Ünlülerden Yastıklı Elbise Akımı(Quarantine Pillow Challenge' )

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Evde bulunan yastıkların baharlık elbiseler olabileceğini hiç düşündünüz mü?

1586250870783575-pjimage.jpg

En az podyumlar kadar giyim tarzımızı şekilendiren mecralardan biri hiç şüphesiz Instagram. Dönem dönem birbirinden farklı akımları hayatımıza sokan bu mecrada şu sıralar ev kıyafetleri gündemde. Ancak evdeki vakit uzadıkça influencer'lar yeni akımlar yaratmaya başladı. Bunlardan biri de yastık elbiseler... Uygulaması da çok kolay: Büyük bir yastığı kemer ile vücuduna bağlıyorsunuz. Sosyal medyanın önde gelen isimlerinin eğlenceli yorumlar kattığı bu akım şu sıralar #Outfitofhteday etiketinde en çok karşımıza çıkanlar arasında. Yaratıcılığınızı kullanarak evdeki kıyafetlerinizle biraz eğlencenin kimseye zararı olmaz değil mi? İster XXL küpeler ve statement kolye ile tamamlayın bu elbiseyi, isterseniz uzun zamandır giymeyi özlediğiniz yüksek topuklu ayakkabılarınız ya da portföy çantanız ile...

Koronavirüsle mücadele etmek için tüm dünyada herkes evlere kapanırken sosyal medyada pek çok akım başladı. İnternet ortamının en dikkat çeken akımlarından biri 'Quarantine Pillow Challenge' oldu. Ünlüler, influencer'lar ve sosyal medya kullanıcıları akıma uymak için yastıktan elbise yapıp fotoğraflarını Instagram'da paylaştı...

Moda tutkunları, dışarı çıkamayınca en güzel kıyafetleri dolapta kaldı. Ancak bu bile trend tutkunlarını durduramadı. Dünyada yayılan yastıklı paylaşım akımına Türkiye'den birçok ünlü isim fotoğraflarıyla destek verdi.
1

2
NESLİHAN DEMİR

NESLİHAN DEMİR
Eksik kalmayalım dedik ama ben biraz gürbüz olduğum için normal yastık kullanamadım. Benim ki minder challange oldu...

3
EDA TAŞPINAR

EDA TAŞPINAR
Ne giysek, ne giysek? Heh olur olur, yastık olur!

4
ESRA- CEYDA ERSOY

ESRA- CEYDA ERSOY
Karantina modası!

5[
DİLA TARKAN

DİLA TARKAN
Yaz gelmiş diyorlar o zaman ben kaçtım

6
IVANA SERT

IVANA SERT
Yanımda değilsiniz ama her zaman kalbimdesiniz