• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgilinize Yazip gönderebileceğiniz En Güzel Ve uzun aşk mesajları

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Nereye gidersem gideyim

Merhaba. Birbirimizi son gördüğümüzden bu yana çok uzun zaman geçti ama nereye gidersem gideyim kalbimde olduğunu biliyorum. Hayatının bir parçası olmaktan ne kadar mutlu olduğumu bilmeni isterim. Sen benim yaşamımdaki ilham kaynağımsın ve sen benim hayatımsın. Kimse bizi ayıramaz ... seni seviyorum!

Sevgimin kaynağı

Yazdığım hiçbir kelime, söylediğim hiçbir şarkı sana olan aşkımı kanıtlamak için yeterli değil çünkü sana olan sevgimin hiçbir tarifi yoktur. Seni düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Sesini duyar duymaz kalp atışlarım hızlanıyor, yüzümde bir gülümseme beliriyor. Her zaman hayal ettiğim bir gelecek için bir kişi bana bu kadar çok umut verebilir mi? Kalbimi açtın ve ruhumu uyandırdın. Sen benim tek ve gerçek aşkımsın. Aşkımızın sonsuza kadar süreceğini biliyorum.

Sadece sen

Sana söylemek istediğim, benim için ne ifade ettiğini anlatmak istediğim çok şey var ... ama kelimeler yeterli gelmiyor.
Başkasıyla paylaşamayacağım şeyleri seninle paylaşıyorum. Ve yaşadıklarımız sayesinde, tek yapmam gereken sana yaslanmak, kalbimin ve ruhumun güvende olduğunu bilmek.
Aşkı senden öncesine kadar hiç tanımadım; Sensiz hayatı hayal bile edemiyorum. Sen benim her şeyimsin, sevgin ve bağlılığından dolayı çok mutluyum.
Seni söyleyebileceğimden çok daha fazla seviyorum. Yaşadığım aşkın karşılığı olan hiçbir kelime yok. Aşkım her zaman ve sonsuza dek, sonsuzluk ve ötesinde senindir.
Kalbim senindir.


Tek sevgilim

Asla, bir milyon yıl geçse bile, sende bulduğum mutluluk ve sevgiyi bir daha bulabileceğimi sanmıyorum. Sen gerçek bir rüyasın. Kaderin bizi bir araya getirdiğinden dolayı çok mutluyum. İlk başta her şey zordu, ancak her şeyin üstesinden birlikte geldik. Ve biliyorum ki, her gün birlikte olduğumuz sürece sevgimiz daha da güçleniyor. Seni tüm kalbimle seviyorum.

inanılmaz sevgilim

Sadece seni sevdiğimi söylemek isterim ve bana verdiğin tüm sevgi ve mutluluk için teşekkür ederim. Geçen senenin benim için ne kadar zor geçtiğini biliyorsun ama seni bulduğumdan beri yalnız olmadığımı ve artık kendimi yalnız hissetmediğimi biliyorum. Kimsenin yanımda olmadığı ya da beni hiç kimsenin anlayamadığı zaman yanımdaydın. Bu benim için çok şey ifade ediyor, sevgilim. Senin gibi olağanüstü bir insana aşık olduğum için şanslıyım. Seni seviyorum.
Aşkın,
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Rüzgar gibi aşk

Aşkın rüzgar gibidir; onu göremiyorum, ama hissediyorum. Elimi tuttuğunda veya yüzüme dokunduğunda, içindeki sevgiyi tüm kalbimle hissediyorum.
Birini seni sevdiğim kadar sevebileceğimi hiç düşünmemiştim. Sen benim birtanemsin. Kavgalarımız bizi daha güçlü hale getiriyor ve ilişkimiz hakkında bir şeyi değiştirebilseydik bu asla yaşlanmamak olurdu; Böylece ömrümü sonsuza kadar seninle birlikte geçirebilirdim.
Seni seviyorum. Sen benim kalbimsin,

Sonsuza kadar seninim

Sana karşı neler hissettiğimi anlatabilecek hiçbir kelime yok. Kelimeleri sürekli araştırıyorum ve hiçbiri hissettiklerimi ifade etmek için yeterli değil. Sen benim hayatımsın, benim kalbimsin ve ruhumsun. Sen benim en iyi arkadaşımsın. Sen benim tek gerçek aşkımsın.
İlk tanıştığımız günü hatırlıyorum. Sonsuza dek beraber olmak istediğim kişinin sen olduğunu biliyordum. Her gün seni düşündüm ve her gece seni hayal ettim. Sesin şimdiye kadar duyabileceğim en tatlı sesti. Sonra bir gün boynumdan öptün ve beni çok sevdiğini söyledin. Kalbim göğsümden dışarı fırlayacak gibiydi. Elim titriyordu ve neredeyse nefes alamıyordum. Bunlar, en tatlı günler, geçmişin anıları. Hep senin yanında olmak istiyorum. Sanki bir rüyada yaşıyorum ve bir bulutun üzerindeyim.
Daha önce de söyledim ve yine söyleyeceğim, kelimeler neler hissettiğimi ifade edemez. Sana bu sözü veriyorum sevgilim, beni sevdiğin gibi seni seveceğim. Geleceğe bakıyorum ve geçmişi unutuyorum. Bugün seni dün sevdiğimden daha çok seviyorum ve yarın bugünden de çok seveceğim. Tüm kalbim sonsuza dek senindir.
 

Orhan-38

Katılımcı
Her şey sırasıyla gitse keşke
Aylar gibi.
Ekim de çeker gider öbür gün, kasım, aralık diğerleri gibi.
Biz yine şiirlerle şarkılarla dökeriz içimizi..
Çünkü artık, dökülecek yaprak kalmadı.
Çetin bir kış bekler bizi.
Ama ne olur kalbiniz buz tutmasın.
Sıcacık gulümsemenizi esirgemeyin.
İnsanlardan, hayvanlardan, çocuklardan, doğadan!
Unutmayın her mevsim özeldir.
Ve yine unutmayın
İstediğiniz mevsimi gittiğiniz yere yine siz götürürsünüz..

196137206_339822424385300_4196385690135667000_n1-removebg-preview.png
 
Top