Siz Olsanız?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bunu düşünmedim değil.. Ama düşündüğüm kişi arasıra beni öyle yerden yere vuruyor ki bunun için mi ailemden uzaklara gidicem diyorum..

Bu arada bizimkiler gitme demiyor... Yurtdışında da cümle gitme değildi... Hatta benim cebimde beş kuruş para yoktu ben yüksek lisans için gitmeyi düşünüyordum babam maddi olarak hiç bişey düşünmeden tüm işlemleri halletmemi söylemişti..
Çok zor bir durum umarım yanıltmaz seni kırmızım..
Hakkımızda hayırlısı bakalım :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Gençler konuyu hortlatıyorum. Hollanda'yı listemden çıkarttım, önerilere açığım. Fırsatınız olsa hangi ülkeye gidersiniz? Ya da yurtdışında yaşayan tanıdığınız var mı "kuzenim şu ülkede şöyle bir artısı var tavsiye ederim" gibi..
Babam "Amerika'yı düşün bence" dedi ama Avrupa'da daha mutlu olurum sanki..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Amerika fazla uzak. Uçakla okyanus mu geçilir ya. :)

Ben de araştırıyorum yurt dışı olayını var benim arkadaşlarım yurt dışında yaşayan. Hata bir ara forumda da çokça arkadaş vardı yurtdışında yaşayan ama kendilerini biraz dışlanmış hissettiklerinden birer birer ayrıldılar. :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Amerika fazla uzak. Uçakla okyanus mu geçilir ya. :)

Ben de araştırıyorum yurt dışı olayını var benim arkadaşlarım yurt dışında yaşayan. Hata bir ara forumda da çokça arkadaş vardı yurtdışında yaşayan ama kendilerini biraz dışlanmış hissettiklerinden birer birer ayrıldılar. :)
Aa kimlerdi onlar ben hiç hatırlamıyorum..
Millet iki saatlik mesafeyi uçakla geçiyor artık her yer yakın :P
Araştırma sonuçlarını benimle de paylaşırsan çok makbule geçer :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aa kimlerdi onlar ben hiç hatırlamıyorum..
Millet iki saatlik mesafeyi uçakla geçiyor artık her yer yakın :P
Araştırma sonuçlarını benimle de paylaşırsan çok makbule geçer :)
Tabi ki paylaşırım. Şöyle güzel bir ülke tespit etmek lazım. :D İsimleri saymayayım ama baya bi çoktu yurt dışında yaşayan ve forumda üye olanların sayısı. :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Tabi ki paylaşırım. Şöyle güzel bir ülke tespit etmek lazım. :D İsimleri saymayayım ama baya bi çoktu yurt dışında yaşayan ve forumda üye olanların sayısı. :)
Ben o dönemi kaçırdım o zaman sanırım, burdan davet etmiş olalım tekrar foruma madem :))
Arkadaşım bir ay interrail yapalım nereyi beğenirsek otağımızı oraya kuralım diyor bence mantıklı :D