belki küçük bi veda...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
merhaba arkadaşlar...şükür ameliyatım geçti ben iyiyim, biraz daha düzelene kadar fazla girme şansım yok hepinizi çok özledim kendinize iyi bakın...=DD=DD=DD=DD=DD

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
merhaba arkadaşlar...şükür ameliyatım geçti ben iyiyim, biraz daha düzelene kadar fazla girme şansım yok hepinizi çok özledim kendinize iyi bakın...=DD=DD=DD=DD=DD

Tekrar tekrar geçmiş olsun. En kısa zamanda tam anlamıyla toparlanıp aramızda olman dileğiyle. Gerçi her zaman buradasın... Evet özlettin kendini... Herkes seni bekliyor. Sen ve şen kalman dileğiyle. ( Bu arada ailene de geçmiş olsun diyorum ) :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İkinci kez Dünya'ya hoş geldin @-araz-. İnşallah bugün bende hayırlı bir haber bekliyorum çifte sevinç olur benim için.

Geçmiş olsun, bak tereyağından kıl çeker gibi halledildi olay :) Tekrar hoş geldin ve geçmiş olsun...

Son düzenleme:

Papatya

V.I.P
V.I.P

Merhaba canım benim. Biraz geç kaldım özür dilerim.
Ameliyatının iyi geçmesine çok ama çok sevindim. Dahada iyi olursun inşallah.
Dualarım hep seninle,kendi adıma bende çok özledim seni... Kısa zamanda en sağlıklı ve en mutlu halinle bizimle olmanı diliyorum. Seni gülerken görmeyi istiyorum tamam mı ablası... :)
Sende kendine çok iyi bak...

=GG