Caglayagmuru nasıl bilirsiniz?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Benim güzel kardeşim her zaman dinlenlerim ve her zaman gelir dertleşirim hiç çekinmem. Meleksin kız sen;;)evet o küçük kız cocugu yıllan gectikce hep orada duracak orada aglayıp bastıracak duygularını. güzel tesbit.Radyoya gelince tamam yarın Allah nasip ederse açarız bugun Havvam var (dizici degildim bu iki filime sagolsunlar takıntı yaptırdılar) :)Güller içinde bir gül daha benim Gülüm.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Benim güzel kardeşim her zaman dinlenlerim ve her zaman gelir dertleşirim hiç çekinmem. Meleksin kız sen;;)evet o küçük kız cocugu yıllan gectikce hep orada duracak orada aglayıp bastıracak duygularını. güzel tesbit.Radyoya gelince tamam yarın Allah nasip ederse açarız bugun Havvam var (dizici degildim bu iki filime sagolsunlar takıntı yaptırdılar) :)Güller içinde bir gül daha benim Gülüm.
Benim içimde de var abla o küçük kız çocuğundan o yüzden iyi biliyorum :)
Esas melek sensin abla herkesin yardımına koşup yanında oluyorsun.. Hepimizin biricik ablasısın :)
seni çooook seviyorum =GG

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tanıdığım en pozitif kişidir kendileri :) Her olumsuzlukta bir olumlu yan bulması ile tanırım kendisini :) Kimseyle ima yolu ile tartıştığını ya da bir olumsuzluğunu görmedim. İyi ki varsın.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
teşekkür ettim Yorumsuz yorumuna :) olumsuzun peşine düşünce hiç bir şey elde edilmiyor ama olumlu olunca daha mutlu olunuyor(polyanacılıkta yapmış oluyoruz arada) sende iyiki varsın Yorumsuz. tanıdıgıma memnunum.