6. Haftanın Konuğu Papatya

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Çok sevdiğin film replikleri var mı?
En sevdiğin tatlı ne?
Kahveni nasıl seversin?
Elli kere izlesen bıkmayacağın filmler veya hiç eskitemediğin şarkılar var mı?
Forum üyeleriyle ilgili kısa kısa yorumlarını alabilir miyiz? :)

Papatya

V.I.P
V.I.P
Çok sevdiğin film replikleri var mı? Öyle unutmadığım bir replik yok aslına bakarsan, eski türk filmlerinde komik replikler olurdu onlar çok hoşuma giderdi.

En sevdiğin tatlı ne? "En" diye ayırabileceğim bir tatlı varmı diye düşündüm aslına bakarsan biliyor musun. Eskisi gibi en şuyum en buyum şeklinde ayıramıyorum artık hiçbir şeyi... O kadar "umursamaz" birine döndüm.

Kahveni nasıl seversin? Bol kremalı ya da sütlü severim ama kahve tadını bastırmayacak kadar olmalı.

Elli kere izlesen bıkmayacağın filmler veya hiç eskitemediğin şarkılar var mı? Renee Zellweger filmleri. Türk filmleri tabi. Nostaljik parçaların hiçbiri eskitemem. Ve sevdiğim sanatçıların, şarkıcıların şarkılarını.

Forum üyeleriyle ilgili kısa kısa yorumlarını alabilir miyiz? :)
Pas geçecektim aslına bakarsan ama İzlediğim Üyeler hakkında yorum yapabilirim azıcık.

Alemdar; Forumun abilerinden. Çok sessiz sakin.
Beyfendi; Profilindeki durumlarını severek takip ettiğim ara sıra uğrayan genç kardeşim.
Bivatandaş; Onun yeri bende çok ayrı. Onunla gülmek, eğlenmek, şurada 2 dakika da bütün sinirimi alan insanlardan biri. İyi ki gelmiş üye olmuş çok yaşasın emi.
Çağlayağmur; Ablam çocuktum daha ben onunla ilk konuştuğumda, sıkıntılarımı anlatırdım, oda bana sağ olsun hiç "öf" demedi. Hep kucak açtı. Beni buraya bağlayan biri varsa ilk günlerimde, o Çağlayağmur'dan başkası değildir.
CeBuR; Ben üye olduğumda moderatördü sarı rengine bakar ah ederdim. Minik bir oğlu var ve ben onu çok seviyorum. Allah bağışlasın.
cemree; Evde kendi yaptığı şeyleri paylaştığından beri " yahu bu kız ne kadar yetenekli" demekten alıkoyamadım kendimi.
dderya; Onu ilk tanıdığımda (derya foruma ilk üye olduğunda.) çok soğuk buluyordum, şimdiyse sıcacık bir kalbi olduğunu düşünüyorum. Sizin için yapabileceği bir şey varsa sakınmaz.
Hecem; Minik kızçe. İlgi bekleyen yeni üyelerimizden, oda oldukça temiz kalpli.
kAşİf; Ordan oraya koşturmacaları var, sesi de bir hayli güzel. Son zamanlarda uğramaz oldu. SÖZDE bana soru sormaya gelecekti nerdesin ayol?
katip; Sohbet etmeyi sevdiğim üyelerden. Dert dinleyen, dert anlatmayan. :P
Kin tutmaz; oda paylaşımlarını beğendiğim üyelerden biri.
Kırmızı; Neşesini hep tutsak etmiş içine (nedense onu hep neşesiz olarak hatırlıyorum) neden bilmiyorum.
Mercimek; Sanıyorum son zamanlarda oda çok yoğun. Çerezforum'a ilk üye olduğumda uğur böcekli ve minik bir kız avatarı kullanırdı. Hala aklımda. :)
Rüzgar; Esti ve gitti demeli miyim onun için? Acaba bir sorun mu var yoksa, bilen biri varsa bilgilendirse bari. Bana küçük deyip deli ediyor beni sürekli. Büyüdüm ben gel artık. :D
@nazenin; Neşen yeter neşen. O samimiyetin, düşünceli tavrın. Sesin yeter senin.
YoRumSuZ; Onun yeri her zaman ayrı.
ZeyNoO; Zeynomda çok duygusaldır. Ama çokta öfkelidir bilirim. Ne zaman görüşüyoruz, artık görüşelim yani. :D
Nehir; Okumuş, gezmiş, görmüş, bilgili, kültürlü, dediğim dedikçi, biraz soğukkanlı, takdire şayan bir insansın balım.

Kısa kısa dedin, bunlar çıktı benden. :oops: Beklerim. :rolleyes:

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Papatyam hayirli ugurlu olsun cici koltuğun.. Ask nedir sana göre? En utandigin bir ani anlatir misin? En sevdigin renk ve sana gore anlami yeri nedir..en huzurlu gecirdigin gun ismi ve hayatinin rotari nedir?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Papatyam hayirli ugurlu olsun cici koltuğun.. Ask nedir sana göre? En utandigin bir ani anlatir misin? En sevdigin renk ve sana gore anlami yeri nedir..en huzurlu gecirdigin gun ismi ve hayatinin rotari nedir?

Teşekkür ederim fıstık kız.
Aşk bu hayatın bel kemiğidir.
En utandığım an, ilkokulda "peri bacaları" konusuydu. Ben bizim terastan ben peri bacalarını görebiliyorum demiştim. Gördüğüm yer ise bir güç santrali imiş. Tam olarak gördüğüm yer burası.

PPQ2Od.jpg

Nerden bileyim ben bunların başka bir şey olduğunu canım. Hem zaten ben miyopum. :D Çocukluk işte.
En sevdiğim renk(ler) mavi, bordo, kahverengi, kırmızı, tatlı pembe tonları yada çok çok koyu pembe mora çalan pembeler diyebilirim. Bana göre güç anlamı taşıyorlar.
En huzurlu geçirdiğim gün, evde olduğum gün diyeyim. Pazartesi, perşembe gün olarak söylemek gerekirse.
Son soruda hayatının rotası yazacaktın herhalde tatlım doğru anladıysam, rotam şaştı benim sende biliyorsun.
Savruluyorum...
Soruların için teşekkürler, tekrar beklerim. :sarıl

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Hayatinin rötar i yani hayatinda neye gec kaldigini dusunuyorsun papatyam

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Pas geçecektim aslına bakarsan ama İzlediğim Üyeler hakkında yorum yapabilirim azıcık.

Alemdar; Forumun abilerinden. Çok sessiz sakin.
Beyfendi; Profilindeki durumlarını severek takip ettiğim ara sıra uğrayan genç kardeşim.
Bivatandaş; Onun yeri bende çok ayrı. Onunla gülmek, eğlenmek, şurada 2 dakika da bütün sinirimi alan insanlardan biri. İyi ki gelmiş üye olmuş çok yaşasın emi.
Çağlayağmur; Ablam çocuktum daha ben onunla ilk konuştuğumda, sıkıntılarımı anlatırdım, oda bana sağ olsun hiç "öf" demedi. Hep kucak açtı. Beni buraya bağlayan biri varsa ilk günlerimde, o Çağlayağmur'dan başkası değildir.
CeBuR; Ben üye olduğumda moderatördü sarı rengine bakar ah ederdim. Minik bir oğlu var ve ben onu çok seviyorum. Allah bağışlasın.
cemree; Evde kendi yaptığı şeyleri paylaştığından beri " yahu bu kız ne kadar yetenekli" demekten alıkoyamadım kendimi.
dderya; Onu ilk tanıdığımda (derya foruma ilk üye olduğunda.) çok soğuk buluyordum, şimdiyse sıcacık bir kalbi olduğunu düşünüyorum. Sizin için yapabileceği bir şey varsa sakınmaz.
Hecem; Minik kızçe. İlgi bekleyen yeni üyelerimizden, oda oldukça temiz kalpli.
kAşİf; Ordan oraya koşturmacaları var, sesi de bir hayli güzel. Son zamanlarda uğramaz oldu. SÖZDE bana soru sormaya gelecekti nerdesin ayol?
katip; Sohbet etmeyi sevdiğim üyelerden. Dert dinleyen, dert anlatmayan. :P
Kin tutmaz; oda paylaşımlarını beğendiğim üyelerden biri.
Kırmızı; Neşesini hep tutsak etmiş içine (nedense onu hep neşesiz olarak hatırlıyorum) neden bilmiyorum.
Mercimek; Sanıyorum son zamanlarda oda çok yoğun. Çerezforum'a ilk üye olduğumda uğur böcekli ve minik bir kız avatarı kullanırdı. Hala aklımda. :)
Rüzgar; Esti ve gitti demeli miyim onun için? Acaba bir sorun mu var yoksa, bilen biri varsa bilgilendirse bari. Bana küçük deyip deli ediyor beni sürekli. Büyüdüm ben gel artık. :D
@nazenin; Neşen yeter neşen. O samimiyetin, düşünceli tavrın. Sesin yeter senin.
YoRumSuZ; Onun yeri her zaman ayrı.
ZeyNoO; Zeynomda çok duygusaldır. Ama çokta öfkelidir bilirim. Ne zaman görüşüyoruz, artık görüşelim yani. :D
Nehir; Okumuş, gezmiş, görmüş, bilgili, kültürlü, dediğim dedikçi, biraz soğukkanlı, takdire şayan bir insansın balım.

Kısa kısa dedin, bunlar çıktı benden. :oops: Beklerim. :rolleyes:

Şu yorumu okuyunca farkettim karamsar tarafımı foruma yansıtıyorum sadece sanırım.. Gerçek hayatta tanıyanlar genelde gülen yüzümü anlatıyorlar...şen kahkahalarımı :)

Bi de mercimek in avatarı konusunda emin misin bn bildim bileli o şapkalı kızı kullanıyor..

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Sevgili papatyam benim kuzum sen her zaman için kuzumsun. Seni uzgun gorunce inan bende uzuluyorum. Hep gulen yuzun olsun istiyorum tabi kaderininde.
Senle zaman gecirecegimiz bir gunumuz oldu diyelim nasil gecirirdik. Hadi bakalım bir gun tamamen bizim yasayalım beraber;)

Papatya

V.I.P
V.I.P
Hayatinin rötar i yani hayatinda neye gec kaldigini dusunuyorsun papatyam

Aslına bakarsan hiçbir şeye geç kaldığımı düşünmüyorum birtanem. Ama illa bir cevap vereceksem oda güven duymak olsun.

Olmazsa olmaz dediğin üç şey @Papatya?

Ailem, sağlık, huzur.

Şu yorumu okuyunca farkettim karamsar tarafımı foruma yansıtıyorum sadece sanırım.. Gerçek hayatta tanıyanlar genelde gülen yüzümü anlatıyorlar...şen kahkahalarımı :)

Bi de mercimek in avatarı konusunda emin misin bn bildim bileli o şapkalı kızı kullanıyor..

Keşke bende görebilsem o gülen yüzünü ablacığım.
Evet mercimek'in avatarı konusunda kesinlikle eminim @MeRciMeK Kuzumm yanılıyor muyum yoksa?

Sevgili papatyam benim kuzum sen her zaman için kuzumsun. Seni uzgun gorunce inan bende uzuluyorum. Hep gulen yuzun olsun istiyorum tabi kaderininde.
Senle zaman gecirecegimiz bir gunumuz oldu diyelim nasil gecirirdik. Hadi bakalım bir gun tamamen bizim yasayalım beraber;)

İnşAllah ablacım.
Bence ordan oraya gezeceğimiz, günboyu konuşacağımız (yine kafanı ütüler dururum herhalde) bir gün olurdu. Belki bir film izlerdik, luna parka bile gidebilirdik.

Öyle ihtiyacım var ki benden yaşça büyük biriyle (annem gibi) eğlenmeye, ona anlatmaya, ona sarılmaya. Güvenmeye.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.