Samsung Galaxy Note 6 Geliyor

Samsung Galaxy Note 6: Su geçirmeyen ve göz tarayan Note 6 yolda! Samsung Galaxy Note 6 ile son iddialar çarpıcı. Samsung, Note 6'ya su geçirmezlik özelliği ile göz tarayıcısı eklemeyi düşünüyor.

Samsung, Galaxy S7 ile S7 Edge’in tanıtımını yaptıktan sonra Eylül ayında yeni note serisini tanıtmayı amaçlıyor. Note 6 için şimdiden kolları sıvayan Samsung, öyle özellikler hazırlıyor ki Note meraklılarını hayran bıraktıracak. Samsung Note 6, 6 GB RAM, Alüminyum 7000 alaşım kasa, göz tarayıcısı ile su geçirmemezlik…

Z8G20Aq.jpg

Samsung, en son Galaxy S5′de su geçirmemezlik özelliğini Galaxy S7 ile tekrar kullanmaya başladı. Fakay yeni gelen duyumlar, bu özelliği ilk defa bir note serisinde kullanacak olması. Firmaya yakın Sammobile sitesinin verdiği habere göre Galaxy Note 6′da IP68 sertifikası (suya ve toza dayanıklılık) ile ilk defa kullanılacak bir özellik göz tarayıcısı uygulanacak. Gerçi bu özellik Note 6 ile ilk defa bir telefonda kullanılmış olacak. Note 6 ile ilgili son iddia ise Eylül ayında tanıtımı yapılma ihtimali olan yeni iPhone’dan önce lansmanını yapılacağı. Yani tanıtım Temmuz sonu yapılacak, Note 6 Ağustos’da satışa çıkarılacak.

SAMSUNG GALAXY NOTE 6′DA BEKLENEN ÖZELLİKLER

Note 6′da teknik özellikler bazında Galaxy S7 örnek alınacak. Sammobile’da çıkan detaya göre Samsung iris kamerası sipariş etti ve bir ilk olarak bu teknolojiyi üst seviye telefonlarında kullanacak. Ayrıca tahminlere göre yeni akıllı telefon, 5.8 inç 2K Super AMOLED ekran, Samsung Exynos 8890 çipseti, 4GB RAM (6GB diyenler de var), 32GB ve 64GB depolama alanı ile MicroSD kart desteği, IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık, geliştirilmiş SPen özellikleri, 12MP f/1.7 arka ve 5MP f/1.7 ön kamera gibi özellikler beklenen Galaxy Note 6′da kablosuz hızlı şarj teknolojisi, Always On özelliği gibi detaylara da sahip olacak.

Hecem

Özel Üye
Özel üye
Çok güzel olacak eminim. Gerçi ben edge istiyorum ama alan yok. D

Bana birileri baba kandırma yöntemi söylesin lütfeeeeennnnn :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet maalesef Samsung bir sürpriz yapıp Note 6 serisini es geçip Note 7 yi çıkarmıştı. Buna kızıp beddua eden Note 6 serisi, Note 7'lerin bataryasının patlamasına neden olmuş ve bu olay firmanın Note 7'leri piyasadan toplamasına ve yaklaşık 20 Milyar $ zarar etmesine yol açmıştı. :D

Alırsan Note 6'nın ahını ceremesini çekersin eyyy Note 7 :D