• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Siz Olsanız?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bugünlerde hiç kimseyi takasim yok kimseyi düşünmüyorum :D
Boyleyken hayatta kacirmazdim o fırsatı :D
En azından denemiş olurdum sevdiklerin ailen nerde olursan ol yanında olacaklar nasılsa
uzaklar ne ki gönülleri bir olduktan sonra :P
Özel birine hiç takılma zaten onlar için fırsat tepmeye degmiyo :P :D
İç sesime tercüman oldun :D Şahsen şu an ailemden uzakta yaşıyorum ve ben ailesine aşırı düşkün biriyim ya ben ayrı yaşayabiliyorsam herkes yaşayabilir gibi geliyor bazen :D

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bu konuda tereddütsüz kararım,kalmaktan yanadır, bir kaç kez bu teklifle karşılaştım hala yurttayım hele bu saatten sonra asla gidemem..beni bağlayan bir değil birkaç sebep var..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Üniversiteyi yeni bitirdiğim zaman bütün görüşmeleri tamamladım yurtdışına gidecektim ama sevgili değil ama annemin bi cümlesi beni vazgeçirmişti..Ben sevdiklerimle yaşamayı tercih ettim..Şimdi olsa yine aynısını yapardım..onlarla geçirdiğim her anım herşeye değer..
Sonuna kadar katılıyorum, ailemle geçirdiğim tek anımı hiçbir şeye değişmem ama insanın kendi ayakları üstünde durması da gerekiyor. Doğanın kanunu böyle yani kuş yuvadan bir gün nasılsa uçuyor.
Mesela birine aşık oldun diyelim ama adam şehir dışında yaşıyor. Ciddisiniz, evleneceksiniz ama evlenince onun şehrinde yaşamanız gerekiyor. O zaman napardın? Aileni bırakıp gider miydin ya da annen yine aynı tepkiyi mi verirdi?

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
İç sesime tercüman oldun :D Şahsen şu an ailemden uzakta yaşıyorum ve ben ailesine aşırı düşkün biriyim ya ben ayrı yaşayabiliyorsam herkes yaşayabilir gibi geliyor bazen :D

Hayat alışkanlıklardan ibaret değil mi illaki her duruma alisiyosun
Ben ailemin karşısında benim kararların benim istekelrim diye diretirken bazen aşırıya kacabiliyorum :D
Gerisin geri donsemde diyorum ki yaptım olmadı :D fırsat verilmedi demek istemiyorum hiçbir zamn

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hayat alışkanlıklardan ibaret değil mi illaki her duruma alisiyosun
Ben ailemin karşısında benim kararların benim istekelrim diye diretirken bazen aşırıya kacabiliyorum :D
Gerisin geri donsemde diyorum ki yaptım olmadı :D fırsat verilmedi demek istemiyorum hiçbir zamn
Babam üniversiteye gelirken ne vaatler adadı yanlarında kalayım diye ama yemedim, sonra birkaç ay çok vurdum tabi başımı :D ama öyle valla ya insan her ortama illa ki alışıyor :) dediğin gibi diretmek lazım zaten ailelerin bu kadar katı olması bana bencillik gibi geliyor.. Bırak denesin ama yapamayınca dönecek yeri olduğunu da bilsin :))

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Babam üniversiteye gelirken ne vaatler adadı yanlarında kalayım diye ama yemedim, sonra birkaç ay çok vurdum tabi başımı :D ama öyle valla ya insan her ortama illa ki alışıyor :) dediğin gibi diretmek lazım zaten ailelerin bu kadar katı olması bana bencillik gibi geliyor.. Bırak denesin ama yapamayınca dönecek yeri olduğunu da bilsin :))

Aynı cümleleri bizimkilere kurmuştum bende :)
Küçüklüğümden beri hassas olduğum bi konudur izin vermiyorum diye bi cümleyi kabul etmem mesela şöyle yapsan daha iyi demeliler :D
Kararlarimi sorgulamak değil de fikir alışverişi tavsiyeler daha yapıcı oluyo benim için
önüme set koymaya kalktıklarında inat ediyorum illaki yapcam deyip çıkıyorum yola sonra :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Aynı cümleleri bizimkilere kurmuştum bende :)
Küçüklüğümden beri hassas olduğum bi konudur izin vermiyorum diye bi cümleyi kabul etmem mesela şöyle yapsan daha iyi demeliler :D
Kararlarimi sorgulamak değil de fikir alışverişi tavsiyeler daha yapıcı oluyo benim için
önüme set koymaya kalktıklarında inat ediyorum illaki yapcam deyip çıkıyorum yola sonra :D
Ben de öyleyim ya işin inada binmemesi lazım :D uzun yıllar önce inatlaşmayı bıraktık biz :P