3.haftanın Konuğu Esinti..

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
aşk güzeldir ama acıdır..
Para araçtır amaç olamaz..
vatan tektir bölünemez..
dünya barış içinde yaşandığı sürece güzeldir..
hayat kısa sevdiklerimizin değerini bilmek gerekir..
ölüm ani gelir hazırlıklı olmak gerekir..
mutluluk kısa sürer bulunduğunda doyasıya yaşanmalıdır..
huzur kaçtığında hiç huzurlu olmamış gibi hisseder öyle acı çekeriz..
aile birlikteliği ifade eden kavramdır
çocuklar hep büyümek ister büyükler de çocukluğu özler..
gözyaşı gözden düşene kadar acı verir düştükten sonrası vesairedir..
hüzün neden sonbaharı hatırlatır diye hep düşünürüm ama bulamam cevabını :D
hayalde yaşamak güzeldir ama gerçek olmadığı sürece acı çekersin..
uyku bazı acıları insana unutturur.. dene ve gör.. önce acı çekmen lazım yada boşver ...
çerezforum benim için güzel bir yer.. çoğu gerçeklerimi anı anına paylaştığım güzel bir yer..
ne güzel cevaplar böyle. harikasınn :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Esinti neden bu nicki seçtin?
Rüzgarın savurduğu yöne gider misin yoksa biraz dikbaşlı mısın?
Kadere inanır mısın, sence hayatın kontrolü ne kadar elimizde?
Pozitif enerjin buradan bile hissediliyor özel bir sırrı var mıdır bunun? :)
bu zamana kadar hep anlamı olan bir nick seçmişimdir sitelerde.. face msn çerez vs esintinin anlamı da esinti estiği yere tekrar dönmez.. bir gün gidecek olursam tekrar dönmeyeceğimi ifada ediyor...
ben biraz dikbaşlıyım dediğim olacak illa olacak ya olacak ya olacak...
kadere inanırım.. Rabbimin izin verdiği ölçüde elimizde kontrol..
pozitif enerjim Allah vergisi.. bağzı yerde zarar versede seviyorum..:)

~Esinti~

Özel üye
Hayatın boyunca en mutlu olduğun an ve en üzüldüğün an desem. paylaşırmısın bizimle.
hayatım da EN- lerim yok aslında.. ama mutlu olduğum ver üzüldüğüm anlardan birini söyleyim..
mutlu olduğum an anne babamı ev sahibi yapmamdı.. üzüldüğüm an hastalığımı öğrendiğimde ailemin daha çok üzülmesiydi..

~Esinti~

Özel üye
tabi BEYFENDİ :)
ismim esinti :D göbek adım kaçak cadı :D aile kütüğüme inemiyorum yol karanlık :D ŞAKA ŞAKA
ismim gülay 26 yaşındayım kırıkkale doğumlu ankarada büyüdüm.. şimdi ankarada yaşıyorum iş yerim ankarada.. kırıkkalede bilgisayar öğretmeniydim sözleşmeli olunca fazla olmadan ankarada bime başladım işimden memnunum rahat bir hayat sürmekteyim ALLAHIN BUGÜNÜNE ŞÜKÜR.. en kötü günüm böyle olsun..kitap okumayı resim çizmeyi müzik dinlemeyi yemek yapmayı severim ama yemek yemeyi pek sevmem çok yorucu bir iş yaa :D bu yüzden zayıfım ela gözlüyüm resimlerim kendime aittir beni de ordan görürsünüz zaten :D

~Esinti~

Özel üye
@~Esinti~
anladım ben ankarayı terk ediyorum bu ne ya :D söylediğin iyi oldu bende desem niye işim gücüm ters gidiyr bu günlerde hayret diyorum buymuş demek :hey;;H:-))

fazla kalmışsın :D dar geldi demiii angaraaaaa :D:D biliyorum dünyada bir ilk yapmayı planlıyorsun ama hiç gerek yok yerini kapmasını bildiğimiz gibi boşaltmasını da biliriz :hey asaletim saolsun heryerde yer bulurum ben ama şimdi sen gidersen nerde yer bulucan nerde barınacan hıııı:dalga: