4.haftanın Konuğu Bivatandaş

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
olmazmı abi var tabiki. zaten benim gibi kimsenin hatasını yüzüne vurmaya hicab eden sabırlı insanların etrafında çok olurlar :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
davetsiz misafirliğe gittin mi? Davet edilmediğin yerlere gitmek zorunda kaldın mi hiç? Sayılı gün çabuk geçer derler senin sayılı günlerin çabuk mu geçti yoksa sen sabırsızlandikca daha mi uzadı?

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Hayırlı olsun :)

Öncelikle Baba olduğunu okuyunca şaşırdım biraz :) Allah seni çocuklarının başından eksik etmesin :)

Müşterilerine karşı nasıl davranırsın?

bivatandaş ev içinde nasıl biridir?

Çok sabırlı biri olarak. Sabrının taştığı oldu mu ? Olduğunda nasıl bir tepki veriyorsun?

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
davetsiz misafirliğe gittin mi? Davet edilmediğin yerlere gitmek zorunda kaldın mi hiç? Sayılı gün çabuk geçer derler senin sayılı günlerin çabuk mu geçti yoksa sen sabırsızlandikca daha mi uzadı?
Gecenin ikisinde dahi olsa çekinmeden kapısını çalıp ve bizi misafir olarak ağırlayacak samimi dostlarımız var hamdolsun.
Davet edilmeden kendi kendimi davet ettiğim zamanlar olmuştur.şöyleki;mesela ararım arkadaşımı bu akşam size davetliyiz ailece ve bize şu şu yemeği yapın der ve gideriz :) Allah böyle samimi dostları herkese nasib etsin :)
Sayılı günler dersek askerlik yaparken anne baba kardeş özlemi zorladı biraz:)
Saygı ve sevgilerimle arkadaşım.:)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Hayırlı olsun :)

Öncelikle Baba olduğunu okuyunca şaşırdım biraz :) Allah seni çocuklarının başından eksik etmesin :)
Amin Allah razı olsun bilmukabele dostum:)

Müşterilerine karşı nasıl davranırsın?
Çok güzel diyalog içindeyiz müşterilerimle. Her yaştan müşterilerim var ve gönüllerini çok hoş ederim. Özellikle yaşlı amcalar teyzeler çok sever beni.Espriler yaparım dualarını alırım.Müşterilerimin çoğununun sırf cana yakınlığımdan dolayı alışverişe geldiğini hissediyorum :)
bivatandaş ev içinde nasıl biridir?
Etrafına neşe saçan esprili şakacı asla sert ve sıkıcı olmayan çocuklarına hiç el kaldırmamış bir aile babası diyelim:)

Çok sabırlı biri olarak. Sabrının taştığı oldu mu ? Olduğunda nasıl bir tepki veriyorsun?
Pek taşmaz.Allaha havale ederim O işini bilir:)
Saygılarımla arkadaşım :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
toplumumuzda kına gecesi düğünde takı..vb gibi gelenek ve göreneklerimiz var,sence olması lazımmı ,yoksa ne gerek var ya diyenlerdenmisin..

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
ışık hızına ulaşan bir araca bindiğini varsayalım,karanlıkta gideceksin ve farların açık olacak,araç ışık hızına ulaştığında fardan çıkan ışığı yakalayabilecekmisin ,yakalarsan yolun kalanını nasıl gitmeyi düşünüyorsun:) cevap vermek zorunda değilsin..:D