• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 İçin Önemli İddia

Samsung Galaxy S20 serisinin duyurulması ve ülkemizde de bu hafta içinde satışa sunulmasıyla beraber Samsung’un mühendislik ekibi artık bir sonraki amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 20 üzerindeki yoğunluğunu arttırdı.

Samsung Galaxy Note 20


Artık şimdi Güney Koreli şirket Galaxy S20 serisinin satış başarısına bakarken, mühendislik ekibi de bir sonraki model için vites yükseltecek. Telefonla ilgili sızıntılar da kuşkusuz bu süreçte artacak ki haberler de gelmeye başladı. İlk bilgilerden biri ise Galaxy Note 20’nin depolama alanına ilişkin.

Geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Galaxy Note 10, bilindiği gibi 256 GB depolama alanı içeriyordu. Fakat Galaxy Note 20’nin sızan SM-N981 varyantı, 128 GB depolama alanına sahip olmasıyla kafaları karıştırıyor. Samsung’un Galaxy Note serisinde yeniden 128 GB’lık depolama alanına geri döndüğünü görmek şaşırtıcı olsa da, öte yandan Samsung bu hamlesiyle, geçtiğimiz yılki hatasını telafi etmek istiyor olabilir.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Note 10 modelinde 256 GB depolama alanı bulunurken, microSD kart desteği bu telefonda yer almıyordu. MicroSD kart desteğine Galaxy Note 10 Plus modelinde yer veren Samsung, anlaşılan Galaxy Note 20’de de 128 GB’lık alanın yanına bir de microsD kart yuvası yerleştirecek. Elbette umudumuz bu yönde. Zira hafıza genişletmek kullanıcılar açısından oldukça önemli. Elbette şimdilik kesin bir şey söylemek için çok erken.

Samsung’un yeni modeli ile ilgili bir diğer iddia ise, Snapdragon 865 Plus işlemciden gücünü alacağı yönünde. SM-N981 model numarasına sahip olan bu ürün aynı zamanda yüksek bir kamera çözünürlüğü ile gelecek. Galaxy Note 20’de; 40 MP ön kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera, 108 MP geniş açılı kamera, 48 MP telefoto kamera yer alması bekleniyor.

Bu akıllı telefon modelinin 2020 yazı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Ancak Corona virüs gibi bazı etkenler nedeniyle gösterim tarihinde bazı değişiklikler gerçekleşebilir.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Harikasın. Sanırım bu telefon çıktığında mevcut tüm telefonların özelliklerinin üstünde özelliklerle gelecek. Tabi iPhone hemen peşinden bir karşı atak yapacaktır. :D
 

Simurg

Corona günleri ?
Moderatör
Geçen hafta note 10 aldım ama düşürdümve kenarı çatladı maalesef. Telefon tasarımları gerçekten çok güzel ama elde tutmak gittikçe zorlaşıyor. Bakalım note 20 nasıl olacak
 
Top