :P az catmak geldi gunnluuuuk

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gunluuuuk

Nasilsin diye sorarsan coook iyiyim:P
Amsterdama gittim geldim gittigime pisman oldum nerden bileyim grand parace :D eglenceleri varmis ipneler lesbienlerin gunuu oldugunii en sinir oldugum hollandada hersey serbest oldugunaa ? kural koysaniza yok anaaam herseyy serbest . Gun gelir elbet olur insallah kuralllar
Benden az ve oz bu kadar yine gorusuruz:D

She

Özel Üye
Özel üye
Selaam gunluuk

Bugun evdeyim diye yine amsterdamda kendimi buldum .. shopping bitmiyor:D
vee bugun bide sicakti 34 derece resmeen dunya tersine donduu
) yarinn yine is var dort carsambadan cumartesine kadaarrr. Geneee ayaklarimi hissetmexigin

Gunun karesii ???

j6qk6G.jpg