seni engelleyenleri merak mı ediyorusun ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Boşuna uğraşmayın. Msn de engellendiğiniz durumları sağlıklı olarak anlayabileceğiniz ne bir link var ne de program. Henüz bunu üstesinden gelinebilmiş değil.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))) ne ugrasiyorsunuz ya bu kadar :)) Daha basit bir yöntem :)) msn den bilgilerine girersin özel konusmayi tiklarsin :)) ve karsina nikler cikar nickleri tiklarsin ve silinmis yaziyorsa :)))))))))))))) icabina bakarsin yaz miyorsa kali verir:)

TaHa

Aktif
arkadaşlar sizi silenleri zaten msn messengerden de görebilirsiniz.
araçlardan seçeneklere ordan gizliliğe girin.kişilerin üzerine sağ tıklayın.sil komutu etkinse o kişi sizi silmiş demektir...

gerçekten çok güzel bir program. çalıştırdım. uzun zamadır yazıştığım bir kız vardı. hatta buluştuk bile. askerden gelince kaybettim. program sayesinde msn de beni sildiğini gördüm. çok güzel,sexi ve herşeyi konuşabildiğim birisiydi. çok güzel şeyler paylaştık.sürekli mail atıyorum ama cvp vermiyor :) xxxxxxx@hotmail msn i ..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
gerçekten çok güzel bir program. çalıştırdım. uzun zamadır yazıştığım bir kız vardı. hatta buluştuk bile. askerden gelince kaybettim. program sayesinde msn de beni sildiğini gördüm. çok güzel,sexi ve herşeyi konuşabildiğim birisiydi. çok güzel şeyler paylaştık.sürekli mail atıyorum ama cvp vermiyor :) xxxxxxx@hotmail msn i ..

Dramalı toranaga bu tarz mesajları lütfen tekrarlamayın. Forum kurallarını okuyun. Benim canımı sıkmayın

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
adminim haklısın.zaten böyle patavatsız birini kim ister ki msnde.(çok açık sözlüyümdür huyum kurusun)Adminim,bu arada aklıma kötü şeyler de gelmiyo değil.Msn yi sen mi aldın:D(şaka şaka):D

ErEn_69

Üyecik
Arkadaşlar TaHa arkadaşımızın yazdıklarına aynen katılıyorum en basit ve kolay olanıdır. Deneyin bakın ve görün.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.