• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgilinize yazabileceğiniz en güzel 100 aşk mesajı

Gül 34

Usta
Sevgilinize yazabileceğiniz en güzel 100 aşk mesajı
Her insanın hayatını güzelleştiren, anlamlandıran biri vardır. Karşılıklı sevmek ve sevilmek güzel bir duygudur. Bu duygu özel günlerde yapılan sürprizlerle daha da anlam kazanır. Sevgiliniz ve dolayısıyla da sizin için en anlamlı günlerde ona güzel bir hediye aldıysanız sırada hediyenin yanına yakışacak ve sevdiğiniz insanı mutlu edecek güzel sözler söylemektir. Özel günler dışında da sevgilinize yazabileceğiniz mesajlar, ona değer verdiğinizi ve onu önemsediğinizi gösterecek, ilişkinizin sağlıklı yürümesini sağlayacaktır.

En güzel aşk mesajları

1. Seni sevmek için o kadar çok nedenim var ki… Nedenleri say desen haftalarca sürer sayamam.
  2. Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek imkansızdır.
  3. Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.
  4. Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.
  5. Sen gördüğüm en güzel rüyasın hiçbir zaman uyanmak istemediğim.
  6. Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…
  7. Gülümse canım benim. Gülümse ki dünya güzelleşsin. Bir yerde ağlayan çocuklar tebessüm estin ve huzur her an seninle olsun.
  8. Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun.
  9. Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!
  10. Senden önce eksiktim… Şekersiz çay gibi… Sonra sen geldin çayıma şeker, yüreğime ilaç oldun, hoş geldin. İyi ki geldin hep bende kal sevgilim…
  11. Sen aşkın ne olduğunu bilmediğini söylüyorsun ya aşk sensin, dünya sensin, hayat sensin. Aşkı çok uzakta arama.
  12. Sana kötü bir haberim var aşkım. Seni dünden daha çok özlemişim.
  13. Kanatlarım yok belki ama senin varlığının verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum.
  14. Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde…
  15. Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.
  16. Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!
  17. Saat kaç olursa olsun saat hep seni ve senli günleri gösteriyor.
  18. Sana anlatmak istediğim birçok şey var. Ama anlatmak istediklerimi bir kelime ile ifade etmemi istersen o kelime sadece aşk olurdu.
  19. Gökyüzü mavi, yeryüzü yeşil aşk ise kırmızı rengi sever. Ben ise senin sevdiğin her rengi.
  20. Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim.
  21. Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.
  22. Asla sevme, seversen ihanet etme; ihanet edeni de asla affetme…
  23. Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.
  24. Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!
  25. Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.
  26. Uzaklıklar sadece bir birimdir. Ben seni göz kapaklarıma gizledim. Kimse seni bulamaz, kimse seni göremez ve ben her gözlerimi kapadığımda yalnız seni görürüm.
  27. Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.
  28. Bugün günlerden ne? Yoksa sensizlik ertesi mi?
  29. Seni ve sana ait olan her şeyi çok seviyorum sevgilim.
  30. Bir gülüyorsun bir gülüyorsun sen tamam diyorum dünya bitti kapatın gidelim.
  31. Saat kaç olursa olsun saat hep seni ve senli günleri gösteriyor.
  32. Sana hayatım boyunca bir kez yalan söyledim. O da senin güzel olduğun. Sen güzel değil çok güzelsin.
  33. Gökyüzünde birçok yıldız var ama gözüne sadece bir tanesi güzel gelir. Aşk ta bunun gibidir. Çevrende birçok insan vardır ama sen sadece bir tanesine aşık olursun.
  34. Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak…
  35. Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.
  36. Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.
  37. Aşk insanı hayata bağlar hayat ise insanı aşka bağlar.
  38. Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.
  39. Sana yerine getiremeyeceğim sözler veremem, fakat istersen hiç kullanılmamış tertemiz bir kalp verebilirim.
  40. Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatırına: Seni Seviyorum. Ki sen bilirsin. Kimse sevmese bile yine en çok ben severim seni.
  41. Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.
  42. Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!
  43. Sen benim ilk şiirim, ilk kavgam, sen benim 17 yaşımsın.
  44. O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim uzaktan yandığım olur kendisi.
