Shenin gunlugu

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Turk hollandalari anlamiyorum :D tamam tatile turkiye gidiyorsun yapip geliyorsun.. bide secim mecim .. neden oy vermedin oyun bosuna gitmesin diye soylendiler .. banane arkadasim tamam vatanim ama kurallari yasam tarzini bilmedigim icin atmadim atmamda :)) turkiyede vatandaslar dusunsun . Yasamadigim ulkede neden oy atmam lazim halen anlamis degilim :)) Bize mi dustu gurbetdiklere
Belki bir gun geri donersin diyedir belki canim ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Turk hollandalari anlamiyorum :D tamam tatile turkiye gidiyorsun yapip geliyorsun.. bide secim mecim .. neden oy vermedin oyun bosuna gitmesin diye soylendiler .. banane arkadasim tamam vatanim ama kurallari yasam tarzini bilmedigim icin atmadim atmamda :)) turkiyede vatandaslar dusunsun . Yasamadigim ulkede neden oy atmam lazim halen anlamis degilim :)) Bize mi dustu gurbetdiklere
Daha bu gün tam da bundan bahsettik. Yurtdışıdna yaşayanların, ülkelerinde 1 aydan bile az zaman geçirenlerin oy kullanması konusundaki yaklışlık.

Aynı şekilde düşünüyoruz seninle @She, bu konu oldukça hassas, yaşamlarını yurt dışında sürdürenlerin (belli bir yıl sınırı olabilir) burası için oy kullanmasına ben de sıcak bakmıyorum.

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaaam yep yeni guneee mrb

Saat 4.30 nerdeyse aksam olmus ve ben yeni kalktim . ?? bugun yinee gece is vaare sonra 2 gun evdeyimm

She

Özel Üye
Özel üye
Oh ne güzel işte 2 gün boyunca forumda sayım var her an burada ol :D
Sayim derken ne oluyo anlamadim:D . Yarisma mi yoksa dedigin sayim ...

Mrb gunluuuuk .

Yat kalk is veee sonundaa uykumu tam aldim... Oh be dedim bugun gece is yok .:P Soylee kavhe keyifi yapiyimmm tv karsisinda amaaa malesef eslik eden yok .. :D yanloz basinida kavhe keyifi olmuyoorr. Tvdede bisey yok ..... en guzeli youtubede vloglara bakiyim milletin =)) yarin amsterdamdaki shoppingcentre mi gitsem . Kararsiz kaldimm

Hadi yine sonra grzz gunluuuk

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tamam yoklamada/sayımda hazır ol, BURADA diye seslenmezsen ceza kesiliyor sana Hollanda'da tatil ayarlarsın ceza olarak :P Bizde Antalya'da tatil ayarlarız artık bize düşen bir şey olursa :P

She

Özel Üye
Özel üye
Tamam yoklamada/sayımda hazır ol, BURADA diye seslenmezsen ceza kesiliyor sana Hollanda'da tatil ayarlarsın ceza olarak :P Bizde Antalya'da tatil ayarlarız artık bize düşen bir şey olursa :P

Tamam ben varim dicem amaa hadi ben gelmesem zararli olan bana olur haha ????neyse ben varim admin.. oooo antalya tatili 5 yildizli dimi:P sonradan yok boyle soyle deme

Seelaaaam gunluuuk
oVrmrm.jpg

Su guzel manzara beni benden aliyo :)) dun cekmistim ...

gelelim bugunee amsterdama yolum dusmedi amaa denhaag'a gittim geldm. Alisveris derken zaman cabuk gecti bakmisim 4 olmus . Stressimi attim :P benden iyisi yok ? Bidee yolda fileye takildim ? en sevmedigim anlardan. bu erkekler yokmuu .. erkeklere yada yaslilara araba surmeyi yasaklanmalii .. bize derler trafik canavarlari kendileri binkat daha canavarlarrr. Neysee bende ne kadar dikkat etsem amaa yok yinee bela basimi birakmiyor ??

Saat 17:00 bu saatde uykum geldi ... hic aliskin degilim. Yook yok shee uyumaa yoksa gece uyuyamazsin?

Yine grz gunluk?