Magazin Ünlülerden twitter tepkisi

cemree

=)=)
V.I.P
Twitter'ın akşam saatlerinde kapatılmasıyla birlikte ünlüler de yine Twitter üzerinden isyan etti.

Başbakanlık Basın Müşavirliği bu gece 'Twitter kapatılabilir' açıklaması yaptı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra Twitter kapatıldı. Türkiye'de Twitter'a erişimin engellenmesi üzerine akıllara Nisan 2011'de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ''İnsan gerçekten hayret ediyor'' şeklinde attığı tweeti getirdi. 3 yıl önce Gül'ün attığı tweet yine en çok paylaşılanlar arasına girdi. Ünlü isimler yaşananlar karşısında sessiz kalmadı ve Twitter üzerinden isyan etti, tepkilerini işte böyle gösterdi...

CEM YILMAZ En son çıkan kapatsın beyler! İyi uykular ..

HAKAN YILMAZ Twitter'da tanışan sevgililer artık ilişkiniz yasal değil.

TUBA ÜNSAL Yassah mı dedin?????? Türküz olum biz

OKTAY KAYNARCA Tweeter'i kapat, facebook'u yok et,interneti engelle de aklımızı vicdanımızı yüreğimizi nereye gömeceksin?

ENGİN ALTAN DÜZYATAN #twitterblockedinturkey

BERRAK TÜZÜNATAÇ Aaa ben baya hala buradayım!

SARP AKKAYA Kapa kapa... Sen kapayınca girmek daha zevkli...

AHMET MÜMTAZ TAYLAN Acımadı ki!..

ATİLLA TAŞ Baktılar ortalık karışmadı, Twitter'ı kapatıp, beni müziğe döndürerek, halkın sabrıyla oynamaya çalışacaklar, ama yemez,yapmicam rahat olun!

MELİKE DEMİRAĞ Utanç verici bir durum. Sosyal medya yasaklanamaz.

METİN AROLAT Ben hakikaten herkesi hepinizi cok ozliicem :((( bana burdan yazin ulasin özletmeyin :(

OKAN ÇABALAR Türkiye Cumhuriyet Tarihinin en utanç verici dönemini yaşıyoruz...hadi bakalım hayırlı olsun!!!

BERNA LAÇİN Twitter, kalan son damla demokrasiyle birlikte uçtu gitti. İnanamıyorum. Biz ne hâle geldik!

LEVENT KAZAK Anlamayan için açıklama: twitter erişimi engellenmiştir. şu an tivit atanlar ya yurtdışında, ya dns'le oynamış ya da VPN kullanıyor. nokta.

ÖZGE ÖZDER HAYALDİ GERÇEK OLDU..HAYIRLI CUMALAR ;)

GÜLBEN ERGEN Twitter'ımız nasıl kapanır??? Düşünce özgürlüğümüz, neşemiz, paylaşımlarımız nasıl susturulur?

PINAR AYLİN Kabus gibi.. Dünyaya rezil olduğumuza mı yanayım demokrasinin bittiğine mi?

SEREN SERENGİL Günaydın İran pardon Türkiye..

ITIR ESEN YASAKLAR DeveKuşu Kabare'nin unutulmaz Müzikli Oyunu Şimdi hergün karşımızda. Keşke yine onlardan orjinal versiyonunu izleseydik.

MELİH SELÇUK Twitterı kapatamamışlar. Bir işi düzgün yapsalardı şaşardım zaten.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet üzerime alındım ama cevap vermicem buradan.
------------------------------
Konuya devam...

Galatasaray'ın Kayserispor maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkacağı antrenman tişörtleri resmi twitter ve Instagram hesaplarından paylaşıldı.

Türkiye'de twitter erişiminin yasaklaması üzerine resmi sitesinde bu yasağa tepki koyup açıklama yapan Galatasaray, bugün de ısınma tişörtüne özel olarak twitter logosu ve hesabını yazarak bu karara bir kez daha karşı olduğunu ortaya koydu.
------------------------------
Tatlıses'ten Twıtter Yasağına Twıtter'dan Destek
Türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal paylaşım sitesi twitter'ın Türkiye'de erişime kapatılmasına twitter hesabından, 'Twitter'ın kapatılması beni üzmedi' sözleriyle destek verdi.