• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Nerede o eski bayramlar diyerek bayramınız nasıl geçiyor diye sorayım

zevzek

zevzek®
Özel üye
Guzel bir sabah uyanısı ve bayram namazanından sonra her zamankinden sanki daha sıkıcı gecmeye basladı bayramlar acaba herkez bunumu yasıyor?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Nerede o eski bayramlar... ahhh ahh çocukluğumda deli dolu geçirdiğim bayramları özledim maytaplar kızkovalayanlar çatapatlar şeker toplamalar :D
bugün sabah erkenden kalktık cicilerimizi giydik babannemlerde her bayram olduğu gibi amcamlar halalar yengeler toplandık bayram sabahı kalhvaltımızı yaptık bayramlaştık sonra rahmetli dedemin yanına gittim bir yasin okudum ruhuna bitti birinci günü :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bayramları hiç sevmedim sevmiyorumda.Neyin bayramı bu bayramlar neyi düzelttik hayatımızda bayram olması için kazandığımız şey ne.Bir arap ülkesinde arap şeyhi otelinde bilmem neresini koycağı yeri altından yaptırmış gerisini düşünmek lazım neler neleri altındır buda bayram kutlaycak hacı efendi oğluna aldığı arabanın bir üst modelini almayı düşünüyor hangi bankanın faizi daha uygun onları araştırıyor.Buda bayram kutlaycak Sahura yiyecek ekmeyi yok adamın oda bayram kutlaycak.bayramda çocuğuna elbise alamayacak adam oda bayram kutlaycak ben bayramları hiç sevmedim sevmiyorumda Neyin bayramı bu İslamın bayramımı Abdürrahim karakoç un dediği gibi YA BAYRAMLAR BAYRAM OLSUN KURTULSUN YADA TAKVİMLER ORTA YERİNDEN YIRTILSIN

Bayram, paylaşmaktır... Paylaşacağız...
Bayram, hatırlamaktır... Hatırlayacağız...
Bayram, önemsemektir... Önemseyeceğiz...
Bayram, yardımlaşmadır... Yardımlaşacağız...
Bayram, sevgidir...Sevgimizi göstereceğiz...

Hic bayramda sevincim olmadi hep gözyasim oldu :(((
Bayram gelmis neyime :(

zevzek

zevzek®
Özel üye
Bayramları hiç sevmedim sevmiyorumda.Neyin bayramı bu bayramlar neyi düzelttik hayatımızda bayram olması için kazandığımız şey ne.Bir arap ülkesinde arap şeyhi otelinde bilmem neresini koycağı yeri altından yaptırmış gerisini düşünmek lazım neler neleri altındır buda bayram kutlaycak hacı efendi oğluna aldığı arabanın bir üst modelini almayı düşünüyor hangi bankanın faizi daha uygun onları araştırıyor.Buda bayram kutlaycak Sahura yiyecek ekmeyi yok adamın oda bayram kutlaycak.bayramda çocuğuna elbise alamayacak adam oda bayram kutlaycak ben bayramları hiç sevmedim sevmiyorumda Neyin bayramı bu İslamın bayramımı Abdürrahim karakoç un dediği gibi YA BAYRAMLAR BAYRAM OLSUN KURTULSUN YADA TAKVİMLER ORTA YERİNDEN YIRTILSIN

Bayram, paylaşmaktır... Paylaşacağız...
Bayram, hatırlamaktır... Hatırlayacağız...
Bayram, önemsemektir... Önemseyeceğiz...
Bayram, yardımlaşmadır... Yardımlaşacağız...
Bayram, sevgidir...Sevgimizi göstereceğiz...

Hic bayramda sevincim olmadi hep gözyasim oldu :(((
Bayram gelmis neyime :(

aslında bayram cocuklarındır her zaman cocukları sevindirebiliriz değilmi onlara şekerde versen mutlu olabiliyor yada fakir bi çocuğa bayram oncesi bi ayakkabı alabilirdik yada üstüne bişiler bu daha çok mutlu etmezmiydi bizi

bu arada bayramlaşalım abla belki harçlık verirsin :P

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
küçükken de bayramdı şimdide öyle değişen şeyler yok mu var.En başta kaybedilen yakınlar yavaş yavaş eller azalmakta el öpmeyi ya da şapur supur öpüşmeyi seven biri değilim ama gene de iyi olmuyor insan. ha değişmeyen şeylerden biri bayramlık mevzusu. küçükkende pek alakadar değildim şimdide. ama o zamanlar küçüksün tabi daha fazla annenin elindesin bi yandan iyi prensesler gibi giydiriyorlar bir yandanda onun istedikleri:P
ha şeker çukolata falan değişenler de var tabi sonra harçlık mevzusu pek işime yaramıyor artık tabi:D hiç bir zaman hiç birşey dört dörtlük değil yaşanması gerektiği gibi yaşanmıyor olabilir ama sende biz de bu bayram böyle olmuyor deyip kenera çekilirsek böyle olmamaya devam eder:) ha sen bişeyler yapar anın değerini çıkartırsan evinin önünü süpürmek misali tertemiz olur sen elinden geleni yap da;)