belki küçük bi veda...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Arazımmmmm canımsın herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. Ameliyat sonrası süreçde inşallah en iyi şekilde geçecek ve senin o güzel yüzün hep gülecek inşallah. Ameliyat sonralarını hep ikinci hayat olarak görürüm. Çünkü ameliyat küçük veya büyük hiç fark etmez hep bir risk taşır. Seninde ikinci hayatın hayırlı olsun canım. Özeniyorsun bilesin ;;)

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Büyük geçmiş olsun araz Allah bır daha göstermesin umarım en kısa zaman da toparlanıp daha sağlıklı güzel günlerde yüzün hep güler tekrar geçmiş olsun yüzünden tebessüm eksik olmasın...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Merhaba canım benim. Biraz geç kaldım özür dilerim.
Ameliyatının iyi geçmesine çok ama çok sevindim. Dahada iyi olursun inşallah.
Dualarım hep seninle,kendi adıma bende çok özledim seni... Kısa zamanda en sağlıklı ve en mutlu halinle bizimle olmanı diliyorum. Seni gülerken görmeyi istiyorum tamam mı ablası... :)
Sende kendine çok iyi bak...

=GG

güzel dileklerin için teşekkürler gülüm...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Arazımmmmm canımsın herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. Ameliyat sonrası süreçde inşallah en iyi şekilde geçecek ve senin o güzel yüzün hep gülecek inşallah. Ameliyat sonralarını hep ikinci hayat olarak görürüm. Çünkü ameliyat küçük veya büyük hiç fark etmez hep bir risk taşır. Seninde ikinci hayatın hayırlı olsun canım. Özeniyorsun bilesin ;;)
teşekkürler ablacım sen de özlenmektedin...