Hain Yüreğim (Wulf Dorn)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hain Yüreğim (Wulf Dorn)

banner_1.jpg

Yüreğimin koridorlarında dolaşan bir canavar… Onu tanımıyorum. Göremiyorum. Ama hissediyorum. Orada… Amansız, Şeytani, Hain...

Doro, küçük kardeşinin ölümünden beri kâbuslarla ve halüsinasyonlarla yaşamaktadır. Kötü anıları geride bırakmak adına annesiyle birlikte başka bir şehre yerleştiğinde hayatında temiz bir sayfa açacağını düşünür ama nereye giderse gitsin geçmiş, bir hayalet gibi onu takip etmektedir. Ve bir gece, haftalar önce intihar ettiğinden herkesin emin olduğu bir gençle karşı karşıya geldiğinde Doro gördüklerinin bir hayal olup olmadığını anlayabilmek için tehlikeli bir arayışın içine girer. Dahası, keşfettiği şeyin gerçek olduğunu herkesten önce kendisine kanıtlaması gerekecektir…

Wulf Dorn'dan yine gizemli, şaşırtıcı bir kitap daha!.

Doro'yla kuşkulanıp, kendinizden şüphe edecek, ya ben olsam bende mi böyle hisseder, davranırdım diyeceksiniz. Kimse size inanmadığında Doro kadar sakin kalabilen olamaz bence.

Resmen yaşadım. Ve sadece 1 kısa günde bitirdim!! Kitap okuma rekorum 2 veya 3 dü . 1güne düştü ilginç bir şekilde. Tabiki ilk aşk unutulmaz, Dorn'un ilk okudugum kitabıda benim için hiç bir kitabından üstün olamaz fakat Hain Yüreğim 2.sırayı kaptı ! :)