Çerez Hatıra Defteri. :)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
evet millet herkes bişiLer Yazsın..ilk ben yazıyım..açmışken Konuyu..

ÖnceLikLe Siteye üye oLuşum İsteyerek dğLdi :D nsL peki diyeceksiniz..İşyerimde Bi eLeman Vardı..Beni pc .biLmiyo Sanıyo..:D Çerezforum u BuLmuş Netten..Bana Dioki Sen Buraya üye oLamazsın.. Bende Tuttum üye oLdum..Tabi BeLeŞ dğL KarşıLığını aLdım..:D Ondan Sonra Bi Kaç gün Girmedim..Sonra akLıma GeLdi Bi bakıyım Dedim NeLer var NeLer Yok..Baktım..Hoşuma Gitti..TakıLdım KaLdım Burda..

Sonracıma ZamanLa iyice aLıştım Siteye..Muhabbet İyi..Geyik Sınırsız..Aradığım özeLLikLer war..:P Bi Ara Sitede Bi üçLü Vardı..BiLdiğiniz üZeRe..Nuray-Semra-İncik..Siteyi eLe GeçirmişLerdi BunLar..:D sonra Sitenin EskiLeri Var..Wien..KebeLek..Sehryy..AngeL..Ve Patron Yorumsuz..:D
Ve Siteye HızLı Bi giriş Yapan Benim eLemanLar..:D ilknur-Arzum-Flema rocker..
bi Arada onLar Geçirdi Siteye eLe..Ama Geçici oLdu.. ilknur Giremiyo..fLema da uğramıyo Pek..Bi Arzum kaLdı..Sitede birden aiLe forumu Havası Sezdim..Kuzenini Tutan Buraya Getiriyo..:D

GeL zaman Git Zaman İyi GünLer Geçirdik Sitede..Bide mod oLduk :D Ne MutLu Bize..

Nese FazLa konuştum GaLiba..Sövmeyin Sakın :@
SayGıLar..:D:D

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Üstteki yazıyı yazaLı yakLaşık 3 ay oLmuş..Bu 3 ayda NeLer DeğişTi Peki Site..??
ÖnceLikLe Sitede Birçok YeniLik oLdu..Değişik böLümLer AçıLdı..Yeni uyGuLamaLar YapıLdı..HepSide Çok GüzeL ve Çok Yerinde UyguLamaLarDı..Ayrıntıya Girmiyorum..
SonRa Sitede OnLine Üye SayıSınDa GözLe GörüLür Bi ArtıŞ oLdu..
Bu Ne Demektir Sitemiz İyi yoLda..Yani Doğru yoLda İLerLiyoruz..BöyLe Devam eDerSek Daha çok KatıLımCımız PayLaşımCımız oLacak..Daha Çok EğLeneceğiz..ÖğreneceĞiz..
Site de Çok Süper Bi ortam oLuştu..Sanki Herkes Birbirini Daha önceden Tanıyomuş Gibi Bi Hava Var Site..Bu Benim Düşüncem Tabi..Yani Bana ÖyLe GeLiyo..(bunda üyeLrin bir çoğu önceden tanımam etkLi tabi..ama diğerLeride Bize Ayak UydurunCa öLe bişi sezDim..:D ) Bu Bence Çok önemLi Bişey..
En önemLi oLayLarDan Biride Sitede Seviye oLarak Çok Üst DüzeyDeyiz..Seviyeden Kastım..AçıLan KonuLar oLsun YapıLan YorumLar oLSun Çok Çok SeviyeLi ve DüzGün..Tabi BenimkiLer Hariç..:D:D
AyrıCa Ben Siteyi SanallıkTan Daha iLeri Götürerek ReeL bi HaL almasını Çok İStiyorum..Ama ÜyeLErimizin ÇeşitLi iLLerden oLması Buna imKan VerMiyo..
FazLa uzatmıyım 3 ayDa Gözüme Çarpan DeğişikLikLer BunLardı Kısacası..
Emeği Geçen HerKese Çok Teşşekür Ediyorm..SaygıLar..
Ve YaptıkLarımız YapacakLarımız Teminatıdır Diyerek havamı da Atıyorum..:hey :P

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ciddiyetin batsın... Sende nerde ciddiyet... Bu yazıyı okurken tam dedim bu çocuk adam oldu... Sonunu okuyunca caydım :D:D:D:D Can çıkmadan huy çıkmaz derler...Sende nerde ciddiyet... Ciddiyetsiz şahısss :P