Ben de kimmişim

e-PaCk

Forum Gururu
1. Adınız / Soyadınız = İpek Gibi senelerce nefret etim bu espriden bi de ben nefret ettireyim dedim(aman soyadın gibi mi demeyin tabiki değil)

2. Doğum Tarihi/Yeri = öğlen surlarında 12yi 24 geçe dünyaya gelmişim. bizimkiler saate bakarken tarihi unutmuş ama öyle ordan bakılınca kaç görünüosam o yaştayım

3. Varsa Lakabınız = erkek fatma derlerdi okuldayken futbol falan oynardım boş derslerde kızlar saçlarını örerken ondan heralde.. büyüünc lakap makap kalmıo işte bi onu hatırlıorum şimdi

4. Nick'inizin Anlamı = adımın anlamıyla aynı anlamı taşıyor. Aynı ben yani nickim

5. Yaşadığınız Yer = 26-45 doğu meridyenleri 36-42 kuzey paralelleri arasında bir yerlerden sesleniyorum. buzullara ya da çöle meraklıyım gidersem bildircem söz.

6. Göz ve Saç Renginiz= gözler tartışmasız kahverengi. hani kiminin arada mavi olur yeşile döner sonra vazgeçer ela olur falan bende öyle bi durum yok çok istikrarlıyım. saçlarımda kahve ama küçükken sarıymış annem uyduruyor onu da ben bilmiyorum. fotoğraflarda da sarı da ben bizimkilerin o fotoları rötüşlettirdiğine dair şüphelerim var.

7. Mesleğiniz = sölicem gülcekseniz o yüzden hiç güldürmiim durduk yere sizi.

8. Eğitiminiz= eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır derler ne alaka derseniz bende bilmiyorum.

9. En Sevdiğiniz Tatlı = yediğim her tatlıyı tükürmediğim sürece seviyorum demektir. hiç bi tatlıyı da tükürmediğime göre sevmediğim tatlı yok demektir. ama soru sevdiğim tatlılardı çikolata ve çikolata ürünleri diyorum.(o da neyse artık)

10. En Sevdiğiniz İçecek = kahveye bayılıyorum bildiğiniz üzere.. onun dışında şarap severim şampanyaya bayılırım. rakı görünce ayılıyorum ama iğykk

11. En Sevdiğiniz Yemek = Yemeği kendim yapmadığım sürece yemek ayırt etmem desem de kendim bile inanmam.. patates ve patates ürünleri diyelim buna da

12. En Sevdiğiniz Şarkı = tarzım yok.. sözlerine bakarım şöyle bir alıcı gözüyle söz güzelse müzik de kaliteliyse defalarca döndürürüm listede.

13.Foruma kimin sayesinde üye oldunuz (neyiniz ve nicki ne) = kimsenin lafına bakmam;P kendi kendime geldim vakti gelince kendi kendime gitmeyi bilirim.

14. Hobileriniz = yüzmeyi çok seviyorum ama hobi olsun diye yazanlardan değilim. cidden seviyorum yani. yaz kış cup cup cup.

15. Fobileriniz = karanlıktan korkuyorum. bir de korktuğum bişi daha var ama daha kimseye bilmek nasip olmadı. çünkü korktuğum şey cansız bi varlık. evet ama utanmıyorum kendimden napiim işte ilginç bi kuluyum ben de Rabbimin

16. En Sevdiğiniz Dizi veya Tv Programları = Avrupa yakası yaprak dökümü en favorilerim. ntv cnn haber arkası programlarını seviyorum. onun dışında yazın kumanda bana kalınca kadın programları izliyorum cips çekirdek eşliğinde falan..

17. Evcil Hayvanınız Var Mı? = kuşuma yem vermediğim için açlıktan öldükten sonra oyuncak hayvan bile almama izin vermediler. şu anda zaten kendime zor bakıyorum eve ikinci bi boğaz çok..

18. Sitede En Sevdiğiniz Üye (üyeler) = üzülmeyin zamanla hepinizi severim ama şimdilik ilgimi çeken kelebek mrmic var. he bir de viyanalı abimiz var ona daha çok saygı duyuyorum hakikaten.

19. En Sevdiğiniz Renk = siyah renk değilmiş öyle diyolar renkten sayanınız varsa onu seviyorum. aslında hepsini seviyorum renklerin.. işte o yüzden belki de siyahı daha çok seviyorum;)

20. En Sevdiğiniz Hayvan = canlı sonuçta hiçbirini öldürmemek lazım ama öyle hiçbirine de ilgi beslemiyorum. sadece muhabbet kuşlarına karşı bi ayıbım var o yüzden onlara torpil geçebilirim.

21. En Belirgin Özelliğiniz = çok sivri bi karakterim. en karakteristik özelliğim bu karakterim. beni de böyle kabullenin..

sormak istediğiniz bir soru olursa ben buralardayım. işime gelmezse cevaplamayabilirim ısrarcı olmayın.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Erkek Fatma karakteri ile uyuştuğunuz konusunda sanırım hepimiz hemfikiriz :D Gerçi hala ilk cümleden Fatma'yı çıkarsak mı diye düşünmüyor deeğilim :) Ayrıca coğrafi konularda bilgili oluşunuzdan yola çıkarak mesleğinizi meteorolog olarak tahmin ediyorum :D (böyle bir meslek var mı onu da bilmiyorum :)) Rakıdan hoşlanmamanız büyük kayıp, patates türevini sevmeniz de öyle :)

Hiç belli etmiyor olmanıza rağmen izlediğiniz diziler duygusallığınız ele veriyor :) Uzun bir yol görüyorum bu çizgi hayat çizgisi şu da ..... :D

Siteden çok az kişiyi seviyomuşsunuz ne ayıp ne ayıp :D:D:D Banlıyoruz seni :D

Güzel bir profil olmuş teşekkürler e-PaCk. Herşey düşlediğiniz gibi olur inş.

e-PaCk

Forum Gururu
ben teşekkür ederim. hemen banlamayın bi iki gün süre verin çabuk kaynaşırım hemen sevgi pıtırcığı haline gelirim söz ;P;P

e-PaCk

Forum Gururu
neden onu sevenleri banlayınca alınıo mu:P hiç de alıngan görünmüo ama. hem zaten seviyorum demedim sadece siteden aşina olduğum yorumlarını beğendiğim isimleri verdim o kadar :)

arzum

Forum Tutkunu
Bende alınmıştım doğrusu gecenin bi vakti seni tanımak için kendimi paraladım şurda nezaketen benimde adımı karalar dicektim:D