Caglayagmuru nasıl bilirsiniz?

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Hani, anlatılmaz yaşanır, denir ya... İşte öyle birşey... Çok nazik, çok düşünceli, çok merhametli, çok duygusal, çok anlayışlı, çok yardım sever, çok paylaşımcı, can dost, dosttan öte... Kelimeleri sıralasam, diğer arkadaşlara kalmaz. O yüzden yarıda kesiyorum. Hiç yabancılık çekmediğim, eski bir tanıdık gibi, naif bir kişilik, asil bir insan... Bu ailenin en lerinden. Sevilen sayılan bir kalemşör. Yaklaşımı güzel, diyaloğu tartışılmayacak kadar harika. Harika bir insan. Dost olunacak, dost kalınacak
insan... Seninle, bu ailede bulunmaktan, çok memnunum. Birbirinden değerli dostlar (kalemşörler) içinde bulunmak bir harika. İyi ki varsın (iyi ki varlar) İyi ki seni tanıdım. ( İyi ki sizleri tanıma şansım oldu) Sen ve şen kal. EMİ.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
varlığı beni ziyadesi ile hoşnut eden biri.sanki güven veren bi anne gibi...

Hani, anlatılmaz yaşanır, denir ya... İşte öyle birşey... Çok nazik, çok düşünceli, çok merhametli, çok duygusal, çok anlayışlı, çok yardım sever, çok paylaşımcı, can dost, dosttan öte... Kelimeleri sıralasam, diğer arkadaşlara kalmaz. O yüzden yarıda kesiyorum. Hiç yabancılık çekmediğim, eski bir tanıdık gibi, naif bir kişilik, asil bir insan... Bu ailenin en lerinden. Sevilen sayılan bir kalemşör. Yaklaşımı güzel, diyaloğu tartışılmayacak kadar harika. Harika bir insan. Dost olunacak, dost kalınacak
insan... Seninle, bu ailede bulunmaktan, çok memnunum. Birbirinden değerli dostlar (kalemşörler) içinde bulunmak bir harika. İyi ki varsın (iyi ki varlar) İyi ki seni tanıdım. ( İyi ki sizleri tanıma şansım oldu) Sen ve şen kal. EMİ.

Adını görünce bile bizlerle olduğu için gurur duyduğum biri.

Ne kadar güzel gözler bunlar böyle inanın bu yoğunlugumda çok iyi geldi Çerezde olmak çerez ailesiyle olmak bir ayrıcalık hepinizi seviyorum Şu mubarek Kandil gününde dualarınızın kabul olmasını diliyorum Yaradanımda hep biz olalım hep bir olalım...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
en başta canımm.. :)
çok seviyorum kendisini..
samimiyetiyle,sevgisiyle kendine bağlayan birisi..
koşulsuz sevebilen..
iyi kalpli ..
harika bi insan.. :)
seviyorum seni.. :)

Papatya

V.I.P
V.I.P
Ablacığım,dert ortağım,sırdaşım.
Gönlü güzelim,sevimli hatunum.
Mesajlarının sonuna nokta koyanım.
Değerlim benim.
Sen çok başkasın,senden uzak olamıyor insan.
Yokluğun hemen fark ediliyor burada.
Tertemiz ve kocaman bir yüreğin var.
İnsan seninle konuşurken huzur buluyor anlayacağın...
Söylenecek çok söz var ama toparlayamıyorum inanır mısın...
Sultanım benim... Sevildiğini sakın unutma olur mu.

Ve,unutmadan seninle dolu dolu bir gün geçirmeyi çok istiyorum :)

Bunlar sana :)
9sYjO.jpg