belki küçük bi veda...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
canım çabucak iyileş,seni öyle iyi anlıyorum ki...geçmiş olsun,güçlüsün çabuk iyileşip aramıza döneceksin:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
arazım arazım arazım. Çerezforum öyle yer ettiki benim hayatımda girmediğim gün olamıyor. Nadir ve zorunluluktan dolayı girmediğimdede kişi isimleri hep aklımda ve az çok özellerinden bildiğim konuları var acaba ne yaptı hallettimi sorununu yada bugün daha iyimi acaba düşüncesinde olduğumu fark ettim hep. Arazım sende düşündüğüm kişilerdensin, sağlık sorununu öğrendiğim günden beri dualarım hep senle inşallah herşey yolunda gidecek o korkuların o seni üzen konuyuda inşallah aşacaksın. Allah hayırlısıyla aramıza dönmeyi nasip etsin inşallah. Sana bir şey söyleyeyimmi kullaklarını pardon gözlerini iyi aç ve oku söylüyorummmm söylesemmiki :) tamam tamam söylüyorum seni seviyorum arazımmmm çok özletme kendini ve o pozitif halini hiç kaybetme bizlerle olmadığın zamanlar. Unutmaki seni seven ve bekleyenler var burada;;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sözlerime başlamadan önce;

Seni sömürücü seniiiiiiiiiiii :) diyorum ve...

İşin şakası bir yana @-araz-, aramıza katılalı çok olmadı ama sıcakkanlı yapınla kolay iletişim kurup sevdirdin kendini. Süreçten net olmasa da haberdardım. Her şeyin iyi olacağına dair kanaatim daha önce de söylediğim gibi tamdır.

Hem ne o öyle yarın 10.10.2012 gibi konuşmuşsun :)

Satırlarıma son verirken yine diyorum; Seni sömürücü seniiiiiiiiiiii :)

Son düzenleme:

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Geçmiş olsun arazım..
Okul arkadaşım..Rakı arkadaşım..Aynı okulda okuyup çerezde tanıştığım arkadaşım..:) Seviliyorsun..;;)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
arazım arazım arazım. Çerezforum öyle yer ettiki benim hayatımda girmediğim gün olamıyor. Nadir ve zorunluluktan dolayı girmediğimdede kişi isimleri hep aklımda ve az çok özellerinden bildiğim konuları var acaba ne yaptı hallettimi sorununu yada bugün daha iyimi acaba düşüncesinde olduğumu fark ettim hep. Arazım sende düşündüğüm kişilerdensin, sağlık sorununu öğrendiğim günden beri dualarım hep senle inşallah herşey yolunda gidecek o korkuların o seni üzen konuyuda inşallah aşacaksın. Allah hayırlısıyla aramıza dönmeyi nasip etsin inşallah. Sana bir şey söyleyeyimmi kullaklarını pardon gözlerini iyi aç ve oku söylüyorummmm söylesemmiki :) tamam tamam söylüyorum seni seviyorum arazımmmm çok özletme kendini ve o pozitif halini hiç kaybetme bizlerle olmadığın zamanlar. Unutmaki seni seven ve bekleyenler var burada;;)

ben de öyle umuyorum ki en güçlü halimle ,yeniden doğmuşçasına yeniden burada olacağım...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Sözlerime başlamadan önce;

Seni sömürücü seniiiiiiiiiiii :) diyorum ve...

İşin şakası bir yana @-araz-, aramıza katılalı çok olmadı ama sıcakkanlı yapınla kolay iletişim kurup sevdirdin kendini. Süreçten net olmasa da haberdardım. Her şeyin iyi olacağına dair kanaatim daha önce de söylediğim gibi tamdır.

Hem ne o öyle yarın 10.10.2012 gibi konuşmuşsun :)

Satırlarıma son verirken yine diyorum; Seni sömürücü seniiiiiiiiiiii :)

ona sömürücüüü denmez başka şey denir :):) hem ne kaldı şurda az bi zaman su gibi geçiyor :(dönünce elimde kapı gibi raporla geleceğim ve o da sana hediyem olacak malum rakıyı kaçak içiyoruz:):)

Düzenleyen yönetici: