Wulf Dorn - Şizofren

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Wulf Dorn - Şizofren

74144

PSİKİYATRİST’İN YAZARINDAN NEFES KESİCİ BİR GERİLİM ROMANI

Ne kadar zaman geçtiği önemli değil
Ne kadar değiştiğin önemli değil
Sessizlik seni çıldırtmaya devam edecek
Ve dehşetin soğuk pençesini hissedeceksin

Psikiyatr Jan Forstner başarısız bir evlilikten ve işini kaybettikten sonra doğduğu yer olan Kahlenberg’e geri döner. Yirmi üç yıl önce, küçük kardeşi iz bırakmadan ortadan yok olmuş, hemen ardından babası bir araba kazasında ölmüştür. Kardeşinin başına gelenlerle ilgili belirsizlik ve babasının korkunç kaybı Jan’ın ruhsal durumunu belirler ve onu rahat bırakmaz.
Kâbuslarını geride bırakmayı ve tekrar yaşamaya başlamayı istiyordur, ama klinikteki bir hasta intihar edince, Jan kendisini yirmi üç yıldır gizli kalmış korkunç sırrı açığa çıkaracak olan soruşturmanın içinde bulur…

Çevirmen:​
Tuna Alemdar​
Yayın Tarihi​
2017-05-26​
ISBN​
6053430346​
Baskı Sayısı​
5. Baskı​
Dil​
TÜRKÇE​
Sayfa Sayısı​
400​
Cilt Tipi​
Karton Kapak​
Kağıt Cinsi​
Kitap Kağıdı​
Boyut​
13.5 x 21 cm​

1gt8xGH.gif

Herşey bir kazayla başlıyor. Jan'ın babası 23 yıl once bir kaza da can veriyor. 23 yıl sonra ise Jan herşeyi kaybettiği yere bir iş teklifi sayesinde geri dönüyor. Karısından henüz yeni boşanmış Jan bu teklifi iyi değerlendirecek mi? İşin içine başını bela sokacagı ne gibi şeyler karışacak? Aklındaki tüm soruların cevabını alacak mı ?
Yoksa aklına daha fazla sorumu doluşacak?
------------------------------
Sabaha karşı bitirdim kitabı. Bilmiyorum ya. Dorn'un yine şaşırtıcı bir sonla tahmın bile edilmeyen bir kurgusu ama bütün oklar baskasını gösterirken hiç tahmın etmeyeceğim biri çıkması güzeldi ama.
Sanki bişeyler çok fazla, yada bişeyler biraz eksik miydi bilemiyorum.
Diğer kitaplarında oldugu gibi beni içine çekemedi :/

Yine de tavsiye ederim, şayet bağlantılı olan 2. kitabı Oyunbaz'a başlayacagım. Zaten okumadıgım başka kitabı da kalmamış olacak sanırım. Yada bir tane var mıydı araştırmam lazım :D
Neyse işin özü umarım Oyunbaz da eski heyecan ve hayranlıgı yakalarım. Bir 'Karabasan-Hain Yüreğim ' kadar olamasada etkilemesini bekliyorum.