Kadın ve bilimsel bir gerçek.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Faceye göz atayım dedim. O da ne ciddi bir araştırma yapılmış, binlerce denek gözlenmiş ve şu çarpıcı sonuca ulaşılmış. Bunu da resmedip paylaşmış vatandaşın biri. :) (Söz bizim forumdan dışarı tabii ki başıma iş açamam :D )

Kabahatse eğer paylaşmak evet bir kabahat işliyorum. Ama bilimden ve bilimsel araştırma sonuçlarından kaçmak gizlemek forum etiğimizle bağdaşmazdı demi :D

LoNeD.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hiç bir sırrı şimdiye kadar başkasına iletmedim bu yukardaki durum istisna olmalı:)))) Ah ah bu kadınlardan ne alıp veremedikleri var bilemedim gitti hem severler hem böyle durumlara sokarlar :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sonuçta sırda bi emanet sayılır üzerimizde..
Emanete hıyanet etmek olmaz bu da bana yakışmaz:)
Dedikoducu kadınların işidir daha çok bu sır tutamama olayı. Ondan ona laf taşımayı severler..
Her kadında dedikoducu değildir :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesinlikle değildir zaten bu binlerce kadının ortalaması :P Kimileri çok daha uzun sıra tutabiliyormuş ama ortalamayı düşürenler e var olduğu için bilimsel sonuç ortalaması bu imiş :D

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
sonuçta herkesin hiç kimseye anlatamıyacağı sırları vardır :D ve saat nedemek yıllarda geçse anlatamaz :P

hıı tabiisidee böyle bi durumada muhalif olamıyacağım çünkü bunlar kadınlar arasında olan ve bizimde gayeeet şahit olabildiğimiz durumlardır .. :D