belki küçük bi veda...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
eveeett....herkes bahsetmiş içinden gelenleri benden de biraz dökülsün bakalım.Foruma üye oluşumun öyle enteresan bi anısı yok ,tesadüf oldu kimbilir hangi konuyu ararken oldu:). öyle bi bakayım nasıldır diye üye oldum,kendi kendime güzelmiş dedim ve kalakaldım...bu yazı belki benim için bi hatıra belki de kısa süreli bir veda havası taşıyor bilinmez.ilk günden bu güne çok güzel günlerim oldu,güldük,konuştuk sohbetler ettikl,uyuz olduk,en ince konular konuşuldu,yardımlar edildi,dertler dinlendi neler neler...

çabuk kaynaştım foruma ilk günlerden sonrası da devam etti zaten.işlerim yüzünden giremeyişlerim de oldu ama hep aklımdaydı forum.neyse gelgelelim konuşmanın içeriğine teşekkür etmek istediklerim çok başta @YoRuMSuZ a her daim yardımcı olduğu için destegini esirgemediği için bana hep moral verdiği için,yanımda olduğu için teşekkürler yorumsuz. sonra @ZeyNoO güzel gönüllü arkadaşım sen hep mutlu ol bu forumda ilk seni tanıdım güzel kalbın hep güzel kalsın...sonra sonra @Çağlayağmur ablama alçak gönüllüğü ile forumda hep sımcıcak bi abla ,bi anne oldu...sonra @RUZG4R arkadaşım,dostum oldu bazen kızdırdım ama yine de katlandı ...sonra efsane kartal rakıdaşım benim eksik olma...@berenn teşekkür ederim sana da ilk günden beri hep tutumunu korudun... @KıRMıZı en çok da senin yazılarını severek okudum dilerim ki güzel kalbin hep mutlu olur...teşekkürler @alemdar güzel düşüncelern için hep mutluluğa teşvik ettiğin için...teşekkürler @arz-ı hal güzel yemek tariflerin için hep mutlu ol eşinle...teşekkürler @cemree diyetini benimle paylaştığın için. teşekkürler rüzgar gülüm bu kadar sevecen olduğun için...teşekkürler @sinovax gönlü güzel kardeşim...teşekkürler @° YaSaK eLMa ° en güzel şiirlere beni de ortak ettiğin için...teşekkürler @° AşK_Gülü ° ince ruhun ve hoşgörün için, teşekkürler @Suskun güzel düşüncelerin için...

adını belki de unuttuğum bi çok isim vardır bu forumda olup en güzel konulara, en güzel yazılara emek verdiğininz, hayat verdiğiniz için teşekkürler...

az bi zamanım kaldı sağlık nedenlerimden dolayı bir süre aranızda olamayacağım ve hepinizi çok özleyeceğim bu yüzden içim buruk ve hüzünlü...tek dileğim unutmamak ve unutulmamak... hepinizi çok seviyorum
iyi ki varsınız...​

Düzenleyen yönetici:

Tuba

Özel üye
arazcımgeçmiş olsun gülüm:)inşallah en kısa zamanda aramıza katılırsın:)seni özlüyecem hem çabuk dönmeye bak daha kadeh tokuşturacaz:)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Geçmiş olsun... Umarım en kısa zamanda yeniden aramızda olman dileğiyle. (Hep aramızda olacaksın zaten) Sen ve şen kal. EMİ... (Ayrıca güzel düşüncelerin için teşekkürler)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çok geçmiş olsun @-araz- canım
Üzüldüm açıkcası :(
Hasta olduğunu bilmiyordum.. Umarım sağlıklı bi şekilde tekrar aramıza dönersin
Dualarım seninle...

Düzenleyen yönetici:

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Çok geçmiş olsun cnm en kısa sürede iyileşip aramıza dönceksin biliyorum başlık gibi küçük veda olucak seni seviyorum iyiki bizimlesin dualarım seninle olucak:)