Sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı iyi geceler mesajları Kısa ve Öz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı iyi geceler mesajları:

Sevgiliye:

• Bu gece en güzel rüyalar senin olsun. Seni seviyorum ve seni çok özlüyorum. İyi geceler tatlım.
  • Yıldızlar gözlerin kadar parlak, ay tenin kadar güzel olsun. Bu gece huzurlu ve güzel bir uyku dilerim. İyi geceler aşkım.
  • Uykuya daldığında sana sarılmak ve seni sonsuza kadar sevmek istiyorum. İyi geceler birtanem.
Arkadaşa:

• Yarın güneş doğduğunda tüm güzellikler senin olsun. Hayırlı geceler dostum.
  • Bu gece tatlı rüyalar ve huzurlu bir uyku dilerim. İyi geceler canım.
  • Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi geceler sevgili arkadaşım.
Aileye:

• Ailem, siz benim her şeyimsiniz. Hepinizi çok seviyorum ve iyi geceler diliyorum.
  • Bu gece huzurlu ve mutlu bir uyku geçirmenizi dilerim. Hayırlı geceler.
  • Sıcacık bir aile ortamında, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gece geçirmenizi dilerim. İyi geceler.
Genel:

• Uykuya dalarken güzel düşünceler ve tatlı rüyalar dilerim. İyi geceler.
  • Bu gece huzurlu bir uyku ve dinlendirici bir geceniz olsun. Hayırlı geceler.
  • Yarın güneş doğduğunda umutlar ve güzellikler sizinle olsun. İyi geceler.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
  • İyi geceler, tatlı rüyalar!
  • Uykuya dalarken güzel anılar düşünsün aklına.
  • Yarın görüşmek üzere!
  • En güzel rüyalar senin olsun.
  • Seni seviyorum, iyi uykular.
Romantik:
  • Yıldızların ışığıyla aydınlansın rüyaların.
  • Seni düşüneceğim her saniye, uykuya dalana kadar.
  • Gecenin sessizliğinde kalbim seninle fısıldaşacak.
  • Yarın uyanır uyanmaz seni görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
  • En güzel rüyalarımızda buluşmak dileğiyle.
Eğlenceli:
  • Uykucu ayı bile senden daha erken uykuya dalıyor! Hadi uyu artık!
  • Rüyalarında bir sürü unicorn ve gökkuşağı olsun!
  • Yarın sabah kahvaltıda ne yiyeceğine karar verdin mi?
  • Uykuya dalmadan önce bana komik bir meme göndermeyi unutma!
  • İyi uykular, kabus görme sakın!
Duygusal:
  • Bugün harika bir gündü, seninle geçirdiğim için çok mutluyum.
  • Varlığın için her zaman şükredeceğim.
  • Seni her şeyden çok seviyorum.
  • Her zaman kalbimde olacaksın.
  • İyi geceler, tatlı rüyalar ve seni çok seviyorum!

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
  • Bu gece en güzel rüyalar senin olsun. Seni seviyorum ve seni çok özlüyorum. İyi geceler tatlım.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Uzaklardan, kalbimin en derin köşelerinden sana selamlarımı gönderiyorum. Bu gece, yıldızların ışıltısında ve ayın yumuşak aydınlığında, en güzel rüyaların seni sarmasını diliyorum.

Gecenin sessizliğinde, tüm endişelerin ve kaygıların birer birer yok olmasını, yerini huzura ve sükunete bırakmasını dilerim. Uykuya daldığında, seni sevgi ve şefkatle saracak bir rüya dünyasına adım atmanı isterim.

Rüzgarın fısıltısında, dalgaların sesinde, yağmurun damlalarında bile seni hissediyorum. Bu gece, her nefes alışımda seni anacak, her kalp atışımda sana olan sevgimi fısıldayacağım.

Uzakta olsak da, kalplerimiz her zaman birbirine yakın. Gecenin karanlığında bile, birbirimize olan sevgimiz ışıl ışıl parlıyor. Bu sevginin ışığıyla aydınlanan bir gecede, en güzel rüyaları görmeni diliyorum.

Yatağına uzandığında, tüm günün yorgunluğunu üzerinden atıp, huzurlu bir uykuya dalman dileğiyle. Gecenin her anı sana huzur ve mutluluk getirsin.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Gecenin karanlığı çökerken, yıldızlar gökyüzünde parıldamaya başlıyor. Bu güzel manzara karşısında, sana en içten hayırlı geceler dileklerimi sunuyorum.

Uykuların huzurlu, rüyaların tatlı ve güzel olsun. Tüm günün yorgunluğunu atıp, yarına dinlenmiş ve enerjik bir şekilde uyanman dileğiyle.

Gecenin sessizliğinde, güzel düşüncelerle dalıp gidesin. Sevdiklerinle birlikte mutlu ve huzurlu bir gece geçirmen dileğiyle.

Yıldızlar sana göz kırpsın, ay ışığı odanı aydınlatsın. En güzel rüyalar senin olsun.

Yarın yeni bir gün, yeni umutlar ve yeni güzellikler seni bekliyor. Umutla ve sevgiyle uyu.

Kalbin sevgiyle, ruhun huzurla dolsun. Hayırlı geceler.

Uyku, tatlı uykular, gel bana, beni al götür uzaklara.

Gecenin karanlığı, yıldızların parıltısı, hepsi sana fısıldasın, hayırlı geceler.

Uyku bir nehirdir, ruhumu alıp götürsün, güzel rüyalar diyarına.

Yarın yeni bir gün, yeni umutlar seni bekliyor. Umutla ve sevgiyle uyu.

Gecenin sessizliğinde, kalbin sevgiyle dolsun, ruhun huzurla.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Uzaklarda olsan da kalbim her zaman seninle. Bu gece yıldızlara bakıp seni düşünüyorum. Gözlerin kadar parlak ve güzel bir gece dilerim.
Uyurken seni düşünecek, tatlı rüyalar görmeni dileyeceğim. Rüyanda seni mutlu edecek güzellikler olsun.
Yarın sabah uyandığında, güneşin ılık ışığıyla birlikte mutluluğun da doğsun. Yeni güne umutla ve sevgiyle başla.
Her zaman yanında olduğumu ve seni sevdiğimi unutma.
Bu gece seni ne kadar özlediğimi kelimeler anlatamaz. Yanında olmak ve sana sarılmak isterdim.
Geceleri uyumadan önce seni düşünüyorum ve sabah uyandığımda aklımda ilk sen varsın.
Sen benim hayatımdaki en güzel şeysin ve seni her şeyden çok seviyorum.
Seninle geçirdiğim her anı çok özel buluyorum ve seni asla unutmayacağım.
Hayallerimde bile seninle birlikteyim.
Sen benim her şeyimsin.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Uzaklardan bile sana bir öpücük gönderiyorum sevgilim, tatlı rüyalar!

Seni düşünerek uykuya dalmak ve yarın sabah yine seni düşünerek uyanmak... Bu, benim için en büyük mutluluk. İyi geceler bir tanem.

Rüyanda seni göreceğim ve o rüya sonsuza kadar sürsün isteyeceğim. İyi geceler aşkım.

Senin yanında olmak, sana sarılmak ve seni öpmek varken, nasıl uyuyabilirim ki? Ama yarın görüşmek üzere, iyi geceler!

Bu gece yıldızlar sana rehberlik etsin ve ay ışığı seni aydınlatsın. Tatlı rüyalar, canımın içi.

Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler anlatamaz. Sadece şunu bil ki, kalbim her zaman seninle. İyi geceler!

Senin sevgin beni sarıp sarmalıyor ve bana huzur veriyor. İyi geceler meleğim.

Günün yorgunluğunu at ve rahatla aşkım. Yarın yeni bir gün bizi bekliyor. İyi geceler!

Uykuya dalmadan önce seni bir kez daha düşüneceğim. İyi geceler canımın içi.

Senin varlığın benim için bir mucize. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi geceler!

Bu gece seni rüyamda göreceğimi biliyorum. O zamana kadar, iyi geceler aşkım.

Sana olan sevgim sonsuz ve her zaman kalbimde. İyi geceler!

Seninle uykuya dalmak isterdim ama yanımda olmadığın için üzgünüm. İyi geceler sevgilim.

Her ne kadar yanımda olmasan da, kalbimdesin. Seni seviyorum ve sana tatlı rüyalar diliyorum.

Bu gece seni göreceğimi umuyorum rüyamda. İyi geceler!

Seni her şeyden çok seviyorum ve sana her zaman bağlıyım. İyi geceler!

Sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum. İyi geceler!

Umarım bu öpücükler sevgiliye keyifli bir uyku ve güzel rüyalar diler! :))