Shenin gunlugu

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Ah yalan dunya . Yaprak dokumu dokuluyoruz. Omur bittimi bitti veee yolun sonuuu gorunur..
Cok zor insaan yakinlarindan ve tanidigin biri vefaat ederse.. uzulduuumm:aglaa: allah mekani cennet eylesin ;;R

Dogruu dermis dedem; tuh muh cok genc yada keskelerle olmaz. Demekki omuru okadarmis.!!!
Basin sagolsun canim yakinin mi vefat etti?

She

Özel Üye
Özel üye
Uzunnnn bir aradaan sonraaa yine ben gunluuk .

1 haftadirr cok nemli bulantici hava vardi ... cok sukur bugun yine iyi vee
Bugun gezdim geldim ve yoruldummm
Veee yineee indirim var diye gittigimiz yerleree indirim var diye gittik ama alacak bisey yokbize goree ..
Rotterdamdan bir mrb :))))
WD6kqQ.jpg

She

Özel Üye
Özel üye
Pazar pazar sinirim bozulduu

O yuzden Icimi dokesim geldi gunlukk.

Hem pazar bi yonden hem calismam lazimdi . Veee Calistikda ne oldu millete iyilik yaramiyor.:D vicdansiz olmaya basladim yavas yavas . Hastalara iyilikkkkkk yaramiyooo gercektennn suclusu yine sen oluyorsun
Insanlar ya nankor yada anlamiyor mu yada benimi anlamiyorlaaar acabaa:D icime suphe dustu . Umrumda degil sikayet gelirseee gelsinnnn cunkuuu dil doke doke ben yoruldum

Hayat kisa en iyisii tebessum etmeye devaaaam :D

Düş

Özel Üye
Özel üye
Pazar pazar sinirim bozulduu

O yuzden Icimi dokesim geldi gunlukk.

Hem pazar bi yonden hem calismam lazimdi . Veee Calistikda ne oldu millete iyilik yaramiyor.:D vicdansiz olmaya basladim yavas yavas . Hastalara iyilikkkkkk yaramiyooo gercektennn suclusu yine sen oluyorsun
Insanlar ya nankor yada anlamiyor mu yada benimi anlamiyorlaaar acabaa:D icime suphe dustu . Umrumda degil sikayet gelirseee gelsinnnn cunkuuu dil doke doke ben yoruldum

Hayat kisa en iyisii tebessum etmeye devaaaam :D
Ne tür iskenceler uyguladin acaba hastalara :D

She

Özel Üye
Özel üye
Mrb gunluuuukk

12 saat ayaktayimmm uykuu gelmiyorrr
Brzdaaan gece nobetim varrr . Biktim geceden. Kadina diye diye dilimde tuy bitti temmuzda normaal gunduze koyacak insallah ? koymazsa bu severde agizima geleni artik sayacagum . Olmuyooo

Veeeee encsonundaa eylulde tatili kopardim
2haftaliginaaa turkiyeyee :eek: beklee beni istanbul ankaraaa ve izmir . Soyle bi tur yapalim hakketttim :P

She

Özel Üye
Özel üye
Turk hollandalari anlamiyorum :D tamam tatile turkiye gidiyorsun yapip geliyorsun.. bide secim mecim .. neden oy vermedin oyun bosuna gitmesin diye soylendiler .. banane arkadasim tamam vatanim ama kurallari yasam tarzini bilmedigim icin atmadim atmamda :)) turkiyede vatandaslar dusunsun . Yasamadigim ulkede neden oy atmam lazim halen anlamis degilim :)) Bize mi dustu gurbetdiklere