• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Darksaga İle Çerez Tadında Söyleyişi

Asi Kız

Beşiktaş -asi ama bir o kadar da polyanna
Özel üye

CeReZFoRuM

Asi Kız​

Selam öncelikle röportaj konuğu olmaya aday olduğun için cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum;)

Bize kendinden bahseder misin?

Darksaga

İzmirliyim, Ankara’da eğitim alıyorum. Asistanlık yapıyorum. Araştırma yapmayı yeni insanlar tanımayı severim, arkadaş grubumda popüler biriyim. Satranç oynamayı seviyorum. Kitap okumak, müzik dinlemek hobilerim arasında.. Kısaca böyle :)
Forumlara da kafa dağıtmak için üye olmuştum :)

@Asi Kız
Ne güzel 😉Asistanlık derken bölümünü biraz açarmısın 🙂ve neden bu bölümü seçtin?

Darksaga

Radyoloji nöbeti az ve puanı yüksek olduğu için seçtim.. :)

@Asi Kız
Seni neler üzer neler mutlu eder?

Darksaga
Tipik bir şey için beni üzer veya mutlu eder diyemem. Sanırım aşkıma karşılık alamamak beni üzer.

@Asi Kız
Etrafındaki insanların gözünden Darksaga nasıl biridir?

Darksaga

Genelde severler beni, eğlenceli, komik ve hareketli bulurlar. Arkadaşlarıma çok değer veririm ama arkadaş olunması zor bir insanım.. :)

@Asi Kız
Ne güzel 😃
Özellikle görmek istediğin bir ülke varmı?

Darksaga

İngiltere ve Fransa :)

@Asi Kız
yapmak isteyipte yapamadığın için de ukte kalan bir şey var mı ?Varsa nedir?

Darksaga

At binmek :)
İçimde kaldı..

@Asi Kız
İnşallah gerçekleştirirsin :)
Darksaga nasıl bir çocuktu? 😀

Darksaga

Yaramazdım baya ortalığı baya karıştırıyormuşum. Arkadaşlarım severdi ama beni.. Derslerimde başarılıydım. Maç falan çok yapıyorduk. Baya sportif biriydim çocukken..
Nihayetinde çocuğuz ve yaramazlık olur bende yaramazmışım 😄kolumu kırmışım

@Asi Kız
Beğendiğin ve beğenmediğin huyların nelerdir?Kendin ve çevrendeki insanlar arasında beğenilmeyen huyların aynı mı farklı mı?

Darksaga

Eskiden beğendiğim huylarım baya çoktu. Artık kendime biraz daha nesnel bakıyorum. Dünyanın benim etrafımda dönmediğini anladım.. :)
Her şeyden önce kendime güvenirim. Karşımdakini işimi her ne ile ilgileniyorsam oyun olsun isterse ciddiye alarım. Boş beleş yaşamıyorum. Kendimi geliştirmeyi seviyorum. Romantik bir sevgiliyimdir.. Küfür etmem kimseye mesela, yani kavga dövüş sevmiyorum. Sağlığıma, sporuma dikkat ederim. Çevremdekiler neşeli eğlenceli bulur beni.. :
Kötü olarak çok kolay politize edebiliyor karşımdaki beni o huyumu sevmiyorum. Saçma tartışmalar falan, bir de bazen kırıcı olduğumu fark ettim bazı insanlara karşı.. Kırılınca
kırıyorum insanları bunları sevmiyorum. Ama eskisine göre bazı kötü huylsrımı törpüledim. Sanal dünya da forumlarda çok gereksiz şeyler yaptım sanırım biraz kendini beğenmiş yorumlar gibi, yani bazen saçmaladığımı kabul edebilirim :
Ya benim espirim şu aslında, aramız iyi olur kötü olur ama karşımdaki benden vazgeçmesin.. Arkadaşlık olsun, sohbet olsun.. Bana değer versin, ben ona her türlü değer veririm.. 🙂

@Asi Kız
Hangi konularda yetenekli olduğunu düşünüyorsun? Sahip olmak istediğin bir yetenek var mı?Varsa nedir?
Darksaga

Satrançta yenilmemek isterdim.. :D Yenilince acayip tribe giriyorum :D
Gitar konusunda iyiyim ama sesim şöyle böyle :)
Sporda falan iyiyim..
Hafıza konusunda iyiyimdir.
Aslında arkadaşlarım iyi olduğumu söylerler ama kitwp talan yazmak isterdim. Bir de İngilizcem çok iyi de çocukluktan beri başka yabancı dil öğrenmekte sıfırım. Dil öğrenme yeteneğim olsun isterdim..

@Asi Kız
Yok yok sende de maşallah
😃😝
Her insanın pişmanlıkları olmuştur zaman zaman senin en büyük pişmanlığın neydi?

Darksaga

En büyük pişmanlığım eski kız arkadaşımdır.. Yani ne desem boş cidden bu konuda..

@Asi Kız
bencede boş eskiler eskide kalır pişmanlık fayda etmez

Darksaga

Zaten ben bitirdim. Eskide kalmasından ziyade bana kaybettirdiği çok şey var.

@Asi Kız
Bir sihirli değneğin olsaydı dünyada neleri değiştirmek istersin?

Darksaga

Savaşları bitirirdim.. Çocuklar ölmesin.. Bir de eşitliği hakim kılardım hayatta
Tamam yazacağım :D Verilemeycek cevabımız yoktur :D

@Asi Kız
Hahaaa yavaş yavaş yaz😄eminsin kendinden bencede
Hazir isen hizli tur sorularina geciyorum

Hızlı Tur Bölümü

Asi@Kız Burcun : Darksaga Terazi

Asi@Kız Boyun ve kilon : Darksaga 189 boyundayım Kilo: 74.

