Haftanın konuğu _KbraS_

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Merhabalar arkadaşlar uzun zamndir konuk ağırlamıyoruz bölümü hareketlendirme zamanı geldi demi :)
Konuğumuz yeni üyelerimizden @_KbraS_ enerjisi sıcakkanlılığı ve pozitifliğiyle renk kattı ailemize hos geldi hosluk getirdi :)
yakından tanımak istedim ve bunu fırsat bilip hemen teklif sundum :)
Tesekkur ederim beni geri cevirmeyip kabul ettigin için canım hayırlı olsun koltuğun . önce seni rahat ettirelim sonra ilk soruyla başlıyorum :)
Havalar bu kadar sicakken sahilden başka bir yer çekilmez şimdi :P hem artık canımız tatil de istiyo :D

OMoW3n.jpg

İlk olarak bize biraz kendinden bahseder misin nerelisin ne iş yaparsın nelerden hoşlanırsın

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Merhabalar arkadaşlar uzun zamndir konuk ağırlamıyoruz bölümü hareketlendirme zamanı geldi demi :)
Konuğumuz yeni üyelerimizden @_KbraS_ enerjisi sıcakkanlılığı ve pozitifliğiyle renk kattı ailemize hos geldi hosluk getirdi :)
yakından tanımak istedim ve bunu fırsat bilip hemen teklif sundum :)
Tesekkur ederim beni geri cevirmeyip kabul ettigin için canım hayırlı olsun koltuğun . önce seni rahat ettirelim sonra ilk soruyla başlıyorum :)
Havalar bu kadar sicakken sahilden başka bir yer çekilmez şimdi :P hem artık canımız tatil de istiyo :D

OMoW3n.jpg

İlk olarak bize biraz kendinden bahseder misin nerelisin ne iş yaparsın nelerden hoşlanırsın

Öncelikle bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdıgın için tesekkürler asdfdgds gülmektenoluyorum
Burada olmak ve sizleri tanımak güzel.
Bugün sitedeki 8. günüm ama sanki sizleri 8 yıldır tanıyormusum samimiyeti var.
Konu içinde teşekkürler böylece tanışmış ve kaynaşmış olacağız. :)

03.08.1991 yılında doğmuş bir Bursalıyım. Aslan burcuyum. Galatasaraylıyım.
Zaten Aslan burcu olup başka takımı tutsam ayıp olurdu. Bizdeki tutku doğuştan anlayacağın.
DPÜ Biyoloji bitirdim. Bitireli 3 sene oluyor, gözümde tütüyor öğrencilik yıllarım.
Valla en güzel zamanlarmış, okuyorsanız kıymetini bilin.
2.5 senedir devlet hastanesinde sözleşmeli olarak çalışıyorum. Alanım biyokimya laboratuvarı.
Hastaların rutin kan testlerini yapıp, doğru sonuç vermek.
Baya bi stresi var, yapılacak en küçük hata büyük sonuçlar doğurabiliyor çünkü.
İş arkadaşlarım çok iyi, birbirimizi idare edebiliyoruz hepimiz kardeş gibiyiz.
Forum sitelerini seviyorum, arkadaslık sitelerindeki vıcık vıcık abartı burada yok.
Daha seviyeli ve elit kişilerin olduğunu düşünüyorum.
Önceden baska bir sitede süper moderatördüm. Sonra orayı bıraktım.
Biraz ara verdim sanala ve sonrasında kendimi burda buldum.
Müzik dinlemek, genel kültür yarısmaları, tarihi hayatlar, olaylar ve romanlar kişisel ilgi alanım.
Şimdilik bu kadar :uyz:

Not: Gevezeyimdir biraz kişilik gereği, sorulara uzun uzun cevap yazarım. buna alışın. :mujaxxx

Hayırlı olsun biraz terletelim seni :D
Akşam sorucam sorularımı :)

Teşekkürler.
Her zaman beklerim, güzel yüzlü kadın :)

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Açık konuşmayı severim ben :) Senin hakkında ki ilk izlenimlerim biraz ukala ve inatçı olduğun. Sen ne dersin bu konuda?

Bende açık konuşan insanı severim.
Ukala değilim sadece bildiğim ve haklılığına inandığım konuların üzerine giderim.
Ak'a ak, Kara'ya kara derim.
Feriştahı gelse değişmez fikrim, çünkü ak ak'tır, kara ise kara.
İnatçılığa da gelince tatlı inatlaşmaları severim.
Hırslıyım ve yenilmeyi sevmem, kolay kolay pes etmem.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bende açık konuşan insanı severim.
Ukala değilim sadece bildiğim ve haklılığına inandığım konuların üzerine giderim.
Ak'a ak, Kara'ya kara derim.
Feriştahı gelse değişmez fikrim, çünkü ak ak'tır, kara ise kara.
İnatçılığa da gelince tatlı inatlaşmaları severim.
Hırslıyım ve yenilmeyi sevmem, kolay kolay pes etmem.

Eyvallah :) Dobra cevapların için.

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Eyvallah :) Dobra cevapların için.

Ben teşekkür ederim. Bi de son birşey söyleyeyim.
Bi ortama sonradan katılan kişi olduğunuzda, kimin sizden hoşlanıp kimin hoşlanmadığını daha rahat anlarsınız.
Düşüncelerini biliyorum, çünkü bende aynı hissediyorum :)
Bazen olur öyle..
Konuşmasanda bazı kişilerle kişilikler gizli çatışma içine girer.
Umarım zaman iyiyi gösterir.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Ben teşekkür ederim. Bi de son birşey söyleyeyim.
Bi ortama sonradan katılan kişi olduğunuzda, kimin sizden hoşlanıp kimin hoşlanmadığını daha rahat anlarsınız.
Düşüncelerini biliyorum, çünkü bende aynı hissediyorum :)
Bazen olur öyle..
Konuşmasanda bazı kişilerle kişilikler gizli çatışma içine girer.
Umarım zaman iyiyi gösterir.

Yanlış anlaşılma olmasın hocam. Çatışma tarzı olaylara karşıyımdır ben. Sadece insanları bir süre izlemeden muhabbet kurmamaya özen gösteririm. Senin hakkında ki izlenimlerim onlardı. İçimde tutmak istemedim sadece :)
Senin görüşüne de her zaman saygı duyarım. :)

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Yanlış anlaşılma olmasın hocam. Çatışma tarzı olaylara karşıyımdır ben. Sadece insanları bir süre izlemeden muhabbet kurmamaya özen gösteririm. Senin hakkında ki izlenimlerim onlardı. İçimde tutmak istemedim sadece :)
Senin görüşüne de her zaman saygı duyarım. :)

İyi eğlenceler..
İyi forumlar..

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Sevdiğim konulardan biri daha aktif hale geldiğine çok sevindik ve bölümdaş seçimlerine hayranlıkla bakıyorum :) @_KbraS_ Koltuğun hayırlı olsun.. :)

Öncelikle sorularıma takım olayı ile başlamak istiyorum.

Bursa doğumlu biri olarak seni bursaspor'dan uzaklaştırıp GS'ye iten sebepler nelerdi? Burç ile bağlantı kurman benim için tatmin eden bir cevap olmadı :)

Kübra Çocuklarla Arası nasıldır? Çocukları Sever mi?

Kübra günlerini nasıl değerlendirir ?(rutin hayat dışında.)

Aslan burçları kendilerini ön planda olmayı çok severler ? Sende Aslan'ın bütün özelliklerini taşıyor musun?

Yazdığından yola çıkarak girdiğin her ortamda sana karşı izlenimleri doğru mu anlarsın? yanılma payın hiç oldu mu ?

Hislerine güvenen biri misin?

Şimdilik bu kadar olsun sorularım, Teşekkür ediyorum :)

Dipnot: İsminle hitap edilmesini sevdiğini düşündüğüm için tag yerine ismini kullanmayı tercih ettim. Senin gibi renkli bir kişiliğin aramızda olması da güzel. Aslanların genel özelliği bulunduğu ortamda iz bırakıyor olmasıdır.