• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

6. Haftanın Konuğu Papatya

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Direk sevmek demek istiyorum. Var mı birini sevmek gibisi. Sevmenin sana hissettirdiği şeyleri başka hangi duygu hissettirebilir.
Heyecan hissi bambaşka. Sevilmek olacaksa eğer, karşılıklı olmalı. Çünkü senin sevmediğin biri seni seviyorsa, sen karşındakinden daha fazla acı çekersin Sahram. Bu arada sağolasın :) Yine beklerim! :)

Tesekkur ederim bitanemm
İki turlu de acı cekiyorsn ama :) peki sevdigin için kocaman fedakarlıklar yapmak doğru mu sence haketsin yada haketmesin sevgi illaki fedakarlıkla mi beslenir :P

Tamam bu sondu çıkıyorum bu mevzudan :D

Biseye aşırı zaafın var mı şu olursa asla dayanamam dediğin :)
Çok sakin sabirli saygılı seviyeli bi duruşa sahipsin tam bir hanfendi ama bi o kadar da hırçın :) olaylar karşısında da aynı sakinliği korur musun yoksa ani çıkışların var mıdır :P
müzik dinlemeyi çok seviyorsun bu aralr en çok hangi müzikte takılı kaldın bi de var mıdır ah ulan hayat gibisinden önerebilecegin bi şarkı içime sinen bi tane bulamadım kaç gundur :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hoşgeldin koltuğuna :))
Sorayım mı ben de birkaç soru :P
İlk olarak yolladığım kitapları beğendin mi, içlerinde özellikle ilgini çeken bir konu oldu mu?
İkinci olarak blog hesabın var mı, tumblr vs. kullanıyor musun?
Bir de; birinin hayatını yaşamak istesen ya da tekrar dünyaya gelsen kim olurdun?
Şimdilik bu kadar keyifli haftalar sana :)

Papatya

V.I.P
V.I.P
Tesekkur ederim bitanemm
İki turlu de acı cekiyorsn ama :) peki sevdigin için kocaman fedakarlıklar yapmak doğru mu sence haketsin yada haketmesin sevgi illaki fedakarlıkla mi beslenir :P

Tamam bu sondu çıkıyorum bu mevzudan :D

Biseye aşırı zaafın var mı şu olursa asla dayanamam dediğin :)
Çok sakin sabirli saygılı seviyeli bi duruşa sahipsin tam bir hanfendi ama bi o kadar da hırçın :) olaylar karşısında da aynı sakinliği korur musun yoksa ani çıkışların var mıdır :P
müzik dinlemeyi çok seviyorsun bu aralr en çok hangi müzikte takılı kaldın bi de var mıdır ah ulan hayat gibisinden önerebilecegin bi şarkı içime sinen bi tane bulamadım kaç gundur :D

Acı çekmek hayatın kanunu bal peteğim. Bence öyle kocaman kocaman şeyler pek hoş değil. Zaten, kocaman kocaman şeylere gerek bile yok. (Bana göre, benim için, bence.) Öyle ufak şeyler olmalı ki, geriye dönüp baktığında, gözlerindeki ışıltı ile tebessüm etmelisin. Hafiften burmalı içini.
Büyük şeyler büyük acılar doğurur. Fedakarlık var, fedakarlık var. Sen sevdiğin için aileni bırakıp gitsen, yani sevdiğin kişiyi seçsen (mesela yani!) buradaki fedakarlık sadece acı getirir. Neyse. :D
Sevgi fedakarlıkla falan beslenmez. :D
Zaaflarım var tabii ama bu hangi konuda, yiyecek bir şeyler mi, yoksa nedir yani Sahram şu soruya bir açıklık getir hele bakayım... :P
Güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum. Ben olaylar karşısında her zaman sakinliğimi korurum. Ama aynı olayı farklı şekillerde önüme ısıtıp ısıtıp getirdiler mi ben en ala kasırgalara bile taş çıkartırım, bkz;bugün. :P
Yani zurnalar vardır ve onlardan hep hoş sesler çıkmazz. :D
Alisia & Konstantin - Ne Si Ti
TEDI ALEKSANDROVA FT BORIS DALI - KVO STAVA TUKA
Yoldayken 2 aydır bunları dinliyorum en çok. Evde dinlediklerim başka.

