Caglayagmuru nasıl bilirsiniz?

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Kendisini Tanımıyorum ama,Tanımadığım halde O içindeki Güzellikleri Görebiliyorum..

Çok Güzel Bir Yüreğe Sahip,İyi Kalpli,Yardımsever, İnsanları Üzmemek,kırmamak için Caba sarfeden,İyi Niyetli,Tanımadığım halde Hayranlıkla izlediğim Bir İnsan. Herşeyin En güzeline hakeden Bir İnsan.

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Hanım Hanımcık , Samimi Ama Seviyeli , İyi Niyetli , Koca Yürekli , Sımsıcak , ve Cana Yakın Bir Abla.
Kendisi Benim İçin Gerçekten Çok Özel .
Beni Küçük Kız Kardeşi Olarak Kabul Ederek Gerçekte Olmayan Ablam Yerine Geçti :)
İyi ki Tanımışım Seni , Rabbim Muhabbetimizi Daim Kılar İnşâAllah :)

Kime Ne Faydam Dokunsa , Ne İyilik Yapsam Diye Düşünüyor Olmalısın Ablam . :P
Belki Bu Sözlerim İltifat Olarak Algılanabilir Ama Sen Benim Ne Demek İstediğimi Benden İyi Bildiğin İçin Benim İçin Sorun Değil Sultanım :)

Dipnot : İyilik Meleği Seniiii ;) :P

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hanım Hanımcık , Samimi Ama Seviyeli , İyi Niyetli , Koca Yürekli , Sımsıcak , ve Cana Yakın Bir Abla.
Kendisi Benim İçin Gerçekten Çok Özel .
Beni Küçük Kız Kardeşi Olarak Kabul Ederek Gerçekte Olmayan Ablam Yerine Geçti :)
İyi ki Tanımışım Seni , Rabbim Muhabbetimizi Daim Kılar İnşâAllah :)

Kime Ne Faydam Dokunsa , Ne İyilik Yapsam Diye Düşünüyor Olmalısın Ablam . :P
Belki Bu Sözlerim İltifat Olarak Algılanabilir Ama Sen Benim Ne Demek İstediğimi Benden İyi Bildiğin İçin Benim İçin Sorun Değil Sultanım :)

Dipnot : İyilik Meleği Seniiii ;) :P

Anladım ben seni birtanem. Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için. Seviliyorsun cadıııııı ;)
Dip not: Ne cadılığımı gördün abla deme sen biliyorsun cadının anlamını ;)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
çok çok tatlı canım ablam benimmm...bi insan bu kadar huzur aşılayabilir mi şaşırıyorsunuz onu tanıyınca.
sarmaşıkların gölgesinde oturup huzur içinde çay eşliğinde onunla sohbet etmek isterdim çok.
her zaman aynı huzurunu koruyan, hayatı tanımış ve enerji dolu... cok seviyorum canım ablamı çokk

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
çok çok tatlı canım ablam benimmm...bi insan bu huzur aşılayabilir mi şaşırıyorsunuz onu tanıyınca.
sarmaşıkların gölgesinde oturup huzur içinde çay eşliğinde onunla sohbet etmek isterdim çok.
her zaman aynı huzurunu koruyan, hayatı tanımış ve enerji dolu... cok seviyorum canım ablamı çokk

Biliyormusun o huzuru bende sende hissediyorum. Garip bir enerji bunu bana iletiyor. çok teşekkür ederim canım benim güzel düşüncelerin için;)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Okadar tatlı, okadar cana yakın ki. Öz ablam olsa bu kadar severdim herhalde.
Tesadüfen tanıştık ve benim koca çenem açıldı anlattıkça anlattım tavsiyeler verdi, fikirler aşıladı.
Toparlandım, düşündüm hak verdim.
Çok çok ağrıttım başını, her defasında sıkılmadan usanmadan cevap verdi . Teselli etti.
Seni çok seviyorum ablacım iyiki varsın iyiki tanıdım seni :)
İlk duyduğumda gözlerim dolmuştu halada duygulanıyorum :) Rabbim doğacak evladınla huzur içinde yaşamayı nasip etsin. Can ablam ❤❤❤

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Okadar tatlı, okadar cana yakın ki. Öz ablam olsa bu kadar severdim herhalde.
Tesadüfen tanıştık ve benim koca çenem açıldı anlattıkça anlattım tavsiyeler verdi, fikirler aşıladı.
Toparlandım, düşündüm hak verdim.
Çok çok ağrıttım başını, her defasında sıkılmadan usanmadan cevap verdi . Teselli etti.
Seni çok seviyorum ablacım iyiki varsın iyiki tanıdım seni :)
İlk duyduğumda gözlerim dolmuştu halada duygulanıyorum :) Rabbim doğacak evladınla huzur içinde yaşamayı nasip etsin. Can ablam ❤❤❤
Canımın ici derken hiç ama hic abartmiyorum. Seni gormeden sevdim. Yasadıkların belki dahada yakin hissettirdi seni bana.Dilegim yuzun gulsun ve mutlu ol artik. Ayrica guzel dilevin icin cokkkk tesekkur ederim. Ve rabbim sanada nasip etsin mutlu huzurlu bir yuva ve saglıklı evlatlar ;)