• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sanal Bebek

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye

oyuncak4.jpg

İşte bu :D Su doldurup sıkardık :D buda oldukça zevkliydi o zamanlar :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Merak ettim şimdi diyeceğini :D

görmüşüm ablam öyle diyor,unutmuşum demek ki,hala da hatırlamadım...takıntılı biriyim galiba,hiç hatırlamıyorum ablam hasta haliyle saçlarımı yolacak nerdeyse nasıl hatırlamazsın diye...bişey demicem boşu,boşuna dağıttım konuyu :) 24 yaşındayım ben,bu arada tanışıyor muyuz ? çıkaramadım da ben :)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
aynen bnde smdı onu dusundum :) yazdımda hatta :) ne guzeldık çocukken

Sanırım en son ve en güzel çocukluğu biz yaşadık. Bizden sonra ki nesil evde Pc başında büyüdü. Yada toplu konut siteleri adı altında ki hapishanelerde :D

görmüşüm ablam öyle diyor,unutmuşum demek ki,hala da hatırlamadım...takıntılı biriyim galiba,hiç hatırlamıyorum ablam hasta haliyle saçlarımı yolacak nerdeyse nasıl hatırlamazsın diye...bişey demicem boşu,boşuna dağıttım konuyu :) 24 yaşındayım ben,bu arada tanışıyor muyuz ? çıkaramadım da ben :)

Benim günlüğümde Düş tanıştırmıştı.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Sanırım en son ve en güzel çocukluğu biz yaşadık. Bizden sonra ki nesil evde Pc başında büyüdü. Yada toplu konut siteleri adı altında ki hapishanelerde :D

Benim günlüğümde Düş tanıştırmıştı.

nayıırr,nolamaz,yaşlanıyorum :( unutkanlık başlamış bende,24 yaşında bunadım allahııımmmm,çok özürdilerim,beni affet :(