Seni Seviyorum Sözleri, Uzun Uzadıya Mektuplara Dönüşür Bazen

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sevgiyi anlatmak için sadelik yetmez bazen. İnsanın içinde o kadar yoğun duygular yeşerir ki bazen, coşup taşar hisler. Sayfalar yetmez, öyküler romana dönüşür, şiirler destana. Eğer seni seviyorum mesajları uzun bir şekilde yazılıyor ise insanın oturup düşünmesi gerekir her zaman. Çünkü insan önce yazacaklarını tartmalı. Kelimeleri doğru birleştiremediğinizde, karşınızdakine anlatmak istediğiniz şeyi anlatamazsınız. Bu tür anlarda, eğer seni seviyorum sözleri resimli anlatılır ise çok daha anlamlı olabilir. Bunun için kartpostal ya da kendi çektiğiniz bir fotoğrafı kullanabilir, sevgi sözcüklerinizi en derin duygularınızı yansıtan görsellerle süsleyebilirsiniz. Sadece yaratıcılığınızı kullanın. Birini kalpten seviyorsanız, içinizdeki bir sanatçı yetiştirirsiniz. O sanatçıya izin verin, tüm özgürlüğü ile uçsun. Alın kalem ve kağıdı elinize, onunla ilgili aklınıza gelen her şeyi karalayın. Sonra biraz bekleyin, ardından yazdıklarınızı okuyun ve düzeltin. Ta ki içinize sinene kadar, yazdığınız sevgi mektuplarını düzenlemeye devam edin. Yazıyı alıp baştan sonra soluksuzca okuyabiliyorsanız, tıpkı bir kayığın nehir üzerinde kaydığı gibi gözleriniz kelimeler üzerinde kayıyorsa, yazınızı sevdiğiniz ile paylaşabilirsiniz.

Seni seviyorum cümlesi basit görünebilir, öyledir de zaten, zor olan altını doldurmak. Söylersin, yazarsın, bağırırsın ama gerçek olan tek şey gösterdiklerin. Sevgi, gösterebildiklerimiz kadar gerçek ise ben sana tüm dünyayı göstermek isterim. Bitkileri, canlıları, ülkeleri, insanları ve de anıları… Çünkü sana duyduğum sevgi, tüm dünyayı kapsayacak güçte.
Hayattaki her şey değişir, ben değişirim, sen değişirsin, biz değişiriz belki ama birbirimize duyduğumuz sevgi hep aynı samimililikte kalır. Değişim kötü bir şey değil elbet; kimi zaman hüzünlü, kimi zaman ise coşkulu. Ama insan her zaman bir nokta istemez mi geri dönebileceği? İşte benim o noktam sensin, hangi döngüye girersem gireyim, başında sen varsın.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Çay en güzel bahanedir sevenlere...
Seni seviyorum...
Görmek istiyorum, diyemezsinde...
Bir çay içelimmi dersin...
O bir bardak çay,
Şiir olur türkü olur...
Mısra mısra akar yüreğine...
Mutluluk olur...
Sevgiyle bakan gözlerde..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Sadece bir an kapattım gözlerimi açtığımda her taraf kararmıştı​

Bir anda bir ışık belirdi karşıdan,bana doğru geldikçe büyüdü
Odayı bir sevgi bir sıcaklık kaplamıştı sanki
Tam yanımda duruyordu

İnanamadım kapattım gözlerimi​

Kulağıma bir şeyler fısıldadı saçımı okşarken
''geri dönemeyeceğimi ikimizde biliyoruz ama ben hep senin yanındayım ve seni seviyorum''dedi
Gözümü açtım o parlak ışığın içinde sevgilim duruyordu
Bana bakıyordu
Gördüm onu çok özlemiştim

Tam giderken tuttum elini​

''Beni de al götür buralardan cehennem oldu artık bana yaşam sen yoksun yaşanmıyor artık buralarda senin gittiğin yer cehennem bile olsa beni de al cennet gibi gelir bana oralar''dedim
Almadı beni yanına
''senin burada kalman gerekiyor''dedi bir şey biliyormuş gibi
Yavaşça gitti o parlak ışığın arasından
Ben yine gözlerimi kapattım
Açınca yine burada olabilir diye
Bir daha gelmedi

Bıkmadan,usanmadan kapattım gözlerimi her gün​

Kim bilebilir ki bir gün yine gözlerimi kapattığımda
O gelmeden ben yanına giderim
Kimseye elveda demeden
Ona MERHABA derim...!!!