Asi@Kız Giyim tarzın: Darksaga Spor, cool, kendime yakıştırıp giyinirim genelde

Asi Kiz Tuttuğun takım: Darksaga Galatasaray fanatik değilim ama öylesine lafta tutuyoruz işte.

Asi Kiz Uğurlu eşyan? Darksaga Kalemim var bir tane o bana hep şans getirdi..

Asi Kiz Memleketin: Darksaga İzmir

Asi Kiz Yaşadığın şehir:Darksaga Ankara

Asi Kiz Öğrenim durumun: Darksaga Lisanüstü şuan 🙂

Asi Kiz En sevdiğin renk?Darksaga Kırmızı böyle alev kırmızısı

Asi Kiz En sevdiğin yemek? DarksagaEn çok mantıyı severim :P

Asi Kiz En sevdiğin dondurma çeşidi?Darksaga Magnum antep fıstıklı

Asi Kiz En sevdiğin tatlı? DarksagaTriliçe karamelli

Asi Kiz En sevdiğin hayvan? Darksaga Atları çok asil bulurum.

Asi Kiz En sevdiğin söz? Darksaga“Gerçek seni özgür kılar.”

Asi Kiz En sevdiğin mevsim?Darksaga Sonbahar

Asi Kiz Ne tür müzik dinlersin?Darksaga Genelde yabancı, en sevdiğim sanatçı Selena Gomez’dir.. O tarza bayılıyorum. Şarkıda derinlik olacak..

Asi Kiz Sigara ve Alkol kullanıyor musunDarksaga? Hayır,, hiç sigara içmedim. Alkol ise öylesine bir iki sefer belki, düzenli kullanmıyorum.

Asi Kiz Sevdiğiniz için neleri göze alırsın? DarksagaHer şeyi.. Sevdiğim için her şeyi yaparım ben

Asi Kiz Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?Darksaga Bana değer vermesi hoşuma gider. Önemsenmek, sevilmek ve anlaşılmak, aslında çok şey istemiyorum bence hayattan :)

AsiKız Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi?Darksaga İkinci şansı herkes hak eder, üçüncü şansı kimse hak etmez.

AsiKız En çok kullandığınız küfür ya da küfüre benzer kelime? DarksagaBir sürü var hangi birini deyim :D

AsiKız Şu an ruhunun olmak istediği yer? DarksagaNe sen sor ne ben söyleyeyim :)

AsiKız Yanında en rahat olduğun kişi?
DarksagaHoşlandığım kişi ya da sevgilim.. :D

AsiKız Yaptığın en büyük çılgınlık ? DarksagaAşık olmak

AsiKız İzlemekten keyif aldığın TV programları ve diziler neler?Darksaga Disney Channel‘e bayılıyorum.

AsiKız Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? DarksagaAilem ayrım yapamayacağım.

AsiKız Hayata ve insanlara bakış açın? DarksagaEşitlikçi ve saygılı davranırım.

AsiKız Birini aramadan önce ne söyleyeceğini kendi kendine tekrar ediyor musun?

AsiKız Bir insanda değer verdiğin şeyler nelerdir? Darksaga-Samimiyet, kültür, özgüven

AsiKız Sabahları seni yataktan aniden ne kaldırır?Darksaga Alarm maalesef..

AsiKız
En çok neyi ve ya kimi özlüyorsun?Darksaga Bu konulara girmeyelim :D

AsiKız Tesadüflere ve mucizelere inanır mısın?

Darksaga Mucizelere inanırım, inanmaktan da öte var olduklarımı biliyorum.

AsiKız Uyandığında ilk ne yaparsın?

Darksaga Dişlerimi fırçalıyorum.

AsiKız Son zamanlarda kimsenin anlamasını istediğin bir şeyler yaptın mı?

AsiKız Kendini kaç yaşında hissediyorsun?

Darksaga19 :D Buralar hep 19 :D

AsiKız Olmazsa olmazın? “Gerçek nedir?

Darksaga Hakikat nedir?” Araştırmak

AsiKız Yaptığın veya yapmak istediğin spor?

Darksaga Fitness, yüzme, basketbol

AsiKız Günün en çok sevdiğin bölümü?

DarksagaSabahları, haftasonu..

AsiKız Sevdiğin ve nefret ettiğin kelimeler?

Darksaga. Küfür sevmem yalan yok.

AsiKız Kaç yastıkla uyursun?

DarksagaTek yastık da..

AsiKız Görmek istediğin yerler?

Darksaga İngiltere

AsiKız Hayvan besliyor musun?

Darksaga Alerjim yüzünden besleyemiyoru

AsiKız Karşı cinste hoşlandığın tip?

Darksaga.
Güzelliği önemserim, sevimlilik güler yüz.. Her türlü sevgilim oldu sarışın, kumral, esmer, minyon, uzun boylu.. Yani ama şu kesin özgüvenli olacak. Bana kendimi değerli hissettirecek..
Bir de böyle kasmayan kızları seviyorum. Dilediği gibi davranan bana yanımda gerilmeyen.. :) İçinden nasıl geliyorsa öyle yapan.. Beni açan bana yakınlığını hissettiren :D

AsiKız Aşk herşeyi affeder mi sence?
Darksaga
Aşk her şeyi affeder de bazı şeyler varsa artık aşk yoktur artık af da yoktur.. :) O yüzden siz yine de davranışlarınıza dikkat edin.. Benim mottom kalp, sevdiğini sever.. ;)

AsiKız Benzetildiğin biri var mı?

Darksaga
Hayır, yok başkalarına benzetilmekten tiksinme derecesinde nefret ederim.

AsiKız
Hepsini keyifle okudum çok keyifli bir röportaj oldu teşekkür ederim ☺

Darksaga Asıl ben teşekkür ederim..🙂