Nerdeyim ben ya :/

Meryy

Katılımcı
Bir kuşun peşine takılıp buraya geldim.Beni özlemiş yaramaz.Bilmem kalıcı olurmuyum forumlar artık pek sarmıyor :/.Hoş boş zamanım da çok hani takılırım heralde :)
Herkese Selamlar...
Ladybird uğur böceği demek değil miydi yaa, kuş muş nerden çıktı..:) zaten de alışamadım pek bu nicke..
S.adını unutmuşum 2 gün düşündüm, öğrendiğime göre hanımı resmen boşamış İst. taşınmış yeni iş bulmuş çok hızlı yaşamışın bee.
Sahiden özledim ya la:uyz:
rastgele düştüm buraya sonra böyle mütevazi bi yerde tüm geyik milli takımının lokomotiflerini bi araya toplamak geldi aklıma; hatta Şeffafımsıyı bile haberdar ettim onun o kompleksli cümlelerine bile katlanmaya hazırdım, hatta ve hatta Konfüçyüs’ü dahi getircektim : )
Ama Muhammed burada muhabbet filan olmaz dedi gitti, dolayısıyla planım amaçsız kaldı dağılalım.

Yaa kafama takıldı ben de ilk sıralar bu kadar sıkıcı mıydım ki kanka? eğer öyleyse adını hatırlayıp hatırlamadığım sözümün değdiği tüm eskilerden gıyaplarında özür dilerim valla. :utangac:

Forumu canlandırmakta bize bağlı demek ki :D

Hoşgeldin @DeJa Vu ve teşekkürler @Ladybird ;)
Rica ederdim de CULT’ı tek ayak üstünde bekletmediğin kalmış örtmenim.
Diğerlerinin ne dediğinin çok önemi yok anlık konuşulur geçer de sen ev sahibisin, misafirin hatalı bile olsa; sıkıntılı bi giriş olmuş ama ilerde bu günleri gülerek anacağımız keyifli ve karşılıklı anlayışlı bi dostluk temennisi ile vb.gibi bi cümle kursaydın daha kaliteli ve itidalli olmaz mıydı. Zaten de son mesajı yazdıktan sonra gitmiş O, ondan sonraki yorumlar hariçten gazel olmuş.
Not : Bu arada mesajında kullandığın ‘’de’’ bağlacı ayrı olacak forumda büyükler var küçükler var yanlış örnek olmayalım de mi yani..asdfghj