Sanal Bebek

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Görmemiş olman şaşırtıcı. Gerçekten benim bile vardı :D ama bende ki bebek değil hayvandı :D hayvan sevgim o yıllara dayanıyor :D
aynen hayvanlısı falanda vardı bi topacımı çok severdm bide o sanal bebeeemi :D
naptm acaba kırdım bozdum galıbaa ahh yaa eskı gnler smdı var telefonlara tasınmıs ne anlamı varki olumsuz pou mus peeehhh :D o zaman zevkliydi heryere glırdı unutunca ölürdü falan cocukluk iste üzülür ağlardk :D

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
aynen hayvanlısı falanda vardı bi topacımı çok severdm bide o sanal bebeeemi :D
naptm acaba kırdım bozdum galıbaa ahh yaa eskı gnler smdı var telefonlara tasınmıs ne anlamı varki olumsuz pou mus peeehhh :D o zaman zevkliydi heryere glırdı unutunca ölürdü falan cocukluk iste üzülür ağlardk :D

Ne diyorsun sen ya :D 25 yaşıma gireceğim neredeyse, ben geceleri bir sahur için bir de o sanal bebekler için uykumdan uyandım bu yaşıma kadar. :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
küçük değilim hatırlamıyorum demek ki,ablamın olduğuna göre unutmuşum demek ki...baya düşündürdünüz beni,memleket meselesine dönecekti az kalsın:)
aynen unutmus olablırsın ben 7 8 yasımda falan vardı bunlar candır yaaa onlarr :D keske ablan sana vereydıde oynayaydın :)
2 sene öncesine kadar duruyordu :D sonra kuzenime verdim :D Manitasına verecekmiş çakal :D
vayyyy :D nasıl tasıdın okadar ya vaybe keske bendede olaydı naptm aceppp
senın kuzende işi biliyomus :D helalllll şmdi yenı alsam onlar gibi olmazz

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
ben unutmuşum demek ki,hatırlayamadım o yüzden de baya taktım bu konuya,görmediğimden eminim ama ablam gördüüüünn ama unutmuşsun diyor ısrarla...:D

Bildiğim kadarıyla yaşıtız biz. Mutlaka görmüşsündür. Benim ilk okul zamanında falan modaydı :D

vayyyy :D nasıl tasıdın okadar ya vaybe keske bendede olaydı naptm aceppp
senın kuzende işi biliyomus :D helalllll şmdi yenı alsam onlar gibi olmazz

Meraklıyımdır öyle güzel şeylere :D Apabos'um bile vardı benim :D