  45. Uzağız sevgilim ama yüreğimde uyanıyorsun bugün.
  46. Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.
  47. Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem…
  48. Sevmeye layık olmayana hatırlayarak değerli etme. Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma sevgi yürekli olana yakışır.
  49. Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.
  50. Hep aklıma geliyorsun bak gördün mü senin de gidecek başka yerin yok. – Özdemir Asaf
  51. Çok güzel gözlerin vardı. İçinde kaybolacağım cinsten. Ve sanırım kayboldum…
  52. Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.,Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim.
  53. Anladım ki beni annem senin için doğurmuş bebeğim.
  54. Sensin, kalbim değildir. Böyle göğsüme vuran… – Sabahattin Ali
  55. Nedir senin gerçeğin. Aşk kime yakışır, vuslat kime? Canı seni çekene mi, senin için canından geçene mi?
  56. Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.
  57. Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.
  58. Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.
  59. Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. – Mevlana
  60. Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, önce yanmayı göze alacaksın.
  61. Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.
  62. Sen varsın ya, artık kimse beni yalnız bırakamaz.
  63. Hangi ara seni bu kadar sevdim bilemedim. Gecemi aydınlatan, gündüzümü ışıtan sevgilim.
  64. Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin.
  65. İyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.
  66. Bana göre aşık öyle olmalı ki, şöyle bir kalkınca, her tarafı ateşler sarsın; her tarafta kıyametler kopsun.
  67. Dünyadaki herkesin parmak izinin farklı olması, kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.
  68. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.
  69. Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.
  70. Bir kurşun ol saplan kalbime, çıkarırsam namerdim.
  71. Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.
  72. Bir gün aynı deftere seninle imza atmak istiyorum.
  73. Gittin… Ve solumda kaldın ve soluğumda ve sonumda.
  74. Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek. Sevdiğini anla artık büyüdün bebek! Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek. Gitmesi kolay olur zor olan sevmek.
  75. Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum.
  76. Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.
  77. Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.
  78. Kafamı senden başka bir yana çevirdiğim zaman bile özlüyorum seni.
  79. Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır.
  80. ,Seni anlatabilsem seni. Yokluğun cehennemin diğer adıdır. Üşüyorum kapama gözlerini. – Ahmet Arif
  81. Rüyalarımın aşkısın, hep rüyalarımda kalacaksın. Seni çok seviyorum.
  82. Bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa sen de sever misin?
  83. Güzelliğin aklımı başımdan alıyor ve sonra bırakıyorum işimi gücümü.
  84. Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.
  85. Git diyorsun da, olmuyor işte git demekle. Ben de sana sev diyorum mesela. Sevebiliyor musun?
  86. Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel. – Ümit Yaşar Oğuzcan
  87. Sen gözlerimde bir umut, sen yüreğimde bir sevinç ama karşılıksız aşk yaşarken ölmekmiş gülüm.
  88. Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken, sen buna gitmek mi diyorsun.
  89. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.
  90. İnsanın aklı ile kalbi bir olamaz. İkisinin verdiği savaşın ortasında kalan kişiden arta kalanlar hatıralardır.
  91. Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere pekguzelsozler.com bakmayacaksın.
  92. Sevmek bir renkse, gel gökkuşağım ol.
  93. Gözümle gördüğüm değil, gönlümde kördüğümsün. Çözmeye niyetim yok, sen benim ömürlüğümsün.
  94. Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın.
  95. Ya sevmesin kimse kimseyi; Ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş.. Ya olmasın aşk denen bu illet, ya da adam gibi sevmeyi bilsin herkes.
  96. Yanıma gelmediğinde rüyalarıma beklerim.
  97. İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Adı yok bu yalnızlığın
Sebebi sensin
SENN.....!!!!

Ne Kadar Yaşayabileceğini Biliyor Musun ?
O Halde Sarıl Sevdiğine Son Nefesin Gibi.
♥♥ GÜL BAKIŞLI ♥♥