• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Shenin gunlugu

Papatya

V.I.P
V.I.P
Ahhhhh yandimki ne yandim :P
2 haftanin ardindan yarin is basliyorrrr :D be gunluuuk.. bi yanim diyo ozledinn iste ne nazlaniyon :M: calismayii bi yanimda tersii daha 1haftaaa tatilim olaydi:D:sumuklu ne cook dert yaniyorumm amaa artik no stress no dirdir hicbisey kalmadi :?kafam dinc gideceem bakalim hayrilisi...?
Ahhh havalarda soguduuu usuyorum resmen bataniye alip sarildim brrrrr sanirim bu kis holllandaa soguk gececeek brrr aman diyim kar mar gelmesin?

Hayirli gecelerr yine grz?

Tatilden sonra ben de öyle gitmiştim 2 gün sonra eskisi gibi yorgun hissetmeye başlıyorsun merak etme. :-D

She

Özel Üye
Özel üye
Mrb gunluuuuk

Bugun cok uykusuzsum birde zor calistimm .oyle boyle degil tabi sana kim dedi gecenin ortasinda uyaan she hemde3te ,? ahhh haleeen bidehastalik gitmedi gitti .. buruuun oksuruk ne ararsan varrrrr.sonundaaa hafta sonu geldi 2 gun dinlenebilirimmm :)))

Nee kadar monoton hayatim varmis:D Soyle bakilirsa

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gecegece uyuyamadim :P

Kafamdaa deli sorularrr. Dolaniyorr . Kafamdaki deli soru . Erasmus mc hastaneye basvursam mi . Yap yappp she en azindan stress az olurrr:P yakin bide rotterdamin gobeginde. Her giren arkadas cok memnunim ordan diyor.. hersey dortdortlukmus.
Bendeee dusunuyorum ne yalan soyleyim
Kafaya koydum mektup yazmam lazim en sevmedigim durumlardan?
Ah gunluuukk .. bide hastaligim bittmedi gitti ...

She

Özel Üye
Özel üye
Ah gunluuuk yine bir kederli she geldi desemm:D

5 gun calismak ne demek :D 5x9 saat 45 oyle boylee diyr yoruldummm 2 gun dinlenmekle bu is olmuyor. Yok neymis biri hasta oluncaa digeri calisacakmiss.. :Dguluyum mi aglayim mi anlamadim neyse tadinda birakiyimmm....
Bu gun hava cok guzeldi :P gezmenin tadini cikardim ama anormaalik buna denir 28derece hollandada olacaak is degil :D bati batiyoruz . Buzlar eriyorrr :D yagmurlu ulke denen bisey kalmadi ...

Bir guluucuk daha birakip =)))) yine sonraa gorusuruz =))) gunluuuk