Sanal Bebek

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Sanırım en son ve en güzel çocukluğu biz yaşadık. Bizden sonra ki nesil evde Pc başında büyüdü. Yada toplu konut siteleri adı altında ki hapishanelerde :D
aynen öyle ya ben hatrlıyorm ortaokula giderken daha hala dısarlarda sokaklarda oyun oynardık smdı soruyorm çocuklara 9taş saklanbaç ebelemeç dansa davet o ne be diyolar tüü sizin çocuklugunuza diyorm :D
Cocugum olursa ve çocukluk arkdslarmla yakın olursam ki 15 16 senelık arkdaslarm var hala onlarn cocuklaryla sokak oyunlarını oynatcaz öyle konustuk :) mahrum ve teknoloji çağı çocuğu olmayacak tmm olurlarda ynede öğrencekler :D zorla oynatcm :D

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
aynen öyle ya ben hatrlıyorm ortaokula giderken daha hala dısarlarda sokaklarda oyun oynardık smdı soruyorm çocuklara 9taş saklanbaç ebelemeç dansa davet o ne be diyolar tüü sizin çocuklugunuza diyorm :D
Cocugum olursa ve çocukluk arkdslarmla yakın olursam ki 15 16 senelık arkdaslarm var hala onlarn cocuklaryla sokak oyunlarını oynatcaz öyle konustuk :) mahrum ve teknoloji çağı çocuğu olmayacak tmm olurlarda ynede öğrencekler :D zorla oynatcm :D

Bence de en iyisini yaparsın :D Biz hayatın tadını o yıllarda anladık. Zaten büyüdükçe hayattan zevk almamaya başlıyoruz. Çocukluğumuz iyi geçsin bari :D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Bes alti ay once Saturn -du yanlış hatirlmiyorsam adini- adli teknoloji markette gormustum bayada uygundu fiyati ben bikac tane aldim kuzenim birak ya essek kadar oldun dedi zorla biraktirdi:P

Almak isteyen olursa baksin hala var midir bilmiyorum tabi : )