Haftanın Konuğu Sahra_buse

Papatya

V.I.P
V.I.P
Herkese merhabalar.
Kısa bir aradan sonra tekrar konuk ağırlıyoruz. Şimdiki konuğumuz, Mikroskobiğimiz @nazenin. :) Sahram, programımıza katıldığın ( :D ) ve beni kuzunu kırmadığın için minnet duyuyorum sana. Bu hafta sorularınızı kendisine sorabilirsiniz.

İlk olarak tabii ki ben sorucam bir kaç ufak tefek soru, fazla sıkboğaz etmek istemiyorum seni. :)

İlk kez biriyle karşılaştığında ilk dikkat ettiğin şey nedir?
Bir insan herşeyi yapsın, ama "şunu" yapmasın dediğin şey nedir?
Enayi yerine konduğunu anladığında ne yaparsın?
En sevdiğin renk ve şu aralar en çok dinlediğin şarkı hangisi? :)

Umarım senin için harika bir hafta olur tatlım, şimdiden kolay gelsin diyorum...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@Papatya güzelim benim tesekkur ederimm çok güzel çiçeğimi çok sevdim

İlk kez biriyle karşılaştığında ilk dikkat ettiğin şey nedir?

Bakışları ve gulusune dikkat ederim güler yüz önemlidir benim için :)

Bir insan herşeyi yapsın, ama "şunu" yapmasın dediğin şey nedir?

Olduğundan farklı görünmesin

Enayi yerine konduğunu anladığında ne yaparsın?

Gulerim :P çirkefleşirim heralde ya :D

En sevdiğin renk ve şu aralar en çok dinlediğin şarkı hangisi? :)

Mavi ve siyah kırmızıyi da çok sık kullanırım :)
Bu aralar takıli kaldığım bi müzik yok aslında ne dinledigimi farketmemde kendimi dinliyorum genelde bu günlerde
Ama odama gecer gecmez radyom hep acik uzun zamndir :)

Yine bekliyorum kuzumm ;)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Kimse seni rahatsız etmemiş ben edeyim bari biraz :D

Forumda ki enlerin nelerdir?
Forumda ki enlerin kimlerdir? Ve neden?
Forumda anlaşamadığın insanlar var mı?
Kişisel sorulara geçelim :D
Seni ney üzer?
Seni ney mutlu eder?
Bildiğim kadarıyla kitap okumayı seviyorsun. En sevdiğin kitap ve yazar hangileridir. Özel bir tarzın varmıdır kitap seçimlerinde.
Sevdiğin müzik türü/leri nelerdir.
En sevdiğin sanatçı?
En sevdiğin grup?
Forumda konuştuğumuz kadarıyla sürekli neşelisin ve neşenle dikkat çekiyorsun. Bunu real dünyaya da yansıtabiliyor musun? Cevabın evetse, bunu nasıl başarıyorsun? Bana da tüyo verir misin :P :D

Sırf merakımdan soruyorum bunları. Bundan sonra ki her konuğa sorucam bunu :D

Benimle ilgili ön yargıların oldu mu,bu ön yargılardan bahseder misin ?

Beni bana anlatır mısın ( Lütfen kısa bir şekilde değil de uzun uzadıya olsun :) )

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Neler görüyorum buralarda. Demek herkese dikenli koltuk, sana gelince güller çiçekler dolu bir koltuk :D

Eee hemen soralım, nedir bu mikroskobik sözcüğünün aslı? :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@Sentinus

Forumda ki enlerin nelerdir?

en sevdiğim bölüm şiir bölümü sonra en çok oyunlardayim zaten :D

Forumda ki enlerin kimlerdir? Ve neden?

kimler en diye nasıl siralama yapcam kii :P en gıcık olduğum üye @bivatandaş diyebilirim ama :D
Forumda anlaşamadığın insanlar var mı?
@buhurdan :D

Kişisel sorulara geçelim Seni ney üzer?
anlaşılamamak

Seni ney mutlu eder?
küçük şeyler yeter sevdiklerimin bi gulüsü gibi ama mutluluğa sebep aramiyorum ben ya şükretmek her daim mutlu kılar insanı

Bildiğim kadarıyla kitap okumayı seviyorsun. En sevdiğin kitap ve yazar hangileridir.
cookk uzun zamndir uzağım kitaplardan ayda bir yada iki kitap ancak okuyorum bazen de hiç okumam aylarca :)
en çok etkileyen kitap simyaciydi beni küçükken okumama rağmen hala aklimdadir
daha sonra da
Suzanne Collinsin açlık oyunları serisi bu uç kitabı bi çırpıda severek okudum çok güzel kurgulanmış
Bu aralr Selim akgün cekiyo dikkatimi onun kitapları var elimde

Özel bir tarzın varmıdır kitap seçimlerinde.
o anki ruh halime bağlı :D
kitapçıya gittiğimde kapağı da olabilir sebep karıştırırken takılıp kaldığım bi cümle de

Sevdiğin müzik türü/leri nelerdir.
hiç ayırt etmem su bu diye ama slow parçalar daha çok tercihimdir

En sevdiğin sanatçı?
tabiki haluk levent bıkmadan usanmadan dinlerim :)

En sevdiğin grup?
Ayna onun tadını vermiyo hiç biri :) duman severim bide

Forumda konuştuğumuz kadarıyla sürekli neşelisin ve neşenle dikkat çekiyorsun. Bunu real dünyaya da yansıtabiliyor musun? Cevabın evetse, bunu nasıl başarıyorsun? Bana da tüyo verir misin :P :D
Kesinlikle her an neseliyimdir aslında coşkulu bi yapım var ondan kaynaklaniyo çok neşeli olmam
Ama aynı zamanda çok da duygusalimdir aslında ortamda yüzü asik bir insan çok kolay etkileyebilir beni hüngür hungur aglarim da :D
Kendim belli etmem ama gün içinde kötü hissediyoken bile bunu odamdan dışarı tasirmam
Zaten en ufak bi durgunlugum hemen sırıtır fazla sorgulanirim anında :D
Nasıl basardigima gelince yaşadıkça öğrendim sanirsam dedim ya hanı karışımdaki insanın hali etkiler ruh halimi diye bende diğer insanlara hüzün yerine neşe bulastirmayi seviyorum işin sırrı bu :D

Sırf merakımdan soruyorum bunları. Bundan sonra ki her konuğa sorucam bunu :D

Benimle ilgili ön yargıların oldu mu,bu ön yargılardan bahseder misin ?

Olmadi ya Sessizdin ilk başlarda heralde öyle hatırlıyorum ama ilk geldiğin günden veri tavrinla tarzinla kaliteli bi cizgin olduğunu gosterdin zaten bize i yüzden hiç olumsuz bu fikre kapilmadim senle ilgili

Beni bana anlatır mısın ( Lütfen kısa bir şekilde değil de uzun uzadıya olsun

Hmm o zamn bunu yarın yazayim az sonra uyicam çünkü aceleye gelmesin öylesine bi yorum olmasın diye :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@YoRuMSuZ papatyam bana hep çiçekler getirir kıyamaz o bana dikenler sunmaz :D

Mikroskobik cook eski bi hikâye
aslında ilk foruma geldiğimde de sorulmuştu ama hatırlamam bi diyalogdan kalma diye geçiştirmiştim :D

Çok geniş bi aileye sahibiz teyzelerimden sıkça bahsederim forum içinde :) bi gün yine teyzemleyiz anneer bizi ona emanet etti ama 9 çocuğuz kadını bezdirdik resmen :D
O gün çok kızdı bize alışkanlığıdır mikrop der kızınca :D bir değil iki değil her zamnki duyduğum söz ağır geldi bana ağlamaya başladım sen bize nasıl mikrop dersin sevmiyorsun o halde diye :D Tesellide olmuyorum benden kuzenlerde etkilendi hep beraber ağıt yakiyoruz :D
Sonra topladı bizi etrafına dedi ben sevdiğim için mikrop diyorum :D
Ve devam etti
Hani mikrop sarar insanı hızla yayılır ya insana sizde benim mikroplarimsiniz ilk gordugum günden beri güzellik kattiniz bize sarıp sarmaladınız her geçen gün çoğaldıniz işte bu mikroplar bize bulaştığından beri buralar başkalaştı güzellik geldi şimdi o mikroplar olmadan olmaz dedi ve bizi bizden aldı :D

O gün kendi kendimize takılıp durduk mikrop diye hoşumuza gitti :D sonra dedik madem bu kadar özel bize özgü olsun
O günden beri mikroskobikcanlım deriz birbirimize :)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
@YoRuMSuZ papatyam bana hep çiçekler getirir kıyamaz o bana dikenler sunmaz :D

Mikroskobik cook eski bi hikâye
aslında ilk foruma geldiğimde de sorulmuştu ama hatırlamam bi diyalogdan kalma diye geçiştirmiştim :D

Çok geniş bi aileye sahibiz teyzelerimden sıkça bahsederim forum içinde :) bi gün yine teyzemleyiz anneer bizi ona emanet etti ama 9 çocuğuz kadını bezdirdik resmen :D
O gün çok kızdı bize alışkanlığıdır mikrop der kızınca :D bir değil iki değil her zamnki duyduğum söz ağır geldi bana ağlamaya başladım sen bize nasıl mikrop dersin sevmiyorsun o halde diye :D Tesellide olmuyorum benden kuzenlerde etkilendi hep beraber ağıt yakiyoruz :D
Sonra topladı bizi etrafına dedi ben sevdiğim için mikrop diyorum :D
Ve devam etti
Hani mikrop sarar insanı hızla yayılır ya insana sizde benim mikroplarimsiniz ilk gordugum günden beri güzellik kattiniz bize sarıp sarmaladınız her geçen gün çoğaldıniz işte bu mikroplar bize bulaştığından beri buralar başkalaştı güzellik geldi şimdi o mikroplar olmadan olmaz dedi ve bizi bizden aldı :D

O gün kendi kendimize takılıp durduk mikrop diye hoşumuza gitti :D sonra dedik madem bu kadar özel bize özgü olsun
O günden beri mikroskobikcanlım deriz birbirimize :)

Hikaye dikkatimi cekti bayağı. Teyzene helal olsun iyi kullanmış kelimeleri. Çocukları teselli etmesi zordur :D

Bu arada son sorumun cevabını da istiyorum :D