Ben de kimmişim

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Evet forumda yorumları ile ve eğlenmeyi bilen kişiliği ile dikkatimi çeken birisin sen de ;) Aslında biyografiler daha açıklayıcı bilgiler verir seninki biraz çerezsözlük tadında olmuş :) Ama yine her zamanki gibi eğlenceli ;) Seni tanımak güzel ;)

e-PaCk

Forum Gururu
istatistiksel bilgilerden kaçındım biraz:) eğer iş veren varsa aranızda detaylı bi cv yollarım neden olmasın ;P;P

wien06

V.I.P
V.I.P
e-PaCK gerceketen cok ilginc bir biyografi olmus tesekkürler. Ayrica hakkimdaki düsüncelerinden dolayida ayrica tesekkür ederim. Suna inan sende benim icin degerlisin. Cünkü son zamanlarda üye olupta tarihimiz konusuna bu denli ilgi göstern ender üyelerimizdensin sende anlamisindir o bölüm benim icin cok önemli benim icin her üyemiz cok degerli ama Tarih bölümüne ilgisi olan üyelerimiz daha bir önemli:)

e-PaCk

Forum Gururu
utancından yerin dibine giren smile istiyorum :)
her arattığım konuyu eklememiş olsanız daha çok faydam dokunsun isterim ama genelde hep aynı manzarayla karşılaşiyorum:) forum adına ben bir kez daha teşekkür etmek isterim size..

wien06

V.I.P
V.I.P
utancından yerin dibine giren smile istiyorum :)
her arattığım konuyu eklememiş olsanız daha çok faydam dokunsun isterim ama genelde hep aynı manzarayla karşılaşiyorum:) forum adına ben bir kez daha teşekkür etmek isterim size..

Konu eklemek icin arastirma yapman bile yeterli bu durum bile benim senin hakkindaki düsüncelerimde ne denli hakli oldugumu gösteriyor.

e-PaCk

Forum Gururu
yawrum gangam asıl sen iyi ki varsın da artık benim varlığımı iyi olmakla nitelendirebiliyor musun meraklardayım. Çok leş bi gangayım ben ezilesi büzülesi uçurumdan magma dibine tepilesi üstüne haşlanmış hoşaf dökülesi bi gangayım! tiskindim kendimden intiharım geldi. ecelim yetişmeden sen yetiş nolar.