Caglayagmuru nasıl bilirsiniz?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Uzun uzun anlatmaya değer. Övmeye değer. Dostluğa değer... Bir insanda olması gereken güzel huylara sahip... En en en enlerden... İyi ki varsın Çağlayağmur.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Canımsın bunlar ne güzel sözler böyle asık suratımı güldürdün sende hep gülesin inşallah. Bu sözlere layık olabilmek çok güzel yalnız güzel bakan güzelde görürmüş bu bakış açın hiç değişmesin inşallah canım ;;) Noktaya gelince bak uyarı aldım artık yapmıyorum :)Reelde karşılaşma imkanımız olursa eminim çok güzel birgün geçiririz;;)

İyi Birisi, Açık Sözlü, Fedakar :)

Çok teşekkür ederim kardeş kısa sürede benim hakkımda bir fikir sahibi olmuşsun ne güzel bu izlenimi verebilmişim.

Uzun uzun anlatmaya değer. Övmeye değer. Dostluğa değer... Bir insanda olması gereken güzel huylara sahip... En en en enlerden... İyi ki varsın Çağlayağmur.

ÇerezForum seçilmişlerin mekanı alemdar hepimiz ayrı ayrı değerli, ayrı ayrı özel kişileriz. Çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için. Sizlerde bu intibayı bırakmak inanın çok mutlu ediyor beni. :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Kendisine karşı acayip bir sempatim var. Duruşundan, yorumlarından falan her haliyle zarif bir hatun olduğunu yansıtıyor bence.
Hatta tesadüfen çerezforumun şu facebook sayfasında bir kişi çarptı gözüme. Eğer o bayan kendisi ile buradan itiraf ediyorum kendilerine aşık oldum :) Ya ne bileyim gerçekten anlatmak zor birisini ama nedensiz seviyorum. Forumda görmekten çok memnunum kendilerini.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kendisine karşı acayip bir sempatim var. Duruşundan, yorumlarından falan her haliyle zarif bir hatun olduğunu yansıtıyor bence.
Hatta tesadüfen çerezforumun şu facebook sayfasında bir kişi çarptı gözüme. Eğer o bayan kendisi ile buradan itiraf ediyorum kendilerine aşık oldum :) Ya ne bileyim gerçekten anlatmak zor birisini ama nedensiz seviyorum. Forumda görmekten çok memnunum kendilerini.

Teşekkür ederim bu izlenimi vermiş olmak mutlu etti beni felsefemi ve inanırmısın bende aynı hissiyattayım seviyorum seni. ;;)Facebook konusuna gelince gördüğün bayan ben değilim canım. Resim paylaşmıyorum çünkü:)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Hımm. Yok üeyeler listesinde görmüştüm ama ok. anladım.. Zaten ondan daha güzel olacağına inanıyorum :) (Kimse o bayanda hemen 2 dk.da harcadım yalnız... :) )

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hımm. Yok üeyeler listesinde görmüştüm ama ok. anladım.. Zaten ondan daha güzel olacağına inanıyorum :) (Kimse o bayanda hemen 2 dk.da harcadım yalnız... :) )

hımmm bu harcama o kadarda kötü bir niyetle yapılmış değil kabul edilebilir ;;) Hele seni nasıl biliriz bir konu aç bakalım nasıl biliyormuşuz felsefemizi ;;)

Ablamın resmini bende görmedim ama ablamın yüreği güzel :))
Yüreği güzel olanın yüzüne yansırmış güzelliği derler :)
Oy Gülüm teşekkür ederim o güzel yüreklerin bakış açısı;;) Bu arada ben Gülümü gördüm maşallah allah nazardan saklasın :)