Seni seviyorum sevgili arkadaşım! 💕

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

♥️
🐾
♥️
🐾
♥️
🐾
Sevgili arkadaşım,,
♥️
🐾
♥️
🐾
♥️
🐾

yaşlandığımı gördüğün gün senden bana sabırlı ol diyorum ama en çokta benim yaşadıklarımı anlamaya çalış.
Aynı şeyi bin kere tekrar edersem, "bir dakika önce yaptın" diyerek sözümü kesme.
Sadece kendimi izliyorum.
Hatırla ben çocukken bana yetiştirilme sırasında gün be gün öğretmiştin, büyüyene kadar aynı şeyleri.
Artık kendimi yıkayamadığımda bana kızma.
Utanmayacağım, yapmama yardım et.
Kirlendiğimde ıslandığımda bana kızmayın, elimde değil.
Kasemin nerede olduğunu unutup yemeğimi ararsam bana kızma.
Bunu tekrar hatırlamama yardım et.
Senin kadar hızlı koşamıyorsam, benim için üzül.
Adımlarımı takip etmekten utanma.
Merdivenleri çıkamıyorsam, korkma.
Eklemlerim çok kötü ağrıyor.
Beni kaldırmaya ve yükseltmeye cesaret et.
Kulaklarım uyuşup gözlerim karardığında lütfen benimle ağlama, bana yolu göstermen için sana bağlıyım.
Sen bana yol göster, ben takip edeceğim
Küçükken henüz anlamadığın için basit şeyler öğretilmesi gerektiğini hatırlıyor musun?
İş gündelik olunca ne kadar cahil olduğumu görürseniz, kendime hatırlatmam için bana zaman verin.
Sana her gün sabırla birçok şeyin öğretildiğini hatırla, nasıl yıkanacağın, nasıl yemek yediğin veya işemen gerektiği gibi.
Yaşlandığımı gördüğünüz gün bana sabırlı ol diyorum ama en çokta benim yaşadıklarımı anlamaya çalış.
İşler bu kadar hızlı çalışmayı bıraktığında gergin, sabırsız ve karamsar olma.
Sadece bil ki seninle olmak benim için en önemli şey.
Ve yaşlı, yorgun bacaklarım bu kadar çabuk gitmeme izin vermediğinde, bana elini ver ve bana destek ol, ben sana patimi verip bunca yıldır destek olduğum gibi.
Gitmem gereken o gün geldiğinde üzülme..
Hayatımın sonuna kadar yolculuğa çıkarken sadece benimle ol ve bana karşı sabırlı ol.
Neşe ve sevginin benim için her zaman önemli olduğu zamanlarda seninle geçirdiğim zamanı gerçekten takdir ediyorum.
Sen benim en değerli hediyemsin!
Ve seninle geldiğimden beri bana karşı hissettiğin tüm sevgiyi, sana son bir kez daha geri vermek istiyorum:
Seni seviyorum sevgili arkadaşım!
💕

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
cok önemli.jpg

Beni kaldırmaya ve yükseltmeye cesaret et.
Kulaklarım uyuşup gözlerim karardığında lütfen benimle ağlama, bana yolu göstermen için sana bağlıyım.