Çerez Hatıra Defteri. :)

evet millet herkes bişiLer Yazsın..ilk ben yazıyım..açmışken Konuyu..m

ÖnceLikLe Siteye üye oLuşum İsteyerek dğLdi :D nsL peki diyeceksiniz..İşyerimde Bi eLeman Vardı..Beni pc .biLmiyo Sanıyo..:D Çerezforum u BuLmuş Netten..Bana Dioki Sen Buraya üye oLamazsın.. Bende Tuttum üye oLdum..Tabi BeLeŞ dğL KarşıLığını aLdım..:D Ondan Sonra Bi Kaç gün Girmedim..Sonra akLıma GeLdi Bi bakıyım Dedim NeLer var NeLer Yok..Baktım..Hoşuma Gitti..TakıLdım KaLdım Burda..

Sonracıma ZamanLa iyice aLıştım Siteye..Muhabbet İyi..Geyik Sınırsız..Aradığım özeLLikLer war..:P Bi Ara Sitede Bi üçLü Vardı..BiLdiğiniz üZeRe..Nuray-Semra-İncik..Siteyi eLe GeçirmişLerdi BunLar..:D sonra Sitenin EskiLeri Var..Wien..KebeLek..Sehryy..AngeL..Ve Patron Yorumsuz..:D
Ve Siteye HızLı Bi giriş Yapan Benim eLemanLar..:D ilknur-Arzum-Flema rocker..
bi Arada onLar Geçirdi Siteye eLe..Ama Geçici oLdu.. ilknur Giremiyo..fLema da uğramıyo Pek..Bi Arzum kaLdı..Sitede birden aiLe forumu Havası Sezdim..Kuzenini Tutan Buraya Getiriyo..:D

GeL zaman Git Zaman İyi GünLer Geçirdik Sitede..Bide mod oLduk :D Ne MutLu Bize..

Nese FazLa konuştum GaLiba..Sövmeyin Sakın :@
SayGıLar..:D:D

merhaba millet selamlar

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Bir varmışım bir yokmuşum.Ama yeni eklenen kimselerle Çerezforum hala daha burada. Bense dün itibariyle bir yaşıma daha girdim. Falan filan... =RR

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Bende karalıyayım iki üç satır...

Ben buraya bilindiği gibi değişik fikirlerle geldim belki dedim bana yardımcı olurlar ve insanların hayatlarını, yazılarını kaleme alırım da güzel bir şeyler ortaya çıkarırız diye. Fakat beni tanımayan insanlar bana nasıl güvenipte söylesinler yaşadıklarını. Kimim ben dolandırıcımıyım, şantajımıyım neyim. :) Ben bile şuan bu yazıyı yazarken düşündüm ve haklı buldum herkesi bende olsam daha 2 saat önce üye olmuş birisine sırlarımı niye vereyim. Her neyse fikirlerim burada tutulmassa 2-3 gün takılıp giderim diyordum ama buraya üye olalı 2 ay oldu hemen hemen. (Sayi bu iki ay ne çabuk geçti ya hiç bir şey anlamadım.) Her neyse burada gerçekten çok iyi zaman geçiriyorum daha öncelerden yaptığım hiç bir şey yokken fırsat buldukça giriyorum. (Okulda, kantinde, otobüste, falan filan..) Bence üye olurken karşılarına bir tane not çıkmalı dikkat bağımlılık yapar diye... :) )

selamlar bende geçmişe çigi çektim önemli ise altını çizerim önemsiz ise hiç düşünmem üstünü çizerim virgüle gerek yok noktayı koyar geçerim