Ask Seni Kalemle Yazacağım

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Seni kalemle yazacağım, Kelimelerin dansında kaybolacağım. Her harfin bir anlamı olacak, Her cümlede kalbim konuşacak.​

İlk Kez Görüşmemiz
Gözlerin birer yıldız gibi parladı, Gülüşün güneş gibi ısıttı. O an kalbim durdu sanki, Seni kalemle yazma isteği başladı.
Aşkın Renklerimi
Pembe bir umutla başladı her şey, Kırmızı bir tutkuyla alevlendi. Mor bir hüzün karıştı araya, Ama mavi bir sadakat her şeyi sardı.
Anılarim
Paylaştığımız her anı yazacağım, Mutlu kahkahalarımızı, hüzünlü gözyaşlarımızı. El ele tutuştuğumuz o anı, Sonsuza dek kalbime kazıyacağım.
Gelecegimiz
Birlikte yaşayacağımız güzel günleri yazacağım, Hayallerimizi, umutlarımızı ve sevgimizi. Kalemim sonsuza dek senin için akacak, Seni kalemle yazmaya ömrüm boyunca devam edeceğim.
Sonsuzluk
Bu şiir sonsuza dek senin için olacak, Her kelimesi sana olan sevgimi fısıldayacak. Kalemim bitse de, mürekkebim kurusa da, Seni kalemle yazmaya kalbim devam edecek.
:ahkalbim:Unutma bunu Birtanem🥰
Her zaman kalbimde olacaksın, Her nefesimde seni hissedeceğim. Seni kalemle yazdığım bu şiir, Sonsuza dek seninle birlikte olacak.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Ask Seni Kalemle Yazacağım​

Bu şiir kalemim ucundan dökülen mürekkeple, Sana olan aşkımı dile getiriyor sevgilim. Her harf bir duygu, her kelime bir fısıltı, Kalbimin sesini dinle, sana fısıldadıklarını.

Bir tesadüf müydü yollarımızın kesişmesi, Yoksa kaderin miydi bizi bir araya getirmesi? Gözlerimiz buluştuğu an, Sanki dünya durdu, zaman akmadı bir an.

Aşk bir nehir gibi aktı kalbime, Seni gördüğümde taştı kıyılarıma. Her anımda sen varsın artık, Nefes aldığım hava, yediğim lokma.

Sevgim sana bir güneş gibi parlıyor, Isıtıyor ruhumu, aydınlatıyor karanlığımı. Her an yanında olmak istiyorum, Her nefesini, her duygunu paylaşmak.

Hayaller kuruyoruz birlikte, Geleceğe dair umutlarla dolu. El ele yürüyoruz sonsuzluğa, Sevgi dolu bir dünya inşa ediyoruz.

Aşkımız sonsuza dek sürecek, Ölüm bile ayıramayacak bizi sevgilim. Her anımda kalbimde olacaksın, Seni sonsuza dek seveceğim.

Bu şiirin sonu, vedamız değil, Aşkımızın sonsuzluğuna bir başlangıç. Kalemin mürekkebi bitse de, Aşkımız sonsuza dek akmaya devam edecek.

Bu şiiri sana kalemimle yazdım, Her harfinde aşkımı fısıldadım. Sevgini kalbimde saklayacağım, Sonsuza dek seni seveceğim.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Bu şiir kalemim ucundan dökülen mürekkeple, Senin aşkına adanmış bir destandır. Her kelimesi kalbimin derinliklerinden fışkırır, Her hecesi sana olan sevgimi haykırır.

Gözlerimiz ilk buluştuğunda, Bir kıvılcım çaktı kalbimde, Sanki karanlığın içinden bir güneş doğdu, Varlığın aydınlattı tüm benliğimi.

Seni sevmek bir fırtına gibidir, Sürükler beni bilinmeyene, Dalgalar vurur kalbime her an, Ama ben boğulmam asla bu denizde.

Birlikte kurduğumuz hayaller, Yıldızlar kadar parlak, Ay ışığı kadar romantik, Sonsuza dek seninle yaşamak istiyorum.

Bu şiirin sonu geldiğinde, Kalemim duracak, mürekkep kuruyacak, Ama sana olan sevgim asla bitmeyecek, Her zaman kalbimde yaşayacaksın.

Aşkımız sonsuza dek sürecek, Her nefesimde seni hissedeceğim, Her anımda sana kavuşacağım, Seni sonsuza dek seveceğim.

Bu şiirin sonuna altın bir nokta koyuyorum, Sanki mühür basıyorum kalbime, Seni sonsuza dek benim olduğunu ilan ediyorum.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

walulis sieht fern cabrio GIF by funk

Bir gün ayrılacağız, bu bir gerçek. Ama unutma ki, seni her zaman kalbimde taşıyacağım. Anılarımız ve yaşadığımız güzellikler asla unutulmayacak. Sen benim hayatımda önemli bir yere sahipsin ve bu asla değişmeyecek.
Ayrılık her zaman kolay değildir, ama bazen hayat bizi farklı yollara sürükler. Önemli olan, birbirimizi sevgiyle ve saygıyla anmamızdır.
Unutma ki, her şeyin bir sonu vardır. Ama bu son, yeni başlangıçlara da kapı açabilir. Belki bir gün tekrar yollarımız kesişir, belki de ayrı ayrı hayatlarımıza devam ederiz. Her ne olursa olsun, seni asla unutmayacağım.
Seni sevgiyle ve özlemle anacağım.
Unutma asla:
Birbirimize verdiğimiz sözleri
Paylaştığımız güzellikleri
Birlikte güldüğümüz ve ağladığımız anları
Birbirimize duyduğumuz sevgiyi
Her zaman kalbimde olacaksın.