• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

seni engelleyenleri merak mı ediyorusun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Aslinda programda hic bir sorun yok
ben yine baktimm ve aciliyor

selam,ben bu programı attım.akadaşlarada dedim beni bi engelleyin deneyelim diye,onlarda engelledi.fakat hiç biri engellemiş olarak gözükmüyoz.yoksa orası deilde başka bi yerden mi görüyoruz bu engelleyenleri,yada alt tarafta bağlanıyo diyo msn deki kişiler geçiyo sırayla acaba ordakilermi engellemiş oluyo.ben anlayamadım yardımcı olursan sevinirim.
iyigünler

arkadaşlar msnde sizi engelleyenleri göstercek bir program yok ya da o gizllilikten baktığımız da engelleyenler değil silenler e dolayısıyla da engellemiş oluyorlar :P
ama kim engellemiş illa öğrenmek istiyorsanız bu yola başkoyarsanız bulabilirsiniz :D:D
şöyleki:P msn adresine mail attıktan sonra iletildi uyarısısnın altında kişini durumu yazar
offline or online... eğer siz mail attığınızda o konum online ise ve listenizde görünmüüyorsa çıldırabilirsiniz ama tabii çok uğraşılması gerekir tam onun online olduğu bi saatte atcaksınız daaaaaaaa oda sizi engelleyecekteeeeeeee ooooooooooo
bırakın yafffff hayat kısa engellemeyenler yeter bize :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Daha önce de yazdım hem bu programla ilgili konuya hem de bu tür isteklere cevap niteliğinde forumda birkaç yerde açıklama yaptım.

Hiç boşuna uğraşmayın. Sizi engelleyenleri görme lüksüne sahip değilsiniz. Kişinin gizlilik hakkını ihlal ettiği gerekçesiyle zaten bu microsoft tarafından özellikle gösterilmiyor ve bunun mümkün olmadığı defalarca duyuruldu.

Bu tür programlara itibar etmeyin kesinlike doğru sonuç vermez. Hele ki net üzerinden bu işi yaptığını iddia eden siteler var ki bunlar tam dolandırıcılık üzerine kurulu. Bunların da 3 türlü amacaı var.

1. Şifrenizi ele geçirmek.
2. Reklam amaçlı mailler göndermek.
3. Mail ticaretinin bir parçası haline getirmek.

Mail ticareti diye bir olay var arkadaşlar. Bazı spam reklam yayıncıları mail listelerine ödeme yapıyor. Önneğin elinizde 1000 adet geçerli mail var fiyatı xx $, 5000 adetlik bir listeniz var fiyatı xxx $ gibi.

Siz siz olun MSN de sizi silenlerin kimler olduğunu öğrenmek için çaba göstermeyin olan size olur. İki gün sonra MSN şifrem çalındı nasıl gerei alabiirim diye araştırmalara bağlama ihtimaliniz çok yüksek olur.

Herkesin herkesi silme özgürlüğü vardır ve kişisel bir haktır. Mantık olarak bunun bilinmesinin sonucunun mutluluk olacağı söylenemez. Kırgınlıklar, küskünlükler, sitemler. Boşverin rahat olun.

Haa hiç mi yolu yok bunu öğrenmenin yolu ? Elbette var. Ortak bir arkadaşınız vardır ona "şu kişi şu an aktif mi?" diye sorabilirsiniz. Ya da şüpghelendiğiniz kişi arkadaşınızsa yanına gidin bir gün ve bir yere resmi bir mail göndericem lütfen mail adresini açar mısın gibi sorular sorun :P

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Tüm yorumLara bakmadım ama
bende bu programı denemiştim
1-program hata veriyor çalışmıyor. Herkesi engelli gösteriyor
2-bunu yapanlar msn kırmak için yapıyor
3-Msn de hiçbir şekilde İDDİA ediyorum HİÇBİR ŞEKİLDE engelleyenleri göremezseniz
silenleri görebilirsiniz...

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Engelleyen görünmez :)
Mail at çevrimiçi-dışı simgesine bak diyorsan oda yaramıyor
Çevrimdışı yazmada yaramıyor
Resimde yaramıyor
Vesaire gibi yöntemler :)
Mutlaka fire veriyor
%100 doğruluk payı yok.. Silen kişileri görebilirsin... Ama engel cıx cıx :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.