4.haftanın Konuğu Bivatandaş

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Hayırlı olsun koltuğun bivatandaş.

Nickin neden bivatandaş?
Çerezforum hakkında düşüncelerini paylaşırmısın bizlerle?
sanırım bilgisayar veya cep telefonu ile ilgili bi program ararken çerezforumda buldum ve takılakaldım foruma. bi kaç gün dışardan takip ettim forumun formatı ve muhabbet ortamı hoşuma gitti ve üye olmaya karar verdim üye olacağım anda aklıma geldi bivatandaş adı :) Dediğim gibi ortam çok güzel ve gayet seviyeli burdaki üyeler.Saygılarımla ablam:)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
öncelikle bana verdiğin gizli telaş yüzünden kızgınım :) ha geldi ha gelecek telaşına tutuldum :D..şaka..
@bivatandaş ailenin kaçıncı ferdi,abimidir kardeşmidir kaç kaardeştir..:) kolaydan başladım..:)
abi sevgili @~Esinti~ ye sorduğun soruları görünce arazi olmaya karar verdim. buda benim şakam olsun:D
5 kardeş içinde üçüncü abi :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
sanırım bilgisayar veya cep telefonu ile ilgili bi program ararken çerezforumda buldum ve takılakaldım foruma. bi kaç gün dışardan takip ettim forumun formatı ve muhabbet ortamı hoşuma gitti ve üye olmaya karar verdim üye olacağım anda aklıma geldi bivatandaş adı :) Dediğim gibi ortam çok güzel ve gayet seviyeli burdaki üyeler.Saygılarımla ablam:)
Bende iyiki aramızdasın diyorum sevgiler bivatandaş kardeş.

Hayatta olmak istediğin yerdemisin?

STK dan bahsetmişsin merak ettim hangi faaliyetlerde bulundunuz?

Şehir hayatımı,köy hayatımı tercihin olurdu?

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Bende iyiki aramızdasın diyorum sevgiler bivatandaş kardeş.Çok teşekkür ederim ablam.

Hayatta olmak istediğin yerdemisin?Hiç hayalci değilim diyebilirim.Hayat felsefem her zaman halime şükredip Rabbim böyle uygun görmüş der ve hayatın akışına bırakırım kendimi diyelim..

STK dan bahsetmişsin merak ettim hangi faaliyetlerde bulundunuz?Kimsesiz çocukların ıslahı ve eğitme gibi faaliyetler..

Şehir hayatımı,köy hayatımı tercihin olurdu?Bilemiyorum sanırım köy hayatı sıkıcı gelir bana. küçüklükten beri hep kalabalığa alıştığım için şehir hayatını tercih ederim

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
ALLAH göstermesin ülke bir savaşa girdi ve sen tutsak edildin,birliğinin çok önemli bilgilerini biliyorsun,sana işkenceler yapılıyor ama konuşmuyorsun,öyle bir şey söyleki bize, hem canından hem vatanından seni vaz geçirsin ve bildiğin her şeyi sana söyletsin..?

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
ALLAH göstermesin ülke bir savaşa girdi ve sen tutsak edildin,birliğinin çok önemli bilgilerini biliyorsun,sana işkenceler yapılıyor ama konuşmuyorsun,öyle bir şey söyleki bize, hem canından hem vatanından seni vaz geçirsin ve bildiğin her şeyi sana söyletsin..?

Can dediğin nedirki abi.Ha bugün ha yarın Azrail a.s yakalayacak ensemizden. varmı ölümden kurtuluş. Rabbim kaldıramayacağımız imtihanı vermesin ama keşke keşke keşke bu canımızı vatanımızın uğruna verip şehadet mertebesine erebilsek..