3.haftanın Konuğu Esinti..

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
fazla kalmışsın :D dar geldi demiii angaraaaaa :D:D biliyorum dünyada bir ilk yapmayı planlıyorsun ama hiç gerek yok yerini kapmasını bildiğimiz gibi boşaltmasını da biliriz :hey asaletim saolsun heryerde yer bulurum ben ama şimdi sen gidersen nerde yer bulucan nerde barınacan hıııı:dalga:
Rizede tabiki türkiyenin heryerinde yaşayabilirim :D :D Benimde ömrüm Ankara Geçti İlk Yenidoğan İsmet paşada gecekonduda oturuyordum sonra moderleşince keçiörene geçtim budayım bi 13 senedir filan
şaka bi yana bilgisayar öğretmeni olman beni çok mutlu etti açıkçası bikaç merak ettiğim şeyler hakkında senden bilgi alabilirim ya eğer tabi yardımcı olmak istersen cadılığın tutmazsa yani

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Rizede tabiki türkiyenin heryerinde yaşayabilirim :D :D Benimde ömrüm Ankara Geçti İlk Yenidoğan İsmet paşada gecekonduda oturuyordum sonra moderleşince keçiörene geçtim budayım bi 13 senedir filan
şaka bi yana bilgisayar öğretmeni olman beni çok mutlu etti açıkçası bikaç merak ettiğim şeyler hakkında senden bilgi alabilirim ya eğer tabi yardımcı olmak istersen cadılığın tutmazsa yani
seninle uğraşmaktan ziyade laf atışması yapmayı seviyorum bu anlamda iyiki varsın diyorum.. tabiki yardımcı olabileceğim şeylerde mutlaka yardım ederim.. dostlar ne içindir.. başımla beraber :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
aksesuarla aram iyidir. Ama olmazsa olmazim değil aksesuar. Çünkü bir insanı güzel gösteren aksesuarı ancak gülüşü olur.. En sık taktığım aksesuar küpelerim. Çeşidiyle çok ünlüdür karşımdaki insanların en çok dikkat ettiği diyebilirim

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
"En sık taktığım aksesuar küpelerim. Çeşidiyle çok ünlüdür karşımdaki insanların en çok dikkat ettiği diyebilirim"
yukarıda ki paragraf size ayit,buradan yola çıkarak
bir insanı güzel gösteren aksesuarı ancak gülüşü olur.. fikrinizle tezat oluşturuyorsunuz dememiz mümkün olabilirmi..

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
"En sık taktığım aksesuar küpelerim. Çeşidiyle çok ünlüdür karşımdaki insanların en çok dikkat ettiği diyebilirim"
yukarıda ki paragraf size ayit,buradan yola çıkarak
bir insanı güzel gösteren aksesuarı ancak gülüşü olur.. fikrinizle tezat oluşturuyorsunuz dememiz mümkün olabilirmi..
abim gözden kaçırdın galiba ''olmazsa olmazım değil aksesuar'' diye bi cümle kullanmış:)