Hüsnü Arkan / Eksik bir şey mi var, Hüsnü Arkan / Aşk bir yangın. Bunları önerebilirim. Ah ulan hayat demek istemiyorum, sende deme. Ben o moddan çıkalı çok oldu be tatlım.

Hoşgeldin koltuğuna :))
Sorayım mı ben de birkaç soru :P
İlk olarak yolladığım kitapları beğendin mi, içlerinde özellikle ilgini çeken bir konu oldu mu?
İkinci olarak blog hesabın var mı, tumblr vs. kullanıyor musun?
Bir de; birinin hayatını yaşamak istesen ya da tekrar dünyaya gelsen kim olurdun?
Şimdilik bu kadar keyifli haftalar sana :)

İşte buralarda görmek istediğim bir isim. Hoşgeldin sende Nehir. :)
Senin soruların zor ama bakalım yapabilecek miyim hocam. :)
12 saat çalışan biri olarak (savunmaya bakınız.) henüz kitaplara bakamadım. İnan hiç zamanım olmuyor. Eve gel, yemekti, evde olan işler falandı derken bir bakıyorum sabah oluyor be tatlım. En kısa zamanda bakmaya çalışacağım. Tumblr kullanıyorum, içerik paylaşımı yapmıyorum.
Birini baz almak istemiyorum açıkçası çünkü, kader kısmet. Beni çok üzecek bir soru sordun ya sen balkız. Şöyle bir portre çizeyim sana. Ben 2013te mezun oldum. 2013ten beride çalışıyorum ara vermeden. Ben en büyük hatayı çalışma hayatını güzel sanarak yapmışım. Okulu sevmeyerek. Okula gitmeyerek. Derslerime çalışmayarak. Ben çok hayal kurdum, hiçbiri olmadı. Ben büyük bir iş kadını olmak isterken, belki daha yolun başıda olsa, olamadım yani. Amelelik yapmaktan başka birşey değil bu. Ben yurtdışı eğitimi falan istiyordum. Olmadı nasip değilmiş. Yani sadede gelecek olursam, bir daha dünyaya gelsem Kraliçe Elizabeth olarak gelirdim herhalde. Ya da gelmek isterdim diyelim.
Bu kadarla kalmayasın inşAllah. Bu soruyla yarama tuz basıp beni ağlatmış olsanda, ben gene görmek isterim buralarda seni canım hemşom. Öptüm.

koltuğa hoş geldin..:) soru sormak için daha sonra uğrayacağım..:)

Hoşbulduk kaşif. Soru sormak için uğrayacağım deyip kaçıp gidenlerden olma sakın ben gibi. ;)

hırçın olduğunu kabul ediyormusun:)

Ahmet Kaya, Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz desem anlar mısın papiş?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Kıyafetlerini seçerken nelere dikkat edersin kuzum? Nasıl giyinirsin?
Kış giysileri mi daha çok hoşuna gider, yaz giysileri mi?

sen de benim gibi rimelsiz dışarı çıkamayan kızlardan mısın?

Saçlarını hiç boyattın mı?
Beyazlarsa ne renge boyatırdın?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Üzüldüm ama şimdi keşke deşmeseydim. Okulunun üstünden fazla zaman geçmemiş niye tekrar hazırlanmıyorsun sınavlara? En kötü ihtimal 2 yıllık bir yer kazanırsın sonra dgs ile 4 yıllığa geçersin. Ya da hem çalışıp hem okumak istiyorsan açıkögretim de düşünebilirsin. Dersler ağır değil fazla zorlamaz seni, kimler kimler okuyor.. İş kadını olma fikri evet kulağa hoş geliyor ama ondan önce hangi alana yönelmek istediğine karar vermen lazım. İlgin hangi alanlarda, neyi güzel yaparsın, severek çalışabileceğini düşündüğün alan ne? İşinde gerçekten iyi olduğun zaman bir şekilde yolunu buluyorsun. En zengin iş adamları arasında üniversite okumamış bir sürü ünlü isim var..

Papatya

V.I.P
V.I.P
Kıyafetlerini seçerken nelere dikkat edersin kuzum? Nasıl giyinirsin?
Kış giysileri mi daha çok hoşuna gider, yaz giysileri mi?

sen de benim gibi rimelsiz dışarı çıkamayan kızlardan mısın?

Saçlarını hiç boyattın mı?
Beyazlarsa ne renge boyatırdın?

Kıyafetlerimi seçerken "rahat" olmasına dikkat ederim en çok. Çok şık ama çok rahatsızlık veren şeyler giymem. Giymemeye çalışırım mecbur kalmadıkça. Yerine göre giyinmek tabii önemli ama bence insan her zaman "rahat" olmalı. Kıyafetim rahat olacak ki bende rahat olabileyim. Bence herkes her zaman pijama giymeli!
Kış giysilerini çok severim ben o paltolar, deri ceketler, rengarenk bereler, çizmeler, çok hoşuma gidiyor. Ama yazında giyinmek zor olmadığından kararsız kaldım şimdi, "her zamanki gibi..." İlkbahar demek istiyorum ya. :D Şıklarda yoktu ama olsun.
Rimel kadının silahıdır, lakin ben her sabah o vakti yaratamıyorum be tatlım...
Saçlarımı hiç boyatmadım.
Beyazlarsa, muhtemelen şuanki rengine yakın bir rengi bulmam gerekecek. :)

Üzüldüm ama şimdi keşke deşmeseydim. Okulunun üstünden fazla zaman geçmemiş niye tekrar hazırlanmıyorsun sınavlara? En kötü ihtimal 2 yıllık bir yer kazanırsın sonra dgs ile 4 yıllığa geçersin. Ya da hem çalışıp hem okumak istiyorsan açıkögretim de düşünebilirsin. Dersler ağır değil fazla zorlamaz seni, kimler kimler okuyor.. İş kadını olma fikri evet kulağa hoş geliyor ama ondan önce hangi alana yönelmek istediğine karar vermen lazım. İlgin hangi alanlarda, neyi güzel yaparsın, severek çalışabileceğini düşündüğün alan ne? İşinde gerçekten iyi olduğun zaman bir şekilde yolunu buluyorsun. En zengin iş adamları arasında üniversite okumamış bir sürü ünlü isim var..

Bazen hayat sana iki yol sunar, ve senin sadece birini seçme şansın vardır. Birini seçtiğin zaman diğerine veda etmek zorunda kalırsın. Ama mecbur kalırsın ama başka bir şey.
Birçok şeye ilgim ve alakam var aslında, bir çok alan söyleyebilirim sana, şuanki mesleğimi severek yapsamda artık bıçağı mıçağı duvarlara fırlatasım geliyor. Yani demem o ki, benimkisi kararsızlık, çaresizlik, tükenmişlik, hmm ne söylesem de anlatsam tamamen bir "ezik, özgüvensiz" olduğumdan dolayı OLMUYOR/muş gibi oluyor. Kaderime terk edin beni, ben sadece "huzurlu" olmak istiyorum Nehir, hiçbir şey istemiyorum inan... :( Ama, o bile olmuyorsa?! Unut gitsin... Bunlarda dönüp baktığımda ah çekeceğim bir anım olarak kalacak eminim ki.

Koltuğun hayırlı olsun ama sende şanslılardansın soru soracak vaktim yok maalesef:(

Kırmızım teşekkürler tatlım, şanssız sayıyorum kendimi bu konuda bilesin... :) Yine de beklerim bir kaç bir şey senden... :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Canım hayat sana yol falan sunmaz. Sen kendi yönünü belirleyip gerekirse tırnaklarınla kazıyarak açmak zorundasın o yolu. Şanslı doğan insanlar var tabii ama para içinde yüzerken bir otel odasında aşırı dozdan da ölünebiliyor. Her anımız seçim. Kimsenin seni bir şeylere mecbur bırakmasına izin verme. O insanlar yıllar sonra belki yanında olmayacak ve sen seçimlerine yalnız katlanmak zorunda kalacaksın. Yaşın daha çok genç. Silkelen ve kendine gel bir an önce lütfen